Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Esküszöm a hagyományos drótos köralakú rácsok sokkal jobbak lennének, mint ezek a csíkszabdalt lemezkivágások. Simán lefedik a ventifelület 20%-át ránézésre...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) flashpointer válasza vaakuum (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

Nem csak lefedik hanem amellett hogy hangosabbak is a hatasfokot is rontjak : )

"... ha erre szükség van, hiszen a Zero RPM módnak köszönhetően a lapátok csak akkor mozdulnak meg, ha azt a terhelés indokolja.""
Csak a lenyeg maradt ki, hogy mekkora terheles indokolja, de a gyarto oldalan sem talaltam...

(#3) Glynch válasza flashpointer (#2) üzenetére


Glynch
csendes tag

Ez nem pont a cikkben említett, de édestestvér.

(#4) MMIX válasza flashpointer (#2) üzenetére


MMIX
addikt


Kitguru.net, teszt.

(#5) Chp


Chp
őstag

Mielőtt klikkeltem volna, már tudtam, hogy 500W alatt esélytelen. Így is lett.

(#6) DEJVID válasza flashpointer (#2) üzenetére


DEJVID
őstag

De mi az értelme? Nyilván drágább gyártani is, dizájnhoz nem sokat ad hozzá. Vagy szerintük meg a vevők szerint igen, és ezért?

(#7) Archttila


Archttila
veterán

SFX-L lesz ez nem? :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8) scdlsc válasza DEJVID (#6) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Drágább? Nem olcsóbb? Amikor formára vágják azt a lemezt, akkor belevágják a nyílást is és többet nem kell vele foglalkozni. Kevesebb alkatrész, kevesebb munkafolyamat. Vagy valamit félreértek?

(#9) DEJVID válasza scdlsc (#8) üzenetére


DEJVID
őstag

Én arra gondoltam, hogy sima kört vágatni oda, meg az 5 centes "hagyományos" veti védőrácsot beszerelni olcsóbb, mint tetszőleges formára vágni a lapot. De persze lehet nem így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.