Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geezer


geezer
aktív tag

Jézus... 'Rendszer oktatás', 'Build száma'. Szép magyaros. :Y ;]

(#2) Csomag01


Csomag01
tag

Remek írás,hiánypotló szerintem. Az első ilyen gépemet rossz szoftver miatt a kukába küldtem, a másodiknál már körültekintőbb voltam.remek ez a 2.3.6 meg az új touchwiz

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#3) #19617792 válasza geezer (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

éppen ezért szoktam mondani, hogy mindent csak és kizárólag angol nyelven szabad használni, magyarul még viccből se.

(#4) geezer válasza #19617792 (#3) üzenetére


geezer
aktív tag

Ugyanígy vagyok vele én is.

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A gyári ROM lassabb ugyan, de stabilabb. Nekem pl a PowerAMP ha 3-4 számot tovább lapoztam, beragadt és azt írta, hogy nem lehet több számot lejátszani egyszerre. :U Egyébként minden más rommal hibátlan a PowerAMP.

(#6) Vyndree válasza Csomag01 (#2) üzenetére


Vyndree
őstag

Egy apró észrevétel. Repülő módból nem enged a szokásos módon kilépni, mármint a beállítások alól hiába veszem ki a pipát. Kikapcsoló gomb ot nyomjátok meg hosszabban és ott lépjetek ki belőle.

(#7) bacizone válasza geezer (#1) üzenetére


bacizone
csendes tag

Ehhez a cuchoz van hivatalos 2.3.5 is.

Ez mitől jobb?

(#8) Vyndree válasza bacizone (#7) üzenetére


Vyndree
őstag

A teszteken gyorsabb (több pont), nálam ez úgy nyilvánul meg, hogy az iGO betöltése majdnem a harmada mint Froyo-nál volt. Kinézetre kicsit átszabták, több háttérkép (animált is), beletettek néhány alkalmazást, Google Maps elvileg jobban működik (?), megy a WiFi GPS közben is (eddig nem ment?) meg ilyenek...

-Added 4 Official Keyboard;
Europe Orijinal Samsung Keyboard ( T9 and with phone mode) (All Europe Language and some Asia and Others)
Chinese Samsung Orijinal Keyboard
HTC Orijinal Keyboard İncluded Most of Languages
Europe Swype Orijinal Keyboard
-Reboot -Download -Recovery app and widget
-Defult Style ( Orijinal Theme)
-Battery icon Changed and works great.
-facebook and Twitter integreated
-Good benchmark score some Tweaks
-boot animation changed with stock Galaxy player in korean version.
- deviceid hack (fixes some apps)
- sudophone hack/partial implementation (Thanks Meticulus)
-Added new Wallpaper Set
-Usb Tethering [used Samsung Galaxy S settings.apk and changed]
-Wifi Connect with GPS
-GPS Tweaks (New Channel added)
-Google Maps and other Google apps works perfectly.. (For example : Whatsapp and viber )
Some good changes...

(#9) Vyndree válasza bacizone (#7) üzenetére


Vyndree
őstag

Azt viszont érdemes még tudni róla, hogy ha garis készülékre teszitek és valami miatt szervizbe kell vinni, akkor tegyétek vissza a gyári ROM-ot, mert ha ezzel viszitek be lehet nem fogadják el, érvényét veszti a garanciája.

Jut eszembe, nincs valakinek gyári ROM-ja? Bármilyen lehet, amit ilyen esetben vissza lehet rá tenni.

(#10) hp68


hp68
csendes tag

Sziasztok !

Ti milyen tokot használtok, nekem olyan kellene mely elöl is és hátul is védi.

Tudnátok ajánlani illetve hol lehet venni.

A gyári romot kellene először lementeni, és utána rakni fel.

Nekem egy Samsung Galaxy GT-P1000 tabom volt, kijelzőj hibás lett, nem lett lementve a gyári rom és már nem vették be garanciális javításba (csak 60.000 Ft lett volna a kijelző csere). Így hát alkatrészként adtam el és rendeltem SGS Wifi 5.0 tabletet.

(#11) reny09


reny09
csendes tag

Hali!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy usb-s billentyűzetet,ha csatlakoztatok hozzá,akkor eltűnik a touch billentyűzet???

(#12) reny09


reny09
csendes tag

Js és,hogy egyáltalán lehet-e ilyen billentyűzete rakni hozzá???

(#13) ha5aws válasza hp68 (#10) üzenetére


ha5aws
tag

Szia!
Nekem ez van... [link]
Üdv: Gábor

(#14) kerekfej válasza Vyndree (#9) üzenetére


kerekfej
addikt

Ezzel kellett volna kezdened az írást. Ha ezt felrakjátok akkor a garancia is ugrott. Ezt a másik ilyen írásnál is leírtam és az is, hogy ez nem hivatalos gyári firmware hanem ún. custom firmware (buherált).

