Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caprine


caprine
aktív tag

X18 Itt ahol az egyik szekrényben megtaláltad a gránátvetős AK74-et ott az egyikben a felső polcon alig észrevehetően volt 2 gránát is nekem, bár sok esetben a gép véletlenszerüen generálja ezeket. Ezt remekül lehet használni az égő szellemnél aki becsukja az ajtót mögöttünk. Én rögtön kiélesitett gránátvetővel léptem be a helységbe, ráfordultam a lépcsőre és mikor megjelent tűz. 1 lővés és nyugi van.
Yantra: a mocsár a mobil kutatóközpont mögött van nem előtte. Ezt a mutáns donorvevő dolgot nem is tudta, gyűtögettem egy ideig de senkinek sem kellett.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#2) SLYM


SLYM
veterán

X18-ban vagyok. írtad, hogy 1243 az első ajtó kódja. én ezt meg is találtam, mármint a csókát akinél volt a PDA és a benne a kód. első ajtón simán át is jutok, de a 2.-on nem. ott ahol először találkozok a lebegő dolgokkal és a villámként vikázó szörnyekkel. ez az amikor a szörny dörömböl az ajtón. na ott nekem nem műxik az 1243-as kód, sem a másik, amit ugye még nem is lehet megtalálni. visszamentem régebbi mentésről is, de semmi. hihetetlen. esetleg alami ötlet?

(#3) B.B.1


B.B.1
újonc

Hello miután megölöm BOROV-ot nincs nála semien kód vagy kulcs amivel a második ajtót ki tudnám nyitni ahol a dühöngő szörny van. Mitöl van ez ? Hibás a játék ?Mit lehet ijenkor csinálni mert enélkül nem tudom tovább vinni a játékot.Segits légyszives!

(#4) B.B.1


B.B.1
újonc

hhfrthsrthththxfthgf

(#5) B.B.1


B.B.1
újonc

SEGITSEN MÁR valaki

[Szerkesztve]

(#6) Gorath válasza B.B.1 (#3) üzenetére


Gorath
tag

Pont ezzel szívtam ma én is. Ez bizony bug. Nem jelenik meg a tudós hullája, akinél a kód van. Nekem az segített, hogy visszatöltöttem az utolsó auto-mentést, ami a pálya elejére tett vissza (szóval pár perc veszteség csak). Ekkor már megjelent a hulla és ment minden ahogy kell. Remélem segítettem.

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#7) B.B.1 válasza Gorath (#6) üzenetére


B.B.1
újonc

HELLO Gorath azt mondod hogy a kódot nem is Borov-tól hanem a szobában egy tudósnak kell lennie akitől el lehet venni a kódot?

(#8) B.B.1 válasza Gorath (#6) üzenetére


B.B.1
újonc

KÖSZI SZÉPEN

(#9) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Üdv!
Egy kicsit elakadtam annál a résznél, ahol Kurglovot kell megvédeni. Elindulunk Kurglovval, aztán egy helyen kurglov megáll, és elkezdenek jönni a zsoldosok. Na ennél a pontnál minden igyekezetem ellenére mindig meghal Kurglov, hiába próbálok élő pajzsként funkcionlálni, előbb-utóbb mindig szitává válik Kurglov, ráadásul rájöttem,hogy Kurglov egy hülye. Ugyanis történt,hogy lelőtték, gondoltam megnézem mi van nálla: flashdrive, lőszer, gránát, medikit és kötszer. Most kérdem én, mi a ****nak cipelt magával medikitet, kötszert és gránátot,ha ezek közül egyiket sem használta amikor kellett?

(#10) gömbvillám


gömbvillám
csendes tag

csákány!
Serpenyő azt mondta, h csak az a nagy dög mutó lesz a föld alattg. Én találkoztam pár geci snorkkal és az a kib...ott gránátvetős AKM 74/2-es se használt sok mindenet. Szóval kinyírtak. Találkoztatok még más mutókkal????

(#11) twist'n


twist'n
újonc

Valaki kérem segitsen...!
A Bárban az egyik fickónak meg kell keresni az elvesztett "családi puskát" /ez egy mellékküldetés/ odamegyek , az adott ponton sehol sem találom......

(#12) gömbvillám válasza twist'n (#11) üzenetére


gömbvillám
csendes tag

heló twist'n!
A családi puska egy fűrészelt csövű sörétes(gondoltam leírom:D) a vad területen található(eddig stimm) na és ott van egy lejáró (ahol van az a lelőtt helikopter, ahol először találkoztál Kruglov professzorral) na és ott van egy konténer és az mögött találod meg. Vigyél magaddal kötszert mert szükség lesz rá az elektró anomáliák miatt.
Amugy van ott egy hulla és ha átkutatod a cuccait egy erős pisztolyra találsz (asszem a neve Big Ben) és a konténerben egy másik stukira a Black Kite-ra. Remélem segítettem!

(#13) pityu75


pityu75
újonc

Az nagy baj ha nem nyirtam ki borovot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.