Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jó nagyok a szórások.Érdekes.Akciósan kb egy év múlva megveszem vagy megvárom PCn Humble csomagban.

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Az értékelési számok alapján elmondható hogy átlagos játék lett,semmi kiemelkedőt nem tud nyújtani. :) Ne de majd ha megjönnek az RTX -es kártyák,akkor változni fog a megítélés. ;] :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) CsikiRoli válasza Televan74 (#2) üzenetére


CsikiRoli
tag

A jatek nem lesz jobb, attol mert szebb lesz :))

Üdv: Roland

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egyszer végigviszem, de többet nem fog érni a sztori. Már rég elvesztette a bizalmamat ez a széria. Az előző rész borzasztó volt a sivár környezetével, meg az erőltetett open world-del. A 2013-as is csak a "szódával elmegy" kategória volt.

A videókat nézve talán itt lesz több dzsungeles környezet, ami a TR-hez illik, szóval van még minimális remény.

[ Szerkesztve ]

(#5) flash-


flash-
veterán

mely oldal telsztpontjai szerintetek a legreálisabbak?
gamerankings, opencritic,gamesspot, egyéb?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Mindenki egyöntetűen leírja, hogy ez a legjobb rész a trilógiából, mert olyan irányba mozdult a játékmenet, amit a rajongók szerettek volna (kicsit kevesebb harc és több felfedezés). Sajnos van pár tesztelő, akik elfogultságuk okán abba is belekötnek, amibe más játék esetén eszükbe sem jutna.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) snecy20


snecy20
veterán

Hát ja, nagy a szórás...dehát nem csoda, nagyon sokadik rókabőr, az alap recept pedig közel ugyanaz már 22 éve.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) CsikiRoli válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


CsikiRoli
tag

"Egyszer végigviszem, de többet nem fog érni a sztori"

Ezen kivul mindennel egyetertek amit leirtal, de talan ne iteljuk el elore az egeszet. Story lehet hogy jo lesz arrol nem tudunk semmit, arrol csak azutan tudunk nyilatkozni ha egyszer vegigvittuk.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#9) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Jó lesz ez. Az előző 2 rész is tetszett, ez is fog. :K Pontszámok annyira nem mérvadóak, szöveges teszteket érdemes olvasni...

(#10) Televan74 válasza csiki_92 (#9) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majd ha lesz a Gamepod -on akkor elolvasom. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) DanD88


DanD88
tag

Csak kiemelném hogy aki ezért pénzt ad, akár 1-2 év múlva is humblin, az azt az üzenetet küldi a fejlesztők felé hogy mi gémerek nem bánjuk ha kifejezetten agresszív drm-el védik a játékaikat, majd aki megrpóbálja feltörni és sikerül is neki (Voksi), meghurcolják a bíróságon.

Mostmár világos miért "feltörhetetlen"

(#12) csiki_92 válasza DanD88 (#11) üzenetére


csiki_92
aktív tag

He? Szóval ne vegyek meg egy játékot, csak azért, mert a kiadó szeretné megvédeni azt a kalózoktól? Vajon ha PS4-re, vagy Xbox-ra veszem meg, azzal is "azt az üzenetet küldi(öm) a fejlesztők felé hogy mi gémerek nem bánjuk ha kifejezetten agresszív drm-el védik a játékaikat"?

(#13) Televan74 válasza DanD88 (#11) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még sajnáljam is szegény hackert.Aki benéz a kulisszák mögé az ne lepődjön meg ha pofán csapják egy péklapáttal.Hibázott,elkapták,most issza a levét. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) DanD88 válasza csiki_92 (#12) üzenetére


DanD88
tag

A konzolokkal teljesen más a bajom (már amelyikkel), de az más. Ott a kiadó nem fizet egy 3rd party drm-ért, ami ráadásul csorbítja is a felhasználó jogait.

Megjegyzem csak halkan hogy úgy beszélek hogy az első TR rebootot meg is vettem, de a 2.-hoz és ehhez sem lesz ihletem.

