Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Örülünk Vincent?" :)

Live-Die-Respawn

(#2) Hopkins95 válasza oriic (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

A show csúcspontja volt, az tuti! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nagyon várós!! :C

(#4) nxswitch


nxswitch
senior tag

Lesz benne:
Dinamikus időjárás.
Multiplayer 4 főig.
Karakter készítés.
Free next gen update.

(#5) Woodslave válasza oriic (#1) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze. De ez a lóval falon felfutás :F nyilván az se várható hogy egy 10 cm magas "kőfalat" de tudj átlépni de ez nem túlzás.? Ez az open world is érdekes lesz hogy oldják meg (ha az lesz)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6) Blitz23


Blitz23
tag

Nagyon sokáig húzták a játék bemutatását,amit furcsának találtam. 2 éve kaptunk teaser trailert, a sekiro 19 márciusában jelent meg. Nem lepődnék meg, hogyha dolgoznának máson is (PS5 only játék pl.).

(#7) Adam_Shepard válasza oriic (#1) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8) Phobion


Phobion
őstag

Valaki el tudná mondani, hogy mitől van ekkora hype? :F Ez valami új Dark Souls?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9) Helmoras válasza Phobion (#8) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem igen, új, kicsit más dark souls, amivel nincs is baj mert szeretjük :))

(#10) Phobion válasza Helmoras (#9) üzenetére


Phobion
őstag

Aha, köszi! Akkor én erre a vonatra nem veszek jegyet. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11) Bencus88 válasza Phobion (#10) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Minden bántás nélkül, én azt nem értem miért írsz ide be? Van egy játék ami nem érdekel és bejössz közölni, hogy ez nem érdekel téged.
Ez kicsit olyan mint fb-on, hogy valakit nem érdekel az adott személy, vagy dolog, de odarondít egy kommentet.
Tényleg semmi bántó nincs bennem csak egyszerűen nem értem :W

(#12) melega


melega
őstag

Nem rossz, csak nekem ez a játék túl nehéz a dark souls kaliberűek is túl nehezek voltak nekem.
Ezért nem adok érte pénz.

Azért vicces hogy a legtöbb mai játéknak a nehézsége hard fokozaton nemhogy ehhez hanem a Mafia 1 hez nem ér fel.
A fejtörők is a régi Tomb Raider játékokhoz képest sehol nincsenek magyarul könnyűek.

Visszatérve a témához azért szerintem ez ütős játék lesz.

(#13) Bencus88 válasza melega (#12) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lesz benne 4 fős coop írták a ps topikba. így könyebb is lesz ha egyedül nem boldogul az ember :)

(#14) melega válasza Bencus88 (#13) üzenetére


melega
őstag

Értem azért nem fogok rohanni megvenni, viszont a Dark Souls és Bloodborne játékokba is rohadtjól bejött a coop mód.

(#15) Bencus88 válasza melega (#14) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mivel mi osztott accountba vagyunk így lényegesen olcsóbb lesz a játék.
Nekem az egy bajom ezekkel a coopokkal, hogy miért kell ennyire túl bonyolítani a coopot. Kell ilyen summ kő, másik human formba, firkálni kell, legyen egy coop mód és kész nem kell ennyi macera

(#16) sir0cco válasza Woodslave (#5) üzenetére


sir0cco
tag

Én is ezen agyalok... Imádom a From S-t de ezt mikor megláttam :F

(#17) ldave válasza sir0cco (#16) üzenetére


ldave
félisten

Lehet az lesz a shortcut rendszer, először majd meg kell mászni a hegyet, aztán utána már felugorhatsz a lóval.

A Slime draws near! Command?

(#18) Blitz23 válasza sir0cco (#16) üzenetére


Blitz23
tag

Biztosan azért csinálták, hogy meglegyen a szabadság olyan világot teremteni, amilyet akarnak. A karakter is fog tudni.

(#19) Woodslave válasza ldave (#17) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak ne legyen egy assassins ahol légvonalban végigmászol az egész pályán tök mindegy hegy, várfal vagy gránitfal :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20) Dr.Byte válasza Bencus88 (#11) üzenetére


Dr.Byte
csendes tag

Szívemből szóltál... :) :R

(#21) Hopkins95 válasza Bencus88 (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

A lesz benne coop, akkor haverokkal ez nagyon jó lesz szerintem. Csak az Isten szerelmére, ne bonyolítsák túl a coopot mint az előző Dark Soulsokban, lehessen egyszerűn bespawnolni és kész.

