Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Azért ez elég erős. :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) CocooN-z


CocooN-z
őstag

wow...annyira nem foglalkoztam ezzel és mindig azt hittem hogy ez és a Ghost of Tsushima egy game... de nem :D, ami jó :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) GreatL


GreatL
őstag

De most nem ugyanaz mindkettő?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) Deck válasza GreatL (#3) üzenetére


Deck
titán

Nem.

PS5

(#5) Shepard válasza GreatL (#3) üzenetére


Shepard
tag

Annyira nem, hogy ezt a From Software a Tsushima-t meg a régi Infamous-os csapat hegeszti tudtommal.

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Idővel majd beszerzésre kerül :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Šolaire


Šolaire
veterán

Már jön is lefelé. :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) Adam_Shepard válasza Šolaire (#7) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó dájt! :))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9) Šolaire válasza Adam_Shepard (#8) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Azt gondoltam nagyobb. Gyorsan le fog jönni. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Ez gyors volt. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) myckey


myckey
veterán

Elég durva mutatók.
Nem hiába, jó a csapat ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) saelin


saelin
veterán

Így az értékelések után én is megvettem. A Nioh után úgyis maradt egy bazinagy űr, amit már hetek óta nem tudok betölteni semmivel... Majd akkor ez!

DLC-k vannak tervben? Csak mert Season Pass-t nem látok a ps store-ban.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Šolaire


Šolaire
veterán

Így két óra játék után ajánlom mindenkinek.
A hibákat ugyanúgy torolja a game mint az elődök.
Lopakodás szépen működik. A nem mai karimmal high-on szépen fut. Max-on akadnak azért gondok. A harcrendszer először furcsa de hamar szokható és élvezetes. A helyszínek szépek és hangulatosak.
Respekt From Software :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#14) D4v3 válasza Šolaire (#13) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem talán jobban is bejön, mint a DS-ek. Sikerült eltalálni nagyon a japán feelinget. Tetszik, hogy van lopakodás és hogy sokkal mobilabb a karakter, nem fáradsz ki egy ugrás és 2 ütés után.
És ahogy nézem a nehézséggel sem lesz gond, feltörlik a padlót itt az emberrel rendesen :D

(#15) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Valaki nézte hogy játszható e bill egér komboval vagy a ds-ekhez hasonlóan csak joy-al életképes

(#16) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

A focista pankrátor Ogre másnak se sikerült mindenképpen vissza kell menni az elejére hogy átrakjon máshova utána érdemes próbálkozni vele? Úgy vettem észre első találkozásnál hiába próbáltam rengetegszer nem lehet vagy én vagyok béna.

(#17) Adam_Shepard válasza Szilágyi84 (#16) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

meg kell, mert arra kell menni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#18) Szilágyi84 válasza Adam_Shepard (#17) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Azt gondoltam mert látni hogy a tovább vezető út zárva. A kérdésem az lett volna hogy a visszatekintés az elején ahová elrak mint bejárandó terület szóval ezt kihagyva nem lehet legyőzni csak ez után? Próbálom behatárolni magam mennyire vagyok gyér de szerintem azért ez az első komolyabb szépség megakaszt mást is.

[ Szerkesztve ]

(#19) #80123904 válasza Szilágyi84 (#18) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az emlékben levő bossok nehezebbek, mint az ogre.

(#20) Szilágyi84 válasza #80123904 (#19) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hűha akkor aztán tényleg gondba leszek de szerencsére nem idegesít még.

(#21) Adam_Shepard válasza Szilágyi84 (#20) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az a jó ebben a játékban, hogy több féle taktikát is lehet használni. Persze egy csomó shnobi/ninjutsu (skill) is szükésges a fluid játékmenethez. De azt a részt úgy is lehozhatod, hogy leszeded a 2 arcot, akiket ki lehet hallgatni, majd felszaladsz a spearst is leszedni. És az ogrét meg lecsalod és pl 1 pöttyöt leszedsz ilyen backstabbel. Onnan már csak 1 csíkja marad. Ez a leg-noob biztosabb módszer.

De pl. mirte eljutsz az első emlékben levő bossig, addigra vagy 3 nehezebb ellennel is találkozol mint az ogre.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#22) Szilágyi84 válasza Adam_Shepard (#21) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

A kettőt leszedem a harmadik lándzsást otthagyom mert mindig lecsalom és általában másfél csíkját tudom leszedni de az utolsó fél nem megy. Még csak az első pörgő kardos L1+R1 támadásom van meg ami az ogrénál nem előnyös és van még a dobocsillag. Nagyon tetszik a játék tudtam hogy nehéz lesz remélem azért tudok vele apránként haladni.

(#23) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Na meglett a másik fő nehéz fegyver és megnyítottam pár skillt is. Ami zavar hogy sok felszedett bigyóm van amik nem tudom mire jó miket lehet velük csinálni. A healingből csak kettő a pelletből csak 3 ami az élet. Nem lehet ezekből többet ha igen hogy? Nekem kimaradtak a DS részek és a Bloodborne se sokáig.

(#24) #80123904 válasza Szilágyi84 (#23) üzenetére


#80123904
törölt tag

Beszélgess a karakterekkel. Nyomgosad a talk opciót addig, amíg ugyanazt nem kezdi el mondani. Idővel egyre többet és mást mondanak.

A hp töltősre a párbeszédben elhangzik, hogy mit kell elