Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) tildy


tildy
nagyúr

Na tmobilos topikba beírtam, ide is jöhet:

Még csak most lettem ügyfelük, de máris elegem van belőlük.
Február 7-én kötöttem velük egy szerződést , miszerint hogy 2007. márc. 1-től kezdve az én nevemen lesz az eddigi céges előfizetésem. Vállaltam, hogy jövő év áprilisáig ügyfelük leszek , így nem kell kifizetni a 30 ezer forintos kötbért, ami a számon van , mivela cég azóta már vásárolt a számra mobiltelefont. Így meg lett beszélve, hogy márc 1től kezdve fogok én a telefonálásért fizetni, a februári számla még a volt munkahelyemé.

Erre ma kapok egy teljes múlthavi számlát , 17 ezer forintról

Amiekt elrontottak, mint za időközben kiderült:
-Bár a szerződésen aktiválás dátumaként márc 1. szerepel, ők már 21én aktiválták az új díjcsomagot

Mivel elvileg én márc. 1től lennék előfizetjük az előző számlát a volt munkahelyemnek kellett volna kiküldeni

A részletfizetéshez nekem semmi közöm, be sincs pipálva a papíron, csak a kötbéres dolog , nehogy már azért fizessek, amiért semmit sme kapok

És a legdurvább:

Hát beszéljem le az üzletkötőjükkel, vagy valami, tehát én járjak utána a dolognak ...

Hát kész vagyok. Drágák is, balfékek is. Hozzáteszem, anno mikor számhordoztunk hozzájuk a cégnél, akkor is egy héttel hamarabb megcsinálták a váltást, mint ahogy lehetett volna, lés ahogyan le volt beszélve, és írásba volt foglalva velük.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.