Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nekem az első rész még tetszett, de ami legutóbb jött ki az elég gyengére sikerült.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#52) p3l9uph válasza NandorHUN (#51) üzenetére


p3l9uph
tag

Neked.nekem pl az is tetszett.1-1.

(#53) Wesder válasza DanD88 (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Van baj :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) Daelion válasza XuChi (#47) üzenetére


Daelion
őstag

Gondolom olyanról még nem hallottál akinek mind a 2 véglet bejön bizonyos szintig. :U

Én pl kifejezetten szeretem az agyatlan lövöldét de ugyan úgy eljátszom valamivel amibe gondolkodni is kell.

Serious Sam összes része,Shadow Warrior/DOOM reboot nagy kedvenceim de pl,most fejeztem be a Darksiders 1+2-t amibe olyan Puzzle mapok voltak,hogy csak és mégis élveztem a játékot.

2013 TR+Rise meg eleve nem egy agyatlan lövölde,ha megcsinálod mindegyik Tombot 100%-ra ott van pár fejtörő.

Benne voltam az eredeti Tomb Raider korszakba anno de mégse érdekelt pedig akkor majdnem minden játék igényelt egy bizonyos szintű 'gondolkodást' szal nem hiszem hogy 'elbutult' lennék csak mert bejön a mostani Tomb Raider.

[ Szerkesztve ]

(#55) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kíváncsi lennék azok arcára, akikhez holnap megérkezik a játék, de már nincs DVD olvasójuk. ;]

(#56) NandorHUN válasza antikomcsi (#55) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gondolom van opció a letöltésre is. Dobozos PC játékoknál így megy ez.
Bár őszintén nem tudom, mert már évek óta nem vettem dobozos formában semmit.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#57) csongi


csongi
veterán

Majd ezt is uber akcioba par ev mulva, par ezresert. :).
Elso resze rendben volt, egy uj Larat lathattunk, a masodikba fejlodes nem volt, meg az iranyitast sem sikerult javitani, a harmadikba pedig szinten megmaradt.
Grafika meg nem minden.
Last of us, ugy erzem elkalaplja ezt rendesen.
A story vege meg formalhatja a pontokat. Kivancsi leszek a vegigjatszasok mit hoznak.
Sajnos a filmes adaptacio igen gyengusra sikerult.

(#58) wolfman válasza csongi (#57) üzenetére


wolfman
veterán

AZ első rész rendben volt, csak az esetlen, sérülékeny, sebződő Lara mégiscsak túlélt mindent és jobban regenerálódott mint Wolverine. Kedvencem mikor trikóban kellett a nagy fagyban felmászni a rádiótoronyba.

Persze soha senki ne akadjon fel ilyen hülyeségen, ez csak egy jááááátéééék.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#59) csongi válasza wolfman (#58) üzenetére


csongi
veterán

Jah :)
Engem 2 dolog idegelt.
1. a videokba rejtett intetaktiv feladatok.
nyomj E-t. Anyukadat, hat szetcseszed a cselekmenyt:)
2.Michelle Wide nem nyogott ennyit, pedig abbol elt :)

(#60) RudY válasza csongi (#59) üzenetére


RudY
addikt

Ez van, lassan ez a trend... végtelen lőszer és extragyors öngyógyítás, plusz jelölni kell mikor merre és hogyan, nehogy eltévedjen a gémer a csőben...ha ez nincs már megy a virnyák a redditen. :DDD

(#61) Kr/\toS válasza csongi (#57) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A Last of Us is jól túl van lihegve bocs. Elkezdtem, de hát nem tudom, majd elaludtam rajta.... azóta se vettem elő, pedig fizettem érte. :U

[ Szerkesztve ]

(#62) csongi válasza Kr/\toS (#61) üzenetére


csongi
veterán

Gondolom lassabban hozzak fel a storyt.
De az is lehet dogunalom lesz :)

(#63) XuChi válasza Kr/\toS (#61) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor eröltesd meg magad, és az első 2 órán verekedd végig magad, utána indul csak be.

#60: Én ezt a játékos bázis, és úgy a generációk totális elbutulásával kötöm össze. Lassan majd csak egy gombot kell nyomkodni, és a nyálunkat a kijelzőre csorgatva, bámulni a nagy semmit. Bár lehet sokaknak ez sem menne manapság. Talán még tudnak lélgezeni, meg anyagcsere folyamatokat végrehajtani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.