Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Anno mikor megjelent a FE és a SE életem egyik meghatározó játéka volt. COOP ban, a különböző nehézségi szinteket, és a secret runokat időre megcsinálni nagyon nagy élmény volt.

Köszönjük a tesztet! Remek Game!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

UP jó játék! :C

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#3) Bandita94


Bandita94
tag

Most, hogy ezt olvastam, szerintem kipróbálom!
Jó teszt!

Üdv. B.Laci

(#4) eldiablo


eldiablo
addikt

Végig toltam az összes Serious Sam-et, de a 3. valahogy nem az igazi. :(
Idegesít az irányítás és a pályák felépítése.
Lehet én változtam.
Emlékszem még netbookon is toltuk a FE-t a menyasszonyommal coop-ban. Hatalmas volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Samu a legnagyobb.
Hány billentyűzet és egér bánta a korábbi részeket.
Gore yeah.!

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) bacsis


bacsis
Közösségépítő

hmmm, tetszik, ki kell próbálnom multiba is :))

(#7) Archer


Archer
őstag

Az FE anno nagyon durva játék volt és gyenge gépeken is szépen futott. Ami nagyon tetszett a motorban, hogy a felületekhez egészen közel érve sem váltak a textúrák ilyen mosott plecsnivé (akkor a két sztár motor, az id Tech 3 és az Unreal engine sem tudta ezt). A zenéket is nagyon eltalálták. Ezt még nem volt alkalmam kipróbálni de ami nagy baklövés volt az szerintem a 2 (nem az SE). Az nekem nagyon erőltetettnek tűnt.
Majd ha lesz a 3 valami jó kis akcióban a Steamen, tuti, hogy megveszem. Ami tetszik a SS játékokban, hogy nem akarnak többnek látszani mint amik. Egy hosszú, feszült nap után szerintem tökéletes kikapcsolódás 1-2 órára.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#8) gtasystem


gtasystem
őstag

nálam is nagy kedvenc, ez még nincs meg, de ami késik nem múlik.. :D

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#9) KAMELOT


KAMELOT
titán

Még a régi TUROK 1 és QUAKE időszakból visszamaradt játékstílus.
Ez már oylan kategória ami tényleg az elmebetegeknek van :)
1-est én is végigvittem. Ezt már nem próbálom ki. Már kinőttem ezekbőll a játékokból.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#10) Malachi válasza KAMELOT (#9) üzenetére


Malachi
addikt

hát, ha van valami, amiből szerintem nem lehet kinőni, az a Serious Sam. :D ez is ki lesz próbálva, ahogy akciózzák majd Hálaadás vagy karácsony táján. ezer sivítő, bömbölő, üvöltő szörny és gigantikus über-brutál fegyverek (az az ágyú basszus) ez jöhet, bármikor. kihalóban van a műfaj, nagyon meg kell becsülni Sam bácsit.

(#11) Archer válasza KAMELOT (#9) üzenetére


Archer
őstag

Nekem meg már az ilyen 40-50 meg fene tudja hány órás RPG szerű játékokhoz nincs sem türelmem, de legfőképpen időm. Arra, hogy a rövid napi szabadidőmben kicsit kiengedjem a gőzt, bőven jó az ilyen stílus. Nem vagyunk egyformák :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#12) Puma K


Puma K
veterán

Jó írás! :R

Nekem az SS: FE van meg, és nagyon szerettem anno de még most is szeretem, anno alig vártam, hogy hazaérjek a suliból és csapathassam, mikor nekem meglett akkor már volt itthon 1.5 Mbit-es net aztán nagyon nagy élvezet volt játszani többi élő emberrel együtt :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) CocooN-z válasza Puma K (#12) üzenetére


CocooN-z
őstag

Halottal már nem az igazi, mi? :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#14) Djuree


Djuree
félisten

a játék nagyon jó, mint az előzőek, 2x toltam végig coop-ban, multiztam egy csomót is. sajnos multiban van olyan játékmód amihez nem talál egy szervert sem, szinte csak tdm meg dm van, abból sem sok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15) Djuree válasza KAMELOT (#9) üzenetére


Djuree
félisten

kinőttél a röhögésből meg a hülyülésből? szegény te ;) én hálistennek soha nem fogok kinőni belőle :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) kutga


kutga
nagyúr

Néha bánom hogy eladtam az asztali PC-m. :))

A SS eddigi részei nagyon bejöttek, ezt is kipróbálnám.

Let the Zone take me if I am.

(#17) Löncsi


Löncsi
őstag

Nagyon jó játék, látvány is elég pazar.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#18) Puma K válasza CocooN-z (#13) üzenetére


Puma K
veterán

Mindig ha kocsiból meglátok egy jó nőt a járdán akkor előjön az az ötletem, hogy "üssük el még meleg" ;] :Y :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) Puma K válasza Puma K (#18) üzenetére


Puma K
veterán

Ó nem működik pedig ő volt a képen amint ücsörgött egymagában szegénykém :U :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) frescho válasza Puma K (#18) üzenetére


frescho
addikt

A jatek is elborult, de ez mar beteges :DDD

https://frescho.hu

(#21) Malachi


Malachi
addikt

semmi, törölhető. bocsá.