[ Szerkesztve ]

(#15) Vyndree válasza kerekfej (#14) üzenetére


Vyndree
őstag

Van mellette gyári ROM is, azzal nem ugrik a garancia.

(#16) kerekfej válasza Vyndree (#15) üzenetére


kerekfej
addikt

Melyik a gyári rom és miért nincs feltüntetve ami mondasz?

Egyébként meg gyári Firmware létezik (az nem rom!) és azt a gyári Samsung KIES-el lehet felrakni. Azt még hozzáírhatnád a figyelmeztető szöveghez, hogy a művelet automatikusan a garancia elvesztésével jár.

Felhasználói kézikönyv

[ Szerkesztve ]

(#17) Vyndree válasza kerekfej (#16) üzenetére


Vyndree
őstag

Minek írjam bele, mikor a kézikönyvben benne van? :) Aki azt nem olvassa, ezt se fogja.
A gyári firmware típusszáma után (G70) XX-el folytatódik. Ha megnézed a custom-ot, akkor ott CK-t látsz, tehát fel van tüntetve.
Az, hogy a "hogy a művelet automatikusan a garancia elvesztésével jár" ebben a formában nem igaz, mert ha visszateszed a gyári firmware-t akkor a garancia megmarad. Butaságot nem szeretnék bele írni, megteszed azt helyettem itt a hsz-ekben. :).

(#18) kerekfej válasza Vyndree (#17) üzenetére


kerekfej
addikt

De ha tönkremegy (úgy megy tönkre) akkor árul már el nekem, hogy a francba rakja vissza a gyári szoftvert?

Én nem butaságot írogatok, te viszont lényeges dolgokat hagytál ki a cikkből (a másikból is)l
Számításba kell venni, hogy ezt a cikket nem hozzáértő emberek is elolvassák, majd ezen felbátorodva kárt okozhatnak a készülékükben, úgy, hogy a garancia se érvényesíthető többet, te meg erre nem hívtad fel a figyelmet. Ilyen cikkeknél mindent számításba kell venni amit lehet. A másik cikk ami szinte ugyanaz, mint ez a cikk ott még ezt se írtad oda az elején, hogy CUSTOM Firmware-ről van egyáltalán szó. Volt olyan aki hirtelen azt hitte teljesen gyári megoldásról van szó. Egy ilyen cikket nem lehet felületesen megírni szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#19) Vyndree válasza kerekfej (#18) üzenetére


Vyndree
őstag

"ezt a cikket nem hozzáértő emberek is elolvassák, majd ezen felbátorodva kárt okozhatnak a készülékükben, úgy, hogy a garancia se érvényesíthető többet, te meg erre nem hívtad fel a figyelmet."

Ezzel indul a cikk:
FIGYELEM! A lenti műveletekkel tönkreteheted a készülékedet! A bejegyzés írója semmiféle felelősséget nem vállal azért, ha bármiféle károd származik a műveletek vagy szoftverek alkalmazásából. Aki nem ért hozzá, az vegye figyelembe az első sorokat mielőtt nekifog, vagy kérjen meg valakit aki ért hozzá.
A custom ROM fel van tüntetve (oda van írva mellé), nem igazán értem mi bajod van. Tudom, hogy vannak olyan emberek, akik a custom-ra azt hiszik hogy gyári, utána kéne olvasni beleturkálás előtt.

(#20) kerekfej válasza Vyndree (#19) üzenetére


kerekfej
addikt

Az első cikkedre értettem, de miután írtam, utána azt javítottad, most már bekerült végre a helyes szöveg (ezzel kellett volna kezdened) is. Azt viszont nem értem, hogy miért írtál két bejegyzést is.

Ez nem kötözködés, csak jó ha tudja mire számíthat aki belevág ilyenbe.

[ Szerkesztve ]

(#21) makoj


makoj
tag

Sziasztok

Találtam valamit,aminek sokan örűlni fognak:

[link]

Elvileg az összes nyelv benne van,és 2.3.6-os verzió.

Nem probáltam ki!!!

UI: Aki tudja az ICS Custom Romot hol lehet letölteni,az ne tartsa magába!

[ Szerkesztve ]

(#22) Vyndree válasza makoj (#21) üzenetére


Vyndree
őstag

ROM: http://www.mediafire.com/?ligilswnp7p40qd
Kernel and button fix flash after rom: http://www.mediafire.com/?hecv8drp9pfhfmr
GAPPS download ICS only: http://www.mediafire.com/?j967i9f6ct1c873
Csak saját felelősségre!

Ez a kínai ROM úgy tudom nem gyári és nincs benne magyar nyelv, valamint tavaly decemberi. (valahol olvastam róla)

(#23) makoj válasza Vyndree (#22) üzenetére


makoj
tag

Köszönőm a linket.

Ez az ics rom stable kiadás vagy Beta???

Azt hittem hogy benne van a magyar nyelv is,mert az van az xda fórumán hogy all languages.

