Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sk8erPeter válasza Cathfaern (#49) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Részben igazad van, másik részben viszont nekem (meg shtml-nek) van igaza(m). :DDD
De végül is mindegy, ne akadjunk le részletkérdéseken, a lényeg az, hogy az írás jól sikerült. Nem kell rajta változtatni.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#52) lacam


lacam
aktív tag

Emelem kalapom a "művész úr" előtt! Nagyon jól sikerült ez az írás (is). Ritkán véleményezek logout-os irományokat, de ezesetben kivételt teszek! :)

Egy élmény volt! :C :R

(#53) Tim82


Tim82
nagyúr

Köszönöm a történetet. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pestiesen szólva ez a nem semmi.

A kutya parázs vitát váltott ki, jobbnál jobb gondolatokat írtok le, és még "szűkszavú" lacam barátunkat is sikerült megszólaltatni.
Varázslatos dolog ez, barátaim.

Köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) spedyboy


spedyboy
senior tag

nagyon megfogott!! :R :R
köszönöm!:)

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#56) Vakegérke válasza spedyboy (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm megtisztelő véleményed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) iguana


iguana
őstag

Nagyont tetszett, nagyon magával ragadott.
Az öreg és a felesége gondolatai egyszerűen belepréseltek a fotelba.
Ha nem volt pénzed rá, akkor rajzoltál virágot nekem. Megvan ám még ma is.

Elismerésem.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#58) guga


guga
Közösségépítő

UP :D

grat

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#59) Játékos


Játékos
addikt

Szia Egérkém!
Ugye nem gondoltad, hogy nem olvasom el?! :D
Köszi! :C :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az új bejegyzéseket. :)

Játékos: Tudom, hogy figyelsz.
Gratula az új avatarodhoz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) george11


george11
senior tag

Köszönöm, hogy végre kicsit kikapcsolódhadtam az írásod által :R
Csak így tovább :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#62) Vakegérke válasza george11 (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy hatott írásom, és köszönöm a bíztatást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) moonlight115 válasza Vakegérke (#62) üzenetére


moonlight115
tag

Ez szép.......kerek, mint egy labda :))
Kiskoromban volt kutyám, írásodat olvasva felidéztem a régi emlékeket. Jó érzés volt. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#64) Vakegérke válasza moonlight115 (#63) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#65) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Hu de jó volt olvasni..

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#66) moonlight115 válasza pgyorgy59 (#65) üzenetére


moonlight115
tag

Jó bizony! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#67) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#65) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök a véleményednek, vagyis mindkettőtökének, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) bmboksi


bmboksi
újonc

Vakegérke! Nagyon tetszett ez a kis elbeszélés, szerintem gyakorold többször!!! Üdv. :K

A szépség múlandó, a gond örök !

(#69) Vakegérke válasza bmboksi (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.