Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Jöhetnek az ócó kódok :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Mika1227


Mika1227
őstag

Nekem már fent van egy ideje. Vajon kell még valamit csinálni?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3) ribizly válasza Mika1227 (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Ez engem is érdekelne... :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Bandi995 válasza ribizly (#3) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Szintén, régen regeltem már és a legújabb is azonnal felkerült a gépre, amit most ezzel promóznak. Akkor ez azt jelenti, hogy zöldben vagyunk?

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Már règóta fent van, ezzel az esély is adott.

kengyel

(#6) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Nekem is már telepítve van, hogy tudok jelentkezni?

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Le van írva mit kell csinálni:

"Mindehhez csak annyit kell tenni, hogy regisztrálni kell az NVIDIA honlapján, majd letölteni a GeForce Experience 3.0-ás verzióját. A feltelepített programot elindítva, majd bejelentkezve részt veszünk az akcióban"

Ennyi, nem kell más.

Live-Die-Respawn

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

A Printscreen gomb szoftveresen ekkora wasistdas?

(#9) norti válasza oriic (#7) üzenetére


norti
addikt

Tényleg ne haragudjon meg a prohardver újságíró csapata, de a cikkek 90%-ban nem bírnak egy nyomorult linket beilleszteni a cikkbe. Olyan nehéz lenne ezt?

(#10) b.


b.
félisten

Én erről nem találok semmiféle infót az Nv honlapján, csak azt, hogy a frissítéssel gyorsul a játék. EX fent van már jó ideje, 3.xx felett ez már a 3. 07 verzió, de se hírlevél nem jött erről, pedig aktiválva van, sem az Exp kezdőlapján nem ír róla semmit. Ez nálunk is elérhető ?
Aki most telepíti, annak szól, hogy a hírlevelet külön aktiválni kell a beállítások alatt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) tecsu


tecsu
addikt

Mi az az ipari lombszívó az első képen? Ez valami kertészszimulátor?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#12) maross


maross
veterán

1000 kod a tobb tizmillio felhasznalonak - mindenki siessen es tegye fel, eszmei értéke ennek a cselekedetnek 50milla felhasznalo eseten kb 0.001 dollar :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem is fent van, de nem regeltem be mert nem érdekel az akció. Ezzel kicsit javítom mások esélyeit a sikerre :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) Mate válasza Raysen623 (#13) üzenetére


Mate
nagyúr

3.x óta nem kötelező a regisztráció? :F

(#15) Shade45 válasza Mate (#14) üzenetére


Shade45
senior tag

Eddig is opcionális volt.

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj! a galád, gonosz NVidia már megint az adataimat akarja ellopni! [link]
Hát jó legyen [link]. Eddig is fel volt telepítve a program és be voltam jelentkezve vele.

:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Shade45 válasza Mate (#16) üzenetére


Shade45
senior tag

Hmmm, lehet, hogy igazad van, otthon majd rá nézek...

(#19) 04ahgy válasza norti (#9) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Természetesen bírunk. Csak ha belinkelek egy olyat, hogy geforce.com vagy nvidia.com, akkor meg az erősen tech-orientált fórumozók másik fele sértődik meg – joggal – hogy hülyének vannak nézve, hogy ezt sem találják meg maguktól.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#20) Raysen623 válasza 04ahgy (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

No igen, ha van rajta sapka akkor azért, ha pedig nincs akkor azért... :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#21) norti válasza 04ahgy (#19) üzenetére


norti
addikt

Furcsa egy világban élünk, ha valaki megsértődik azon, mert számára ismert információt olvas valahol :D Akkor tényleg megértünk a pusztulásra :D

Mindegy, köszi, legtöbbször forrást sem írtok/linkeltek, ami még bosszantóbb, de azt még elnézem azért, mert Ti legalább nem egy az egyben fordítotok másik oldalról ponyvacikkeket, hanem legtöbbször van értelmes hozzáadott érték is bennük.

No offense.

(#22) gmaci78


gmaci78
tag

Csak az a gond a geforce experience-el, hogy kb minden verziónál behal a frissítés, aztán el is csesződik, majd lehet leszedni és újratelepíteni. Még jó hogy a driverei az nvidianak nem ilyenek, az lenne a gáz!
Én pont tegnap távolítottam el, töltöttem le az aktuálisat és telepítettem fel ismét már vagy 5x.

Geri

(#23) b. válasza gmaci78 (#22) üzenetére


b.
félisten

nekem semmilyen ilyen jellegű problémám nincs, sőt automatikusan telepíti a frissítést driver szinten + maga az exp is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) DjFlanker válasza gmaci78 (#22) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

nálam semmi ilyet nem csinál

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#25) gmaci78 válasza b. (#23) üzenetére


gmaci78
tag

Hmm érdekes. Köszönöm az információt, na majd legközelebb jobban megnézem, ha nem sikerül neki a frissítés, hogy miért. (csak az exp frissítés csinálta ezt nekem régebben a driver soha)

Geri

(#26) Mate válasza gmaci78 (#22) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam is elszokta játszani ezt. Sőt, 3.xx frissítést fel se dobta. Azt írta, hogy legfrissebb van fent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.