Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

ritka gagyi az egész

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tiszta Doom 2 Quake 1 feelingje van.
majdhogynem úgyis néz ki.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Mi a gagyi benne? Szerintem nagyon is jó játék, vicces, szórakoztató.Mindegyik rész nagyon ütős, és nem a grafika a lényeg benne, de szerintem az is megfelelő. :C

(#4) zH.


zH.
senior tag

Elég tunkolósra sikeredett videó.. :D

Kövezzetek meg ( inkább ne :p ) de nekem tetszik..
El lehet majd vele szórakozni .. :)

just be

(#5) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szerintem ma már egy kicsit nagyobb az elvárás egy szimpla FPS-től is, mint a bal gomb nyomkodás. Aki annó játszott vele, annak jó kis nosztalgia, de kétlem, hogy manapság komoly tömegeket mozgatna meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) keIdor


keIdor
titán

Agyatlan hent, mint a Painkiller is... :o
Egyedül a Left 4 Dead 1-2 jön be, mert az valami újat is hozott.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) olanor


olanor
tag

Hát én is csak egyetérteni tudok azokkal akik szerint ez "gagyi".

És annak is igazat adok hogy ma több kell mint a bal egér gomb nyomkodása.

(#8) juhig12


juhig12
tag

hát nekem spec a left 4dead nem jött be, ez meg tényleg eszetlen hentelés. semmi másra nemjó, de kitöltheted rajta a munkahelyi ártalmakat!! XD

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, ezt jobban várom, mint a CoD új részét vártam. Hihetetlen hangulata van, az a nyalókás mód meg külön élvezet lesz. ;]

Doom2, quake1? Aki ilyet ír, az tuti nem próbálta ki az eredeti játékot.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) Findzs


Findzs
addikt

nagyon jó gém és hangulatos is
annak idején végigvittem minden részét

szívesebben játszanék már ezzel mint pl: a borderlandsel

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) - = Zk = - válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de bizony kipróbálta.....
csak más "családot" képvisel, egy játéknál... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) D1Rect válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért a Doom2+Q1- óta eltelt közel 15 év. :))

(#13) Karma


Karma
félisten

MUST HAVE :Y

Seriously.
Remélem jó áron mérik majd, mert ezt nyugodt szívvel meg is venném.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14) Xelo válasza Karma (#13) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem budget kategóriában a helye, de el tudom képzelni hogy drágán adják majd a név miatt.

(#15) Prof01 válasza keIdor (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) Departed válasza keIdor (#6) üzenetére


Departed
őstag

Miért is kéne minden egyes játéknak gondolkodásra kényszeríteni? Nem lehet egyszerűen csak szórakoztató? Szerintem meg pont hogy kellenek az ilyen játékok, ami elé leülsz, végiglősz egy pályát, és kikapcsolódsz.

Én játszottam bőven a Second Ecounter-rel, és a SS2-t is végigtoltam, gondolkodni meg lehet más játékban. Amúgymeg sokkal jobb szerintem a Painkillernél, sokkal sokszínűbb, művészibb, befektetett munkából szerintem több van benne. A textúrák meg az SS2-ben pl. tűélesek voltak. Kár hogy nincs más Serious Engine-es játék, vagy csak nem tudok róla. :(

Lényeg ami lényeg: várom, nagyon ász lesz! :C

(#17) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Azért azt mindenki vágja ugye, hogy ez nem új játék, csak egy méltán népszerű old-school shooter kozmetikázott verziója, ennyi.

MOD: bár nálam az agyatlan lövöldözés királya az Armed and Dangerous.

[ Szerkesztve ]

(#18) Departed válasza Johnny Cage (#17) üzenetére


Departed
őstag

Pontosan. Mondjuk mivel az a helyzet, hogy én a Second Ecounter-nél "kapcsolódtam be" a sorozatba, ezért teljesen új lesz számomra. Ha pedig még a SS2-nél is jobb lesz a grafikája...akkor igazán remekség lesz :K

(#19) aram01


aram01
nagyúr

szerintem zsír game

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Uncool Ben válasza TazLeacher (#5) üzenetére


Uncool Ben
tag

Már anno mikor megjelent az első rész ezt mondták róla. Akkor sem akartak mást, mint visszahozni a Doom 1-2 hentelős élményét, ezt el is érték. Ennyi :)

(#21) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Az első részt végigjátszottuk lanon 7-en, hatalmas volt :)

(#22) Dr. Romano válasza kzoltann (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mi is toltuk anno lanpartyn. Egy éjszakát át lövöldöztünk vele (főleg az SE-vel) :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) #31342592


#31342592
törölt tag

Agyatlan hent, mivel ez a lényege::D. Painkiller meg samu a legjobbak ebben a kategóriában, számomra pl left for dead egy nagy 0. Azt a sames hangulatot nem adja vissza és ott legalább tonna számú különböző ellenség van, left for deadben kapsz 4-5-t aztán öljél.. Amúgy a videórol szólva.. Megölsz egy zombit akkor konfetti lesz belőle? Mi ez a marhaság :DD

(#24) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

hát igen, igen HD de még igy is elég szarul néz ki! :U

nem rossz egyébként. 1-el csak játszottam a 2-őt meg végigtoltam.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#25) Archer


Archer
őstag

Van akinek bejön a játék (nekem is) van akinek nem de szerintem tény, hogy nagyon jó kis motor volt az előző részek alatt. A textúrák közvetlen közelről is tű élesek (pl. a Fallout 3 távolról jól néznek ki a textúrák de közelről okádék), millió beállítási lehetőség stb. Ma már lehet, hogy kevés lesz látványra de a játékmenet akkor is szórakoztató, kikapcsol arra a pár órára amíg játszik vele az ember és ennek a játéknak ennyi a lényege.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.