Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Blitz23 válasza atainprison (#7) üzenetére


Blitz23
tag

Az átlag 20-30 azok alapján,amit hallottam viszont nekem is több volt,ez igaz. 37 úgy,hogy az utolsó bossal 4 órát b@sz@kodtam. How long to beat oldalon 91 ember átlaga 26 óra. Extrákkal valóban 40 körül van. [link]

De sajnos ezektől független a dolog, egyszeri alkalom a játék. Azt elfogadom,hogy a mai viszonyokhoz képest 20-30 óra jónak számít,de azt már nem,hogy borzasztó lineáris és semmi variáció nincs benne. A többi From Software játékhoz képest tartalom hiányos.

A story from software szintű. Bár nekem az eleje nagyon nem tetszett. Abszolút semmi impaktot nem éreztem,mikor az elején a tutorial boss levágta a kezemet. Nagyon gyorsan történik, összeesünk, aztán kapásból műkézzel ébredünk. Ha valakinek ez spoiler volt,akkor elnézést kérek bár a borítón is látható,hogy valami nem is stimmel karakterünkkel. :DDD

Mindenki máshogy áll hozzá a játék nehézségéhez, én teljesen megértem az easy mód követelését. Az lenne a frankó,hogy ha mindenkinek jó lenne,de ez sokszor nem így működik. Ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.