Amúgy még az sem biztos, hogy nehéz lesz illetve nem lesz nehézségi szint, mivel ott van Gerge R. R. Martin közreműködése, amiből arra következtetek, hogy nagyobb közönséget fog célozni ez a játék, mint a többi FromSoftware játék. Remélem így lesz és hozzáférhetőbb, emészthetőbb esz a játékmenet többfajta gamer számára.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Bencus88 válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen ugyan ezt mondom én is, hogy egyszerűen csak becsatlakozás és ennyi. Meg bossok után ne keljen újra tökölni ezekkel. Ha olyan nehéz lesz mint a demons souls nekem bőven jó :DDD

Dr.Byte: :R

(#23) Drp81


Drp81
aktív tag

Ebből lehet hogy előrendelés lesz :D

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#24) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagyot csalódnék a Fromban, ha nehézséget lehetne állítani és/vagy könnyebb lenne, mint a korábbi játékaik. Azt hiszem, ezt minden Souls fan nevében tudom mondani. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25) Drp81 válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


Drp81
aktív tag

+1

De Hopkins95-nek lehet igaza lesz...

Viszont, én inkább azt mondanám, hogy nem lesz benne nehézség állítás, és hogy Martin közreműködése inkább azt a célt szolgálja, hogy a Soulsborne rajongókon kívül más célközönség is megpróbálkozzon vele, hogy rájöjjön, ha sokat játszik, gyakorol, már nem is lesz olyan nehéz... (hahaha :) ) Legalább is magamból indulok ki, messzire kerültem én is a From cuccait, most már viszont évi egy-két kitérőn kívül mással nem is nagyon játszok :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#26) Woodslave válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R

amúgy néhány kivételtől eltekintve ha eleget játszol akkor tényleg nem nehéz. 150 órát meg egy open world assasinba is bele lehet rakni... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27) Hopkins95 válasza Woodslave (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk a Dark Souls 3 nehézségével úgy nagyjából ki tudtam békülni. Csak ugyebár volt egy rész, amin sosem jutottam tovább és így azóta sem vittem végig, hanem félreraktam. De ha a coop normálisan meg lett volna oldva benne, akkor azért biztos meglett volna a motivációm hogy végigvigyem, mert ketten vagy többen azért jobban tudnám élvezni, főleg ha lenne benne valami tárgy, amivel fel tudod a társadat éleszteni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kíváncsiságból: min nem jutottál túl DS3-ban? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

fantasztikus :C
látszik,hogy nem az "openworld felfedezésen" hanem a dungeonökön és a szenzációs from pályadizájnon van a hangsúly. érdekes a világ, a bossok, remélem fegyverekben és buildekben gazdag klasszikus souls lesz a sekiro pörgōsebb harcrendszerével...minden ott volt ami kell :D

Life, Uh, Finds A Way

(#30) myckey


myckey
veterán

Itt mi karakterek vannak, mi az a design....art.
Az a sárkány! :Y

:C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31) Hopkins95 válasza Bad Pritt (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Először is volt a Smouldering Lake fele vezető úton van egy paraszt Black Knight ha jól emlékszem, ahol a híd alatt láva van és mögötte pedig egy létra, ami a Smouldering Lakehez vezet. Na azzal a fekete lovaggal megszenvedtem rendesen, számtalanszor leestem mellette a lávába meg ott kicsi a hely és nem volt helyem mozogni, úgyhogy máskor meg sarokba szorított. Aztán úgy oldottam meg, hogy sikerült mellette elfutnom és felmásztam a létrán. Onnan meg talán nyillal intéztem el fentről.

A másik Anor Londoban volt a tetőn, folyton leestem mikor eltalált a mob az óriás nyillal, nem is emlékszem ott továbbjutottam -e, de volt hogy másnap megpróbáltam és ugyanúgy vagy 10-szer. Aztán félre is raktam.

Ja és Carthus katakombáit utáltam, főleg azt a vasalós mobot, akit ha nem ölsz meg időben, akkor gyorsan leszívja az életed. De azt a részt úgy amblokk utáltam. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) siposz


siposz
aktív tag

Hát nekem ez eddig egy sima Dark Souls next-nek tűnik, nem látom benne G.R.R. Martin közreműködését.