[ Szerkesztve ]

(#22) Volkov


Volkov
aktív tag

"Look ma', I'm a lumberjack!" :DDD
Multiba anno ezzel órákat.. SŐT! napokat... ;]

"Double your gun, double your fun!" :D
A mai napig nem tudom mi benne a jó. Nem tudom megfogalmazni. Csak tudom, hogy jó! :)

:)

(#23) feribk válasza Puma K (#19) üzenetére


feribk
aktív tag

:C

Üzenetre illik válaszolni...

(#24) feribk


feribk
aktív tag

Vki amúgy vki már végig tolta a játékot? :D

Üzenetre illik válaszolni...

(#25) feribk válasza feribk (#24) üzenetére


feribk
aktív tag

:U

Üzenetre illik válaszolni...

(#26) frescho válasza feribk (#25) üzenetére


frescho
addikt

Igen. Coopban es egyedul is.

https://frescho.hu

(#27) feribk válasza frescho (#26) üzenetére


feribk
aktív tag

én nem tudtam végig vinni :( vmi gáz volt a fő ellenségnél :D

Üzenetre illik válaszolni...

(#28) frescho válasza feribk (#27) üzenetére


frescho
addikt

Nincs ott semmi gaz. Szimplan a karokat kell izombol a hataba dobalni amikor kuzd a kukaccal. Aztan amikor belecsap a villam, akkor adnj neki a kezi agyubol.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#29) feribk válasza frescho (#28) üzenetére


feribk
aktív tag

úgy értettem h gáz van, h nem fut ott a játék :/ vagy nem tudom :D egész végig átlagba 60-80 fps-em van a fő ellenségnél meg kb 1-5 fps és annyira akad h lehetetlen megcsinálni :(

Üzenetre illik válaszolni...

(#30) frescho válasza feribk (#29) üzenetére


frescho
addikt

A hiba az on keszulekeben van. Nekem nem akad sehol. A CPU-d eleg erosnek tunik. Mennyi memoria es milyen VGA krtya van mellette?

https://frescho.hu

(#31) feribk válasza frescho (#30) üzenetére


feribk
aktív tag

x4 955, gtx 285 2x4gb ram... és mondom végig tök jól ment de a fő ellenségnél meg akart halni a gép :/ ha 1általán a gép miatt csinálta ezt

Üzenetre illik válaszolni...

(#32) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A játékhoz egy új, hatalmas javítócsomag érkezett. A friss patch a szokásos hibajavítások mellett ezúttal is rengeteg optimalizálást, ezzel együtt gyorsabb renderelést biztosít, ezen felül a játék így már támogatja a legújabb AMD és NV GPU-kat.
Bár hivatalosan a szoftvernem támogatja, de felismeri az Intel IGP-k többségét, bár itt a fejlesztők megjegyezték, hogy további elemzésre és fejlesztésre van szükség, tehát elég jó esély van egy későbbi, újabb patch megjelenésére, ahol majd újabb optimalizálásokat fognak végrehajtani.

Ezt nevezem én igazi support-nak, a játék megjelenése után 1 évvel is kilométer hosszú a patch changelog-ja, ráadásul tele rengeteg hasznos dologgal. :C Sok cég példát vehetne a horvát csapatról! :K

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33) dragonfx


dragonfx
veterán

Srácok léci segítsetek a játék 50-80fps között megy szépen az elején haladnék de kb 5 percenként megáll a kép és lefagy kilép aprogrma enm válaszol.
azt írja megszakadta játék kapcsolta a windows rendszerrel.
AppHangB1.re hivatkozik.
mi ez? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34) marec1122


marec1122
senior tag

azt meg tudja valaki mondani hogy miért megy el a hang vmikor totál. de csak az effect. tehát nem hallom a pisztolyt.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#35) dragonfx válasza marec1122 (#34) üzenetére


dragonfx
veterán

passz nekem irto hangos a játék.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv, multihoz meg kell vennem a játékot(mert nem nagy összeg) vagy lehet úgy is, ha csak leszedem netről?

Üdv.:M.

(#38) vhw


vhw
addikt

Régen volt már, de csak most nőttem fel hozzá, hogy végigjátszam :D
A vége azért keresztbe tett... Nem játszottam előtte más SS játékkal, így ha még azokban bevett gyakorlatnak számított is, nekem kimaradt...
Hogy a végére teljesen játékidegen módot találnak ki a boss legyőzésére, minden korábbi felvezetés nélkül... legalább a jetpack elérhető lett volna kicsit előbb és hozzászoktatnák az embert a gondolathoz...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.