Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hétalvó


hétalvó
addikt

must have ;]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Anno ilyen jatekokkal voltak tele a jatektermek.
Mondjuk kicsit butabbak voltak, volt par mozdulata a fohosnek es kesz, de az ember nagyon jol el tudott veluk szorakozni ha volt eleg penze vagy eleg ugyes volt.

A jatekstilus megnevezese Scrolling Fighter.
A gepek hivatalos?!? elnevezese a coin-operated video-game.

A fenti megadott oldalon lehet az idosebbeknek nosztalgiazni.

Remelem a jatek nem gigakban merheto meretu lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Milyen hirtelen kapja elő a láncfűrészt. És még be se kell rántania. Nem tudom, nekem a videó is unalmas lett egy idővel, nemhogy a játék. :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) twollah válasza Nunder (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Arra nem gondoltal, hogy a tokbol elokapva a rantodik be a lancfuresz?

Amugy pont az ilyen kis szarsagokon vagy fenn akadva?

Menj es jatszal passziansszal az legalabb valosaghu!

[ Szerkesztve ]

(#5) bishoplogan válasza Nunder (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Viccesen egyszerű lesz a játék, nem egy Shadow Complex vagy Duke Nukem/Trine lesz, az biztos, szvsz

[ Szerkesztve ]

(#6) jaksajani válasza bishoplogan (#5) üzenetére


jaksajani
csendes tag

Hát szerintem ez sehol sincs az említett Trine-hoz képest. És mint ahogy írták előttem is, már a videó is unalmas volt fél perc után, képzelem milyen lesz a játék.

(#7) Egorov


Egorov
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, tuti fogok vele játszani. Street fighter érzés kerülget, játékterem hangulat. :)
Vagy talán még ilyen volt régen a sárga kazettás tv-s játékon az Aladdin, amit nagyon szerettem. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

A grafikai megvalósításnak van egy hangulata, de egy idő után unalmassá válik az "előkapom a kést, bele szúrom vagy kétszer, felrántom a levegőbe és belelövök hármat, majd szétnyisszantom a láncfűrésszel" - stílus... :N

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Hát én nagyot röhögtem rajta! :D Ha a története jó lesz, meg változatos pályák, ellenek lesznek benne(meg azért persze ügyesség is, akkor biztos jó lesz ez. Mivel ez most csak egy bemutatkozó videó, nem kell egyből mindent megmutatniuk, itt az volt a lényeg hogy kellően kemény lesz a főhős és humorban sem lesz hiány. A grafika végett meg legalább nem kell bajlódni a programozásával. Egyszerűségével lesz nagyszerű.

De persze még el is ronthatják! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) adam520


adam520
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz a grafikai megvalósítás érdekessége terén. Plusz ezeknek az oldalról nézős játékoknak van egy régen elfeledett hangulata.
Viszont maga a játék az siralmas. :O

Dr.Adam520

(#11) Nunder válasza twollah (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Használtál te már egyáltalán láncfűrészt? Akkor tudnád, hogy nincs az az Isten, hogy beinduljon egy rántásra. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Ez itt nem egy Stihl szimulátor, hanem egy Mega Kickass játék. Itt bizony épp olyan reális a láncfűrész zsebből kirántásával együtt járó beröffentés, minthogy a filmekben John McLane másnaposan kifektet egy seregnyi jól kiképzett elit katonát! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.