Annak biztos nem lesz rossz, a DS3-vel is elvoltam 500 órát, de nem érzem az átütő ujdonságot. De arra jó volt, hogy kedvem támadojon előkapni a sellsword winbladet.

[ Szerkesztve ]

(#33) ldave válasza siposz (#32) üzenetére


ldave
félisten

A főszereplő meg fog halni, az neked nem elég GRR Martionos?

A Slime draws near! Command?

(#34) Drp81 válasza siposz (#32) üzenetére


Drp81
aktív tag

Helyesen sellsword Twinblade :D

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#35) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vágom, azok tényleg alja részei a játéknak. :D
Nekem nagyjából a Farron mocsártól Anor Londóig egy elég masszív szopóroller volt a játék elsőre, utána is rendesen figyelni kellett, hogy ne legyen nagyobb baj.
Amúgy sokadik végágjátszásra már simán végigmegy ezeken a helyeken is az ember anélkül, hogy bárkivel le kéne állni párbajozni, valahogy ez volt a Dark Souls-ok varázsa számomra: ott vannak, meg akarnak ölni, de te simán elfutsz mellettük, nem sok játékban lehet ilyet megtenni, amilyen scriptelt manapság minden.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36) scyllafren válasza Bencus88 (#11) üzenetére


scyllafren
senior tag

Bocs, de te nem érted. Nem volt biztos benne, hogy milyen stilusu a jatek, megkerdezte, valaszoltak ra, o meg udvariasan valaszolt arra. Itt te vagy a negativ.

Es mielott erre is valaszolsz, en se fogok ezzel jatszani, es nem kovetem a topicot, ergo felesleges valaszolnod. Nekem is a valaszt a #9 adta, THX Helmoras :)

(#37) Bencus88 válasza scyllafren (#36) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha van egy játék stílus amit felismer, videót is megnézi, mégis mit várt milyen játék? Bemegyek a pizzazoba, és megkérdezem, hogy ez pizza? Jaj hát én ezt nem szeretem és kimegyek. Talán így majd megy az értelmezés. És koszi hogy itt voltál :R

(#38) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Egy Bloodborne 2-őt nem akarnak magukból kiizzadni a srácok ? :U

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#39) siposz válasza Drp81 (#34) üzenetére


siposz
aktív tag

Próbáltam pár fegyvert de abszolút a (t)winblade jött PVE & PVP is.

@zsolesz967: Vagy Jöhetne az első PCre.

[ Szerkesztve ]

(#40) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Elég beteg így első látásra, na majd meglátjuk :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43) zsolesz967 válasza #32839680 (#41) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Csak Bloodborne 2-nél legyen meg a 60 Fps :D .
Tört Ps4-eken fut 720p-én 60 Fps-sel a Bloodborne ,és annyira jobban áll neki a pörgős játékmenethez.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#44) sp8787 válasza ldave (#33) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor ezen az alapon ez egy eleg nagy visszalepes mert az eddigiekben eleve ugy indult.

(#45) Woodslave válasza #32839680 (#42) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem a realizmus miatt hanem a bárhová eljutok dolog nem tetszik. Aztán lehet az open world rész tényleg csak töltelék aztán ez egy kvázi gyorsutazas

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46) aerosmith


aerosmith
őstag

Engem nem érintett meg.
Kb. mostanában elvárt grafikai részleteseég, de semmi extra.
A világa elég dark soulos és mangás gondolom inkább a történettel próbálják majd eladni.
Az első leárazáskor majd megveszem.

(#47) elektrotank


elektrotank
tag

Nem tudom, valahol vagy hallottam vagy olvastam, de én úgy tudtam, hogy elkaszálták a játékot, szóval meglepett, amikor kikerült a trailer. Azért örülök neki, hogy van, bár nem az én zsánerem. Bár, ha nem lesz nehéz, előfordul, hogy teszek vele egy próbát.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#48) k-adi válasza Phobion (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

teljesen megértelek, én is skippelem szerintem pedig az egész show alatt kb. ez volt az egyetlen valami

(#49) Hopkins95 válasza Bad Pritt (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a "speedrunjózsik" nagyon örülnek az ilyen elfuthatsz mellette dolognak. ;] De amúgy komolyra fordítva a szót fura módon tényleg nem a bossok voltak a legidegesítőbbek számomra, hanem a speciális ellenfelek megspékelve szűk mozgásteret biztosító pályadizájnnal.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.