Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na akkor lassan jöhet valami akciós GOTY kiadás. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) oriic válasza laceszgamer (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek után esélyes.

Live-Die-Respawn

(#3) RetepNyaraB válasza laceszgamer (#1) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jaja. Igény lenne rá, kifehéríteném a virágboltit; persze épeszű áron...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4) laceszgamer válasza RetepNyaraB (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én csak simán kívárok, bár nagy a késztetés, hogy XO-n letoljam, mert ott a Goldban benn van, csak ugye az alapjáték, de akkor meg csak a DLC-k miatt már a GOTY-t sem venném meg. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) gejala válasza laceszgamer (#4) üzenetére


gejala
őstag

DLC-k nem érnek semmit, az egyik leglustább és leglehúzósabb Season Pass. Ez az utolsó meg már színtiszta pofátlanság, az "új" ruha csak egy ócska reskin. Az eddigiek legalább újak voltak, még ha ronda is volt mind.
Én megjelenéskor vettem meg a standardot és örülök, hogy nem költöttem egy fillért se a DLC-kre. Az alapjátékot nagyon élveztem, de többet nem ér a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6) ribizly válasza gejala (#5) üzenetére


ribizly
veterán

+1

@(#4) laceszgamer
Semmiképpen nem javaslom, hogy pénzt költsél rá. Messze nem ér fel sem story-ban, sem narratívában, sem gameplay-ben, sem semmiben az előző két részhez. Számomra messze a legrosszabb az utóbbi 8 rész közül.
Az időhúzás külön durva, amit a játék az átvezetők, lassú séták, beszélgetések során visz végig. A játékidő 30%-a ezekből áll. Rövidebb is, mint az eddigiek és a vadászat meg nemhogy nem kötelező, de szinte teljesen skip-elhető (sőt valójában én pont átmentek egy olyan helyre, ahonnan csak fasttravel-el juthattam volna csak el olyan területekre, ahol lehet vadászni). Lerí róla, hogy az Uncharted 4 ihlette ezt a részt, de nagyon gyenge copy. Jonah karakterét meg egy inkompetens, felesleges kolonccá tették, ami külön rettenetes.
Én élveztem az előző két részét, de ez egy rettenet. Szóval a DLC-ket nagyon ne várd, inkább ezt is skip-eld. ;) ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) fonok87 válasza ribizly (#6) üzenetére


fonok87
aktív tag

Nekem pont a DLC-k húzzák fel valamennyire, hogy ne érezzem teljesen pénzkidobásnak a Croft edition preordert... Nagy csalódás ez a rész, főleg az előzők után amiket én szintén imádtam. Kb semmit nem találtak el benne, csak a kifosztható "sírok" (amik nagyrészt egyáltalán nem síremlékek de mindegy :D ) lettek mind darabra és minőségre is többek, mint a reboot első 2 epizódjában. Ha minden segítséget kikapcsolok, néha már majdnem gondolkozni is kell, és a mászás, meg a falból kijövő lándzsák/tüzek/stb-k elől ritmikusan elugrálás majdnem hozza az eredeti széria hangulatát. Szóval ezek miatt nekem úgy tűnik, az első 2 DLC jelentősen adott hozzá a játékhoz. Mondjuk azok is hoztak kb 100 kiló átkattintani való "párbeszédet". :/

(#4) laceszgamer
Szerintem csak akkor költs rá pénzt ha 1) szereted ha megvan az eredeti verzió (gyűjtöd, sógorod a kiadó, stb...), 2) akciós a játék+SP - nagyon. Ha a két pont közül csak egy nem teljesül, javaslom a legközelebbi virágboltot nem mondom meg mit csinálj, pláne hogy valami marginálisan (il)legálisat, de pénzt sztem ne adj érte...

Truss me, I'm an engineer.

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekiálltam végül XO-n, itteni kommentek alapján teljesen jó lesz az alapjáték, ha már egyszer ott van a game pass. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.