Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

A multijára lennék kíváncsi, igazán jó dolgokat lehetne kihozni ebből a rendszerből.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Videók alapján jónak tűnik, biztos remek is lett :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Elég pörgős játékmenetnek tűnik, jó a videók alapján.

kengyel

(#4) Xaels válasza Scholes9 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Technikailag nincs toppon. Nem egy Crysis főleg az átvezetők csúnyácskák, de a játék mechanikája és a sztori nagyon jó. Sokat változott az elődhöz képest. A Coopot még nem sikerült kipróbálni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Én ma reggel tudtam kipróbálni. Tetszik. Egész szép, egész jó. Nálam 4/5

(#6) ribizly


ribizly
veterán

Én még nem döntöttem el, hogy most jó e avagy rossz.
A játék minősége hullámzó, a loot rendszer meg nem jön be. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) Xaels válasza ribizly (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Most a Kovács Mester mellékküldijeit csinálom. Kezdenek durvábbak lenni az ellenségek. Mennyiségre meg erőre is. Teljesen más a mechanikája mint az elődnek. Checkpointok vannak, de a pályák elég nyitottak, arra mehetsz amerre akarsz. A dupla ugrással sok helyre fel is lehet kapaszkodni. A Shoti nagyon kis cuki fegyver a majdnem 180fokos szórásával, lehetetlen vele mellélőni. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) NandorHUN


NandorHUN
addikt

IGN többet adott rá mint anno a Doom -ra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9) Scholes9 válasza NandorHUN (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az komoly :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) NandorHUN válasza Scholes9 (#9) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ráadásul majdnem 2 ponttal többet!

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Biztos jó játék... Eddig kimaradt, úgy tűnik, ezután is kifog.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) #20655360


#20655360
törölt tag

Számomra az utóbbi évek egyik legjobb játéka.
Csak kipróbálni ültem le, 5 óra múlva léptem ki. :)

Aki szerette a Serious Sam sorozatot, Painkillert vagy Bulletstorm-ot, ki ne merje hagyni!
Simán hozza a szintet, sőt!

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem is bejön, ami kicsit lehúzza nálam, hogy hiányoznak az animált kivégzések, vagy ha vannak, akkor elég nehéz a sok effect között kiszúrni. :U

(#14) forintuser


forintuser
őstag

Az utóbbi tíz évben egyik játékkal sem játszottam egyhuzamban két óránál többet.Most egy nap múlva, 12 óta játék időnél vagyok.Fenomenális, és gyönyörű.Még én is a kettes szinttel kezdtem el.Pedig nekem aztán nincs türelmem. De az, hogy az ellen nem gyógyul újra a respawn után..Huhuuuu.10/10

Holnapkészítést vállalok.

(#15) TTTotya


TTTotya
senior tag

Mikor jön már boxra? Nem tudom kivárni....

(#16) ribizly válasza Xaels (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Most kezdek belejönni, de hiába a küldetéses rendszer, meg a kemény dumák, a DOOM valamivel jobban tetszett.
Ami kicsit kiábrándító néha az a hangok, mert sok helyen egy az egyben átemeltek néhányat a Hard Reset-ből és ez ad egy furcsa összképet a játéknak.
Azért elleszek ezzel is egy darabig. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) Xaels válasza ribizly (#16) üzenetére


Xaels
félisten

A Doom technikailag és a Glory killekkel nagyon odavert ebben a kategóriában. A sztori viszont elég lagymatag. Itt úgy a játék harmadánál kezd kikristályosodni, hogy ba+. Hard Reset-tel nem játszottam így nincs összehasonlítási alapom. Viszont csináltam a játéknak saját topikot [link] csak nem nagyon akar feléledni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.