Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Ez a tálcát leszámítva egy-az-egyben ugyanaz, mint a már évek óta kapható Raidsonic IcyBox 168-asa... [link]

Na jó, erre tettek rá pluszban ledeket is...

Szerk.: Ennek nem is igazán kell támogatnia a menet közbeni cserét, mivel nem vezérlő, csak csatlakozó. Az IcyBoxomban simán kicserélem a vinyót menet közben is, ha kell, csak ehhez már AHCI vagy RAID kell - no meg olyan vezérlő ami támogatja is. [link]

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) Zotya84 válasza Zotya84 (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Lejárt a szerkesztés...

Nekem az említettek közül kettő van rackben, és a vízhűtés mellett is kellett egy 12-es ventit a házban hagynom, mert a táp nem csinált kellően nagy huzatot, hogy a rackes vinyók ne melegedjenek.

Ha a strapabírása is olyan mint az IcyBoxé, akkor nem lesz vele gondod, én most már több, mint két éve nyúzom őket, és semmi bajuk sincs.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tűnik rossz cuccnak. :K

Viszont egy apró megjegyzés, a képek elég lassan jönnek be, először azt hittem, hogy be sem jönnek... Most az egyik képet próbálnám nagyítani, de nem nem nyitódik meg. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4) hackeeeee válasza hackeeeee (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mostmár jók. Lehet túl volt terhelve az oldal. :U

Véleményem szubjektív...

(#5) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem néz ki rosszul. :D

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A samu hőmérőjében ne bízz meg.

Jó cucc, csak nekem pl felesleges lenne, ide idegen HDD nem jön. :R Minden esetre megjegyeztem h létezik ilyen. Juteszembe a CM 690 II-ben van hasonló. :DDD

(#7) macilaci78 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem viszont jól jönne. Nem idegen HDD-t várok, hanem a sajátom hurcibálom. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) cskamacska


cskamacska
addikt

Kicsit lemaradtam, akkor ez miért is jobb az elterjedt mobil rackeknél? Mármint azon kívül hogy jó eséllyel a rack olcsóbb, adott esetben megy a hotplug, és mégsem a csupasz vinyót tömködöd a gépbe, mint ennél. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) WD40 válasza cskamacska (#8) üzenetére


WD40
aktív tag

Leírtam a végén. Azonkívül ahogy SymbianOS is írta, vannak házak (pl. CM 690 II), és remélhetőleg egyre több, ahol szintén a csupasz vinyót dugdosod, mint egy hatalmas pendrive-ot.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#10) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Sok év eltelt. Mik a tapasztalatok? Működik még?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.