Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) slyking


slyking
csendes tag

hali

a témában viszonylag kompetens vagyok. én magam is büszke iPOD tulaj vagyok, a egyik haveromnak meg 2 PSP-je is van. szóval ismerem a vasakat.
most egy iPod nano gen 2-t gyürök. és imádom.

a témával kapcsolatban azt mondom nektek. hogy azt kell el dönteni mire kell neked a gép?

mert ha zenét akarsz hallgatni ( márpedig nekem ez jött le az irásból)
akkor egyértelmüen iPod nano
ugyanis hihetelenül kicsi szóval bárhol elfér a zsebedben, a gen 2 már 24órát simán bír. és rendkivül funkcionális. a méretét tekintve ahogy mondod hogy 4giga kevés (memkariban legalábbis ezt irtad) akkor ott a fekete nano 8giga és kinézete büntet :D
de kötve hiszem hogy 4giga nem elég ,hiszen hamarabb lemerül az aksid mint végig hallgatsz mindent. mindezt 40-50ezer királyi magyar forintból.

viszont ha mégis a ''hátsó'' szándékod a játék lenne:
akkor mondanom sem kell PSP. mivel a játék élmény amit nyujt nagyon kemény. hordozható konzol fless :D
internetezési képességei hát annyira nem dicsérném. lassú. de hát vam egy pda-d azzal netezz .
filmnézés: hát igen egész nagy kijelzöje van akár használható is lenne.bár én nem osztom a kis kijelzös film nézést. mert hihetelen illúzió romboló. de hát kinkea pap kinek a papné.
bár ha 2órás utazásaid vannak átszállás nélkül akkor indokolt lehet.(picit).
a PSP-t neten százával található progikkal hackelheted meg amit csak akarsz. játékok letöltéséröl gondolom nem kell regélnem.
szóval a csomagot(gép + memkari) kihozod ~60ezer forintból.

ha célod filmnézés a hosszú utakon plusz a rövideken zene
akkor vagyél egy hordozható DVD-játékost meg agy tescos 2gigás MP3 játékost
azt mindig azt vidd amilyen útra mész.
50ezer ft körül ezekböl is böven kijössz.


esetleges altarnativák léteznek de sztem ezek böven elegek. árban kb ugyen ott vagy.

végső konkluzió:
30 ill 60 Gb iPod vétele nem más mint a pénzed pazarlása.( kis kijelzön nevetsées a filmnézés. ha meg nagy tárkapacitás kell akkor veszel egy 300gigás vinyót meg egy usb- racket fele annyiért)
mivel olvasom KOSS fülesed van ezért feltételezni merem hogy nagy zene hallgató vagy.
igy az én véleményem iPOD nano gen2.
méretét tekintve 4gigásat ( abból sok szin van )

remélem segíthettem, és bocs hogy hosszura sikeredett

ui : késöbb olvastam hogy nem vennél nanot de azé hátha rábeszéllek ugyenis eddig több ismerösöm vett nanot és eddig mind hibátlan. lehet hoyg a tied beletenyerelt vmibe.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Gigabyte P35-DQ6 | Core2Quad Q6600 | 4*1Gb Kingmax ddr2 800Mhz | Gainward 8800GT | 500GB WD + 200Gb Samsung | AeroEngine II | Samsung Syncmaster 225bw | Logitech G5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.