(#15) DanD88 válasza Televan74 (#13) üzenetére


DanD88
tag

Itt nem arról van szó hogy csak úgy véletlenségből elkapták, elég vastagon benne voltak ebben a denuvó fejesei. Nekem az nagyon visszataszító, hogy ezzel próbálják meg továbbra is legitimmé tenni a saját drm-jüket, hogy kiiktatják egyenként azokat akik fel tudnák törni őket. A legitimet itt úgy értem hogy nézd meg a Witcher 3 sikerét és hogy mennyi drm van benne. És nézd meg azt hogy a ma létező gamer-ek közül vajon mennyi lenne gamer akkor is ha soha nem léteztek volna tört játékok?

[ Szerkesztve ]

(#16) RudY válasza flash- (#5) üzenetére


RudY
addikt

Van akit soha nem befolyásol a "szakmai" kritika - legfeljebb irányadóként kezeli -, szerintem ők teszik a legjobban. A legfurább jelenségnek azt tartom, hogy elő stream-ben, saját szemével látja valaki a játékot, de közben rákérdez, hogy a figurának hogy tetszik, mert ezt tartja fontosabbnak. :U
Lehet egy tintahal 5 csillagos módon elkészítve, nekem akkor sem ízlik. :DDD

(#17) csiki_92 válasza DanD88 (#14) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ha nem haragszol meg, én azért még beruházok rá (valószínűleg). :R

[ Szerkesztve ]

(#18) Televan74 válasza DanD88 (#15) üzenetére


Televan74
nagyúr

Teljesen természetes hogy védik a saját terméküket.Az aranytojást tojó tyúkot nem szabad levágni. :)

De itt be is fejeztem és jó lenne ha te is leszállnál a témáról,ugyan is a fórumon tilos a warez. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) adamssss


adamssss
veterán

Ezek szerint kaptunk egy korrekt iparos munkat de semmi kiemelkedot. Egy vegigjatszast meg fog erni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20) Crytek


Crytek
veterán

Ha nem nagy kérés valaki nézzen már bele ezekbe a reviewekbe:

The Telegraph – 2/5
Gamespot – 6

Hogy mi az ami nem tetszik nekik...

Next PC Upgrade: 2022

(#21) Dr. Romano válasza CsikiRoli (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szebb lesz? Az embereknek úgy kell szólni hogy hééé tapsoljatok mert épp szebb a játék ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) RudY válasza Crytek (#20) üzenetére


RudY
addikt

Gamespot-ot már tegnap megnéztem (de csak az alacsony pontozás miatt), és a 400 fölötti kommentbe is beleolvasgattam. Az egyik legtalálóbb: "If it was a Sony or Nintendo exclusive, it would get at least 9." :DDD

(#23) DanD88 válasza Televan74 (#18) üzenetére


DanD88
tag

Az aranytojást tojó tyúkot nem szabad levágni.

Ami az aranytojást tojó tyúkot illeti a Witcher 3 $63.3 millió profitot termelt 2015 első felében. Drm nélkül. Lehet aranytojást úgy is termelni hogy nem az erősen középszerű játékunkat védjük meg egy nagyon nem consumer friendly megoldással.

Ami meg a *****-t illeti, én nem akarok senkit semmire buzdítani(sőt inkább annak örülnék ha a hírben szereplő játékot minél kevesebben játszanák), ha pedig a véleményem miatt akarnak megkövezni, hát legyen.

(#24) Daelion válasza Crytek (#20) üzenetére


Daelion
őstag

Telegraphos-t nem tudom megnézni mert reget kér azt meg most inkább kihagynám.

Gamespot igy tömören:

Túlságosan is vissza mentek a 2013-as játékhoz bár ezt nem feltétlenül kifogásolják csak,hogy már kezd 'öreg' lenni ez a megoldás.

Zavarónak találtak azt,hogy sok a közel harci szitu amire alig tud Lara reagálni és ez bizonyos részeket nem tett túl élvezhetővé.
Illetve az ellenségek AI-a is buta tud lenni néha.

Ami talán legjobban nem tetszett nekik az,hogy Lara szemelyisége megváltozott és nehezen tudtak vele 'azonosulni' vagy akár csak egyet érteni a döntéseivel.
Szerintük önző lett akit nem érdekel ha kárt okoz a tetteivel,stb és hogy ez nem az a Lara akit megkedveltek az előző részekbe.

Megemlítették még az időnkénti nehézkes irányítást,legfőképpen a pontatlan ugrásokat pláne nehezebb fokozaton.

