Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Zotya84


Zotya84
őstag

Hát tényleg sajnállak a két rossz telefon miatt is. Nincs valami nagy szerencséd.
Ami engem illet, még 2005 tavaszán (áprilisban) vettem (25EHUF-ért) egy N6610i telefont náluk. Mivel utálom a kártyavásárlást, ezért jó lesz nekem a 100 perc mindig mindenhova ugyanannyiért (ma is elég, csak kiegészült egy 25sms-es csomaggal) előfizetéses csomag.

Mivel kerékpározom, néha kap nagy pofonokat. Esett már sziklára, földre, sárba, aszfaltra, semmi baja sincs néhány karcon kívül (áprilisban meg úgyis lesz már annyi aranykártya pontom hogy veszek belőle másik előlapot 0Ftért). A telefon a mai napig bírja.
A szolgáltatóról annyit, hogy volt rá példa, hogy elkevertem a számlát és nem fizettem be. Nofene, mondom, max úgy járok mint fater a vodánál (felhívom a figyelmet, hogy bizonyítottan a cég számlázási, könyvelési rendszer f@szságából), hogy kikapcsolnak egy hétre. A fenéket, nem kapcsoltak, nem is kerestek miatta. Megjött a következő szla rajta volt a kettő összege, befizettem azt, és minden ment tovább a maga rendjében. Ezek után azt mondtam, hogy ez frankó maradok náluk. (Ja és a pirosnál a térerő is kamu, amikor a hegyekben edzünk - Vértes, Gerecse, Bakony - gyakra hallom a két haver telefonja folyamatosan pittyeg a térerő-hiány miatt, nekem meg van...)

Szóval vagy én vagyok mákos, vagy te peches. (És mielőtt aszondanátok hogy nagy magenta vagyok, a 3 T-ből csak ezzel az eggyel vagyok kibékülve.)


Bár lehet, hogy hülyén gondolkodom, de nekem a telefon csak sms-ezni kell, meg telefonálni, a többi csak plusz.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.