Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bon


bon
őstag

Ronda, barbár munka. Én szégyelném és nem reklámoznám.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#2) zolee5016


zolee5016
őstag

Ennek valóban nem kell topic
elég egy bejegyzés ide
LINK
Még sikere is lehet.........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Hát akinek van egyetlen microservere és azt dédelgeti, szeretgeti, annak biztosan visszataszító még a gondolata is annak, hogy szétfűrészelje. Nekem van egy rakat, úgyhogy ezt az egyet kifejezetten ilyen kókányolásokra szánom, viszont pont ezektől ez a legjobban használható darab.

A kivitel tekintetében a címben szereplő sufnituning és gányolás szavakból nem tudom, konkrétan melyiket nem értettétek? :D

Különben meg csak a hátsó rész látszik egyáltalán, amit még ki lehet hozni úgy, hogy kinézzen valahogy, plusz lehet gyártani hozzá takarólemezt, akár még csavarozási lehetőséggel együtt is, akinek van kedve, meg ügyesebb kezű, mint én, de ezt is leírtam. Ha valaki jobbat tud, ügyesebben, szebben, hajrá, muti meg! :D

Nem címlapos írás, a blogomban van, akinek nem tetszik, az ne olvassa el! :D Eddig 135-en megtették és gyanítom, hogy még nincs vége. :D :C

(#4) sellerbuyer válasza zolee5016 (#2) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Köszi a tippet, már ment is a link! :D :Y :C :R

(#5) Luck Dragon

A lemezvágó olló az hatalmas! Tényleg sufnituning a javából. :C :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Barret001 válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


Barret001
addikt

Én csak oldalcsípő fogót látok a képen:)

Amúgy király munka,pont ebben a fórumban van a helye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.