Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Kell ez? :F Nekem nem :N

(#2) Mappa válasza P00By (#1) üzenetére


Mappa
addikt

+1

marhaság az egész 3.7" -on 3D ??? a 120 cm tv-n is totál értelmetlen ..erőltetés,mézesmadzag ez a 3D már mindenen meg mindenben.

nem kötelező megadni

(#3) Efreet


Efreet
senior tag

a Nintendo új kézi játékgépe a 3DS ugyanezt a Sharp-féle technológiát használja, a bemutatókon egész nagy élmény volt a felső, 3D kijelző (2x400x240 pixel) - olyan 20-30 centis kitérést érzékeltet a hasonló méretű képernyőből ki és befele. Nem kötelező, viszont jó móka.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#4) (An)Dante válasza Mappa (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Engem csak a Touch dolog zavar az ilyen felületeken. Múltkor próbáltam egy 3D protót és iszonyat idegesített, hogy hol belenyúltam egy menü elembe, hol meg nem értem el, mert ugye nagyot koppantam az üveglapon.. Touch alapú játékokhoz szerintem értelmetlen, viszont látványos.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#5) Efreet válasza (An)Dante (#4) üzenetére


Efreet
senior tag

igen, ezért rakták a 3DS-en is csak a passzív, felső kijelzőre. az alsó érintős maradt klasszikus. Egy szólóképernyős mobilnál ez érdekesebb feladat, logikusan a kezelőfelületet a képernyő síkjára kell elhelyezni, és a többi részen kihasználni a 3D-t.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#6) Scenic


Scenic
tag

Van ennek jövője higgyétek el! Ugyan még gyerekcipőben jár a technológia, de lesznek 3D kamerás mobilok a jövőben, hisz valamerre fejlődni kell és a pixelháború is lassan lenyugodni látszik.

XPERIA Z2

(#7) Peterson_ válasza Scenic (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, tulajdonképp eddig mindennek volt létjogosultsága, amit annak idején kétkedve fogadtak.
Kezdve a kamerától,majd a megapixel háborún keresztül, a sok gigás háttértárak használatáig.
Ennek is lesz,mert mindig vannak olyan "tech-mániások", akik ártól függetlenül az első adandó alkalommal lecsapnak mindenféle technikai újításra.
Lehet, hogy én is köztük lennék.
Még szerencse, hogy nincs rá pénzem ;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Scenic válasza Peterson_ (#7) üzenetére


Scenic
tag

Én is szeretem kivárni - ha tudom - ezeket mire a tömeggyártás és a konkurencia lenyomja az árakat, persze akkor sem a legolcsóbbat veszem meg... :U

XPERIA Z2

(#9) Peterson_ válasza Scenic (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a konkurencia nem csak az árakat normalizálja, hanem jobb megoldások/alternatívák is jelen lesznek.
Most sem nyugodhat egyik cég sem a hátsó felén, mert most már nincsenek olyan hatalmas különbségek mint mondjuk 4-5 évvel ezelőtt.
De ház ezzel csak mi járunk jól :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) plus44 válasza P00By (#1) üzenetére


plus44
veterán

Látvány, meg jól mutat a dobozon a felirat de MÉG semmi értelme, majd lesz.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) SirDöme


SirDöme
tag

Nem kell sok év hozzá, hogy ez is olyan alapelvárás legyen, mint ma a HD videó vagy a WiFi... :)

SAMSUNG Wave I

(#12) krisztianAMG válasza SirDöme (#11) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Pl nálam a HD videó még csak nem is elvárás,nemh alap... ;)

Ez a technológia akkor lesz majd használható ha elég lesz majd a képernyő elott mozgatni az ujjad és így navigálni a menüben. Bár nem tuti,h egyátalán vevő lennék rá :U

(#13) Ricardo válasza plus44 (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Jól írod,MÉG. Valahol viszont el kell kezdeni. Ott van az érintő kijelző. Sokaknak bejön, sokan viszont írtóznak tőle. Az első darabok pontatlanok voltak, a ceruzák miatt két kezes használatot igényeltek, és nézd meg hol tart ma a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.