@Rudy

Igen ezt én se értem sokszor.

Pláne azt bírom amikor egy-egy ilyen 'híresebb' Streamer kijelent valamit és sokan úgy kezelik mint valami szentírást és más vélemény nem is lehet.

Én meg csak nézek,hogy ez meg ki a fene egyáltalán. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) KataTóni válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


KataTóni
újonc

Ja, tök felesleges most megvenni, úgyis jön még majd patch, meg dlc(k), és 1-2 év múlva max 5 rongyért meg lehet majd venni.
Addig se fogok unatkozni.

Si vis pacem para bellum.

(#26) Crytek válasza KataTóni (#25) üzenetére


Crytek
veterán

"és 1-2 év múlva max 5 rongyért meg lehet majd venni." 1-2 év múlva jön az új rész ezt meg pár $-ért dobálják majd ahogy a többi részét..

Next PC Upgrade: 2022

(#27) Shepard válasza Crytek (#20) üzenetére


Shepard
tag

Az előttem szólóhoz hozzáfűzve még: a lopakodást részt találják még hiányosnak. Állítólag katonák nem hallanak öt méternél tovább sokszor. Sem tűzharcot, sem egyebet.

(#28) ProEvoFan válasza KataTóni (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Másnak lehet nem tök felesleges, csak magam véleményét írtam le.Nekem ráér, de egy rajongónak azonnal kellhet és ez így van jól.

[ Szerkesztve ]

(#29) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A Polygon-nal tudok egyetérteni : Over three games, Lara doesn’t become a tomb raider; she becomes Rambo. It’s as fun to play as it’s strange to watch.
Biztosan kipróbálom és lehet,hogy jó játék lesz,de biztosan nem egy jó TombRaider

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#30) wolfman


wolfman
veterán

Hát én nem tudom hogy egy alkotást hogyan lehet értékelni egy 5 pontos rendszerrel? 3 pont jelenthet elég sok mindent,hogy szar is meg nem is annyira gáz, de na. A PC Gamer 100-as pontozása már azért jóval pontosabb tud lenni, de már egy tízes is jobb lenne.

(#21) Dr. Romano: Simán el tudom képzelni, hogy felvillant ennél a jelenetnél az APPLAUSE lámpa! :D De nekem se RTX-el se anélkül nem tetszik. Vagyis szép mind a két megoldással, de a valós valahol a kettő között lenne.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) melega


melega
őstag

Nekem a 2013-as reboot, és a Rise of The Tomb Raider is nagyon tetszett, ez is fog főleg hogy visszatérnek a dzsungeles környezethez.

Majd ha lesz belőle egy nagy leértékelés talán megveszem.

(#32) XuChi


XuChi
addikt

1€-t adok érte, többet nem ér nekem. Az elöző két részt is olcsón vettem. A Rise a VGA-m mellé járt az első rész meg humble bundle csomagban volt. Végig vittem mind két részt, de förtelmesen gyengék. Ronda, buta, eröltetett qte, unalmas játékmenet.

A korábbi részek (1-2-3-4, Legend, tomb raider 10th anniversary edition, Underworld) sokkal sokkal jobbak voltak.

(#33) Dr. Romano válasza XuChi (#32) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem főleg a legelső rész hagyott nyomot. Amikor a 8 és 16bites játékok után először megláttam PS-en a kölcsönzőben az állam esett le nemcsak a grafikától (leginkább attól :) ), de az elképesztően nagy méretű játéktértől is...
Nem semmi feelingje volt.

wolfman
Hát jah :D A graf nekem is tetszik függetlenül a rt-től, de kb. olyan lesz mint az előző; szép, max egyszer kijátszod azt kuka

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) Fred23


Fred23
nagyúr

Azonnal semmiképp se veszem meg, viszont tuti megnézem a lehető leghamarabb YouTube-on az első két órát a végigjátszásából! :)

(#35) utomi válasza XuChi (#32) üzenetére


utomi
senior tag

Én meg azokat utáltam és a 2013-as TR illetve a RTR is iszonyatosan bejött. Ezért vagyunk emberek és ezért is utálom mikor valaki úgy írja le a véleményét mintha az lenne az egyetlen szent és sérthetetlen igazság. Jellemző egyébként, hogy a fikázók a régi TRek rajongói csak hát a nevén kívül ahhoz semmi köze (nekem szerencsére) ennek a trilógiának. Halkan jegyzem meg, hogy szerintem az a stílus ma már meg sem állná a helyét, legalábbis a kasszáknál biztosan nem.

(#36) Daelion válasza utomi (#35) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ez nálam is.
Soha életembe nem 'vonzott' az eredeti Tomb Raider semmilyen szinten de a 2013/Rise kedvenceim közé tartozik és ugyan már 1x végig vittem őket de tervezek egy másodikat is.

(#37) Dr. Romano válasza utomi (#35) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Fejtsd ki hogy picit részletesebben hogy szerinted miért nem állná meg az a stílus a helyét a mai kasszáknál?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) Kr/\toS válasza hombre[EU] (#29) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ugyan már, Nátán Drék is ugyanez. A TR meg ne is legyen a régi, 2013 teljesen vállalhatatatlan volt.

(#39) Crytek válasza Kr/\toS (#38) üzenetére


Crytek
veterán

Uncharted értékeléseket nézd meg....ugyanaz? Igen ugyanaz nem győződ nézni a 10/10-ek tömkelegét minden résznél.... nem holmi 6 meg 7 pontok

Csak hogy a két legsokadikabb részét mutassam.

Lost Legacy
Uncharted 4

:C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#40) Dr. Romano válasza Crytek (#39) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Engem csak egyetlen egy értékelés érdekel; a sajátom"

IGN
10/10

;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41) Scholes9 válasza Crytek (#39) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sok mindenben ugyanaz pedig tényleg. De itt nem is az a lényeg. Hanem, hogy minden egyes részlete olyan minőséget képvisel, hogy más fejlesztő csapat sírva menekül a világból, ha meglátja :) Most játszom a 4. részt újra Crushing fokozaton, de nem nagyon találok hozzá hasonló minőségű játékot.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) Kr/\toS válasza Crytek (#39) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Csigavér csak az első részt nem toltam le a szériából. Nem szptam ívbe magam tőlük. A tech miatt a 4 volt a legjobb, a 3 meg a legalja. De az a helyzet hogy személy szerint az új TR szériát gyakrabban előveszem. Persze tapsosszmájli, de úgy néz ki ez a rész is érdekelni fog. ;) Písz!

[ Szerkesztve ]

(#43) Crytek válasza Kr/\toS (#42) üzenetére


Crytek
veterán

CSak arra írtam hogy ugyanaz... A tombinál hibának rótták fel hogy kb a grafika változott nagy vonalakban... Nos ha az Unchartedeket nézzük tulajdonképpen az is ugyanaz csak a tech fejlődött mégis mindig a 10/10 szórják rá...
De majd a következő résznél megtudom milyen lett a tombi amikor bundlezva lesz ez a Shadow :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#44) Dr. Romano válasza Crytek (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Zseblámpákhoz fogják csomagolni a teszkóban, valódi sugárkövetés élmény lesz ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) p3l9uph válasza Crytek (#43) üzenetére


p3l9uph
tag

Neked a “majd” a legfontosabb szó a vilagon,igaz? :))

(#46) hombre[EU] válasza Kr/\toS (#38) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez a legnagyobb bajom. Ugyanazt csinálják,mint a konkurencia csak jó pár évvel megcsúszva,de gyengébb minōségben. Az id Software sem online kompetitív fps játékot készített a Doomból,hanem egy remek reboot-ot

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#47) XuChi válasza utomi (#35) üzenetére


XuChi
addikt

Persze hogy nem, mert azokban még GONDOLKODNI kellett. Ma az már nem divat, agyatlan lövölde az kell az "elbutult" népnek :C

(#48) Dr. Romano válasza XuChi (#47) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Öreg de találó videó, így nézne ki a Quake 1 ha ma jött volna ki ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) heihachi


heihachi
addikt

Nálam biztos vétel, akárkik akármilyen review-t is írnak róla. Előző két résszel is jól szórakoztam, ezzel is egészen biztosan jól fogok.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#50) Kr/\toS válasza XuChi (#47) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Arra tökéletesen alkalmas a sakk meg a pasziánsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.