Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Mivel teljesen kockázatmentes a magyar piacra ez a termék, teljesen felesleges volt a kétségeidnek hangot adni: "állítólag" "papíron", az iromány - amúgy jó ívének, és hangulatának - 2x megtörésén kívül semmi hatása.

[ Szerkesztve ]

(#2) Duree


Duree
veterán

Első ránézésre azt mondom , hogy remek darab az ára az már nem annyira de mivel ez a típus sohasem jut el hozzánk így teljesen mindegy. Paraméterek alapján igen csak jónak tűnik , de mi van a híres IGZO panellal?

duree54

(#3) #54657280


#54657280
törölt tag

"... az AIoT... folyamatosan vizsgálja a felhasználói aktivitást, a tartalomfogyasztási szokásokat,és az ebből leszűrt információk alapján kínál ... olyan alkalmazásokat, filmeket, programokat, amelyek szerinte felkelthetik az érdeklődését."

Ja, és mint az összes okostévé, az ebből leszűrt adatokat szépen továbbítja az anyacégnek, aki azt eladja a reklámcégeknek, csak hogy azok célzott reklámokkal bombázhassák az amúgy is méregdrága tévékészülékedet.

(#4) Gusztáv válasza #54657280 (#3) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem még mindig jobb a célzott reklám, mintha nekem pl hajfestéket próbálnának eladni.

Laci

(#5) AAAgold


AAAgold
senior tag

Jól értem, 4k@120Hz-re képes?

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#6) ALBY


ALBY
senior tag

Költői kérdés: Olyan mikor lesz végre, hogy TV ami csak panel , HDMI bemenettel aztán hello?
Állandóan megvásároltatják a TV mellé ezt a soksok értelmetlen vackot...

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#7) Sinesol


Sinesol
veterán

Panel milyen benne? IPS, VA?

(#8) Morph76 válasza ALBY (#6) üzenetére


Morph76
aktív tag

Amiről Te beszélsz ,azt monitornak hívják.Vehetsz belőle jó nagyot is akár.
Ez van.

(#9) nbg válasza ALBY (#6) üzenetére


nbg
senior tag

Parancsolj, nezegesd ezeket... ;)

(Ne a 75"-osat, az eleg horror, de a tobbi egesz vallalhato aron van)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) Gusztáv válasza ALBY (#6) üzenetére


Gusztáv
addikt

Vannak profi kijelzők, pl amiket a mekiben vagy üzletekben látsz, na abból van olyan, amiben nincs semmi, csak a panel, meg bemenetek. De azok sem túl olcsók.

Laci

(#11) ALBY válasza nbg (#9) üzenetére


ALBY
senior tag

Köszike, el is tettem a linket.

(Philips, Sony lenne a legtutibb ;) )

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#12) Piftuka válasza Sinesol (#7) üzenetére


Piftuka
veterán

Majd a megjelenését követően kiderül.

Jellemzően, az európai piacon várhatóan nem is lesz ilyen drága (bár az tény, hogy még LCD fronton is, 65 col felett óriási ugrás van felfelé a panel árában).

Mindenesetre egy nagy képernyős, 120 Hz-es, 4K HDR VA panellel és oldalsó hangfalakkal szerelt tévének még van keresnivalója a prémium szegmensben. :K

És azért végre ez még mindig (megint) egy japán tévé...

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.