Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Eddie141 válasza Dark Archon (#32) üzenetére


Eddie141
senior tag

Elősször is:
Minden felhasználló egyenrangú, és természetesen a fórum azért van, hogy véleményt nyilváníthassunk többek között, ezért nem kell félreérteni, ez az én véleményem.
Ragaszkodom a lentebb leírtaimhoz. Emellett kiállnék Vakegérke mellett aki olyat teremtett amit innen sokan nagyon szivesen forgatnának a kezükben/látnának a könyves polcukon,[természetesen akár hosszabb esetén is, sőŐőt :)] olvasgatnák szórakozásképp.

Másodszor:

nem vagyok sem irodalom történész, sem nyelvtan tanár
[ez néha meglátszik a helyesírásomon, és ezért elnézést kérek :) ] de szerintem, mint minden egésséges ember meg tudom ítéllni, ha ránézek egy lányra hogy szép, aranyos, kedves, és ha elkezdek vele beszéllgetni[mondhatni megismerkedem vele] még ezernyi meg ezernyi benyomásom lehet rólla. Kialakul egy véleményem, ami tele van érzelmekel, akár közömbösek, akár nem, tulajdonságokat és értékeket sorolok fel magamban róla, és ha meglátom ezek eszembe jutnak.
Egy jó olvasó hasonlót tesz. Felismeri a mű értékeit, besorolja, és véleményt alkot rólla, esetleg meg is osztja ezt. Nah az én véleményem az, hogy nállad valahogy az első kettő nállad valahogy nem sikerült. Csatlakozom Viszláthoz azzal kiegészítve, hogy ez már úgyis mindegy.
Végülis arra akartam kijukadni, hogy köszönnyük, de nem erről szól a mű. Olvasgass híreket ha ilyesmi vonz érdekel és ez köt le. Ez nem az a kategória, és nem is fér bele, ezért úgy vélem nem igazán kapcsolódnak a hozzászólásaid az íráshoz.
Köszönöm! :R
Tudnék még írni, de nem akarom kifejteni a véleményem, és nem akarok senkit megsérteni!! Azért reméllem, hogy ezek után átgondolod mindazt amit mondtak neked...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.