Ami nekem most jelenleg fennt van Firmware az 2.3.6 és a build száma: GINGERBREAD.XWKP6. Ebbe benne van a Magyar Nyelv, és nem a KIES-sel frisitettem,hanem a telefon softverfrissitöjével. (Ezt valahonnan lelehet tölteni???,hogy meglegyen a biztonsági mentésem.)

[ Szerkesztve ]

(#24) Vyndree válasza makoj (#23) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem találtam még letölthető XWKP6 ROM-ot, ha esetleg valaki megtalálja megoszthatná velünk.

Semmi infóm nincs erről az ICS-ről, fogalmam sincs milyen verzió, nem áll szándékomban frissíteni. Ez a root-olt 2.3.6-os ami jelenleg rajta van nagyon stabil, meg vagyok vele elégedve.

(#25) makoj válasza Vyndree (#24) üzenetére


makoj
tag

Hogyan kell rootolni a kütyűt???

Felraknám ezt a custom romit (Ami a cikkben van) csak:

1.Garancia van még rajta.
2.Ameddig nincs mentésem a jelenlegi fw-ről,addig nem szivesen piszkálom.

ui:Köszönöm a választ.

(#26) bacizone


bacizone
csendes tag

Sziasztok,

érdekelne, hogy ezen a cuccon mennyire használható egy Bluetooth-os billentyűzet szövegek gépeléséhez?

Próbálta valaki? Ha igen, milyen (hordozató) billentyűzetet ajánlotok hozzá?

Köszi,
Baci

(#27) huhuhuu...


huhuhuu...
tag

Nem talált valaki esetleg egy rendesen működő ICS- t erre ? ( Amiben minden működik is . )

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#28) Vyndree válasza huhuhuu... (#27) üzenetére


Vyndree
őstag

Jellybean for the Galaxy Player 5.0

Nem tudom milyen, nekem a gyári 2.3.6 tökéletesen megfelel.

(#29) huhuhuu... válasza Vyndree (#28) üzenetére


huhuhuu...
tag

Köszi ! Feldobom és majd mesélek róla .
Ááááá.... ! Elolvastam . Tele van buggal . :(( Bluetooth , kamera , hangszóró gondok
Inkább nincs próba ... :)

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#30) Vyndree válasza huhuhuu... (#29) üzenetére


Vyndree
őstag

Sokan várják a 4-es, sőt a JB-t, én tök jól megvagyok a gyári 2.3.6-ossal.Hirtelen nem tudnék olyan dolgot mondani, amivel sokkal jobb lenne a mostaninál. Mióta visszatettem a gyári ROM-ot jobb lett az akkuhasználat is, sokkal tovább bírja és minden hibátlanul megy rajta, egyszer se fagyott ki 2 hónapja.
Szóval én annyira nem várom.

(#31) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok!
Aki jártasabb a galaxy Wifi be az irjon pü-t mert szükségem lenne segitségre! :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#32) sz.zoltán.


sz.zoltán.
csendes tag

Sziasztok...

Van nekem egy Samsung Galaxy S wifi 5.0-lás készülékem 2.3.6 android van rajta...
Szeretném frissíteni újabbra...

Tudtok linkelni romokat?

(#33) Vyndree válasza sz.zoltán. (#32) üzenetére


Vyndree
őstag

Gyáriból nincs újabb, de főzött romból van JB is ha jól tudom. Itt nézz szét, találsz róla infót.

(#34) sz.zoltán.


sz.zoltán.
csendes tag

Tudtok nekem nem buheralt gyári android 2.3.6-os adndroidot adni samsung galaxy s wifi 5.0-lára?

Várom a válaszokat!
Üdv Zoltán...

(#35) sz.zoltán.


sz.zoltán.
csendes tag

A helyzet az hogy nem jó most rajta a rom és gyárila vissza akarom rakni...

Jelenleg egy telefont ad ki közte egy felkiáltó jel és utána egy pc gép...

(#36) Vyndree válasza sz.zoltán. (#35) üzenetére


Vyndree
őstag

Gyári romot a sammobile-ról tudsz mindig leszedni.
[link].
Nekem is ez van fent, ez vált be legjobban. Stabil, hosszú akku idő, egyszer se fagyott még ki,minden fut rajta és minden úgy működik ahogy kell.

(#37) sz.zoltán. válasza Vyndree (#36) üzenetére


sz.zoltán.
csendes tag

koszi..
Most egy angol rom van a tabletemen hat ellege lefagyogat...
Remelem ezzel nem lesz fagyas :)

(#38) sz.zoltán.


sz.zoltán.
csendes tag

Nem reg juttotam ehhez a keszulekhez...

Akik tapasztaltabbak ebben a temaban most azokat kerdeznem...

Vannak gyorsitasi tevekenysegek?
Pl:par beallitas amitol gyorsab lesz a tabletem...

Elore is koszonom..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.