Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Tetszett ez a rövid szösszenet:) A biztosítós rész meg mehet homárra:D

(#2) iSonic


iSonic
addikt

most készülök én is egy CBR-600F-et venni.. remélem én is sok jó élménnyel gazdagodok vele :P

(#3) selenge válasza iSonic (#2) üzenetére


selenge
tag

a létező legjobb "tanuló" motor, még nekem is mutat újat, pedig pár éve már hajtom, de már lassan érzem, hogy "kicsi"... Ha egyszer lecserélem az csak Honda vagy Bmw lesz...

vwpoloog: köszönöm! :D Allianz már nem először szívatott meg, első autómat összetörték, főútra kanyarodott balra, én a főúton mentem neki alig lett baja, nekem meg rongyos az eleje, ő is allianznál volt, nem fizetett, mert irreálisan nagy az én károm a másikéhoz képest, ezért szerintük a baleset nem történt meg... de sajnos sokkal olcsóbbak a többinél...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#4) iSonic válasza selenge (#3) üzenetére


iSonic
addikt

hát igen a japán motorok, főleg a Honda eléggé nagy hírnévnek és megbecsülésnek örvend :)

(#5) selenge válasza iSonic (#4) üzenetére


selenge
tag

mikori évjáratot vennél?

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#6) iSonic válasza selenge (#5) üzenetére


iSonic
addikt

2004-es vagy az előtti max 1998-as..

(#7) selenge válasza iSonic (#6) üzenetére


selenge
tag

ahh, az már nem az igazi :P persze szép gépek amúgy

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8) iSonic válasza selenge (#7) üzenetére


iSonic
addikt

hát tudod még 20 évesen egy aggódó anyukával a hátad mögött, nem vehetsz akármilyen vasat..

(#9) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Volt egy apró hiba a dologban, a motornak nem volt forgalmija, sem rendszáma Ez persze nem gátolt abban, hogy használjam, igaz jogsim sem volt hozzá

Erre inkább nem írok semmit, mert ban lenne a vége.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#10) selenge válasza h1n1_900 (#9) üzenetére


selenge
tag

természetsen nem lopott motor volt, külföldről hozták, adásvételivel :) de alkoholt soesem ittam amikor vezettem :P (és nem is fogok!)

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#11) dízelracer


dízelracer
senior tag

Jó volt olvasni! :) Mint ha a gyerekkoromat írtad volna le. Volt egy "közös" motorunk haveri társaságban egy piros/fekete Suzuki GS 550 (talán EF?) a nyolcvanas évek végéről. Se papír se rendszám se semmi. Haverom apjának a garázsában tartottuk és néha fél napokat motoroztunk vele felváltva a környék utcáin. Általában csak addig amíg ki nem hívták a rendőrséget. Összedobtuk a pénzt benzinre és kisorsoltuk ki nyargaljon el gyalog a kútra érte :) Gyakorlatilag minden szar volt azon a bontószökevényen de egy élmény volt vele menni. Mai fejjel rá nem, ülnék. Vicces volt, hogy ha eltekeri az ember a gázkart akkor nem csak a hangja jön meg mint a simsonnak.

(#12) selenge válasza dízelracer (#11) üzenetére


selenge
tag

én valami hasonló bontószökevénnyel csináltam a rutint, csak az szutyuki volt. az én motorommal nehéz lett volna a pályát végigcsinálni, lévén, hogy sportmotor.. nah az szörnyű volt, 2-3-ast csak nagy taposások árán vette, és olyan volt mint egy szamár, tövig húzott gáznál csak nagynehezen lódult meg... de szerncsére azért így is sikerült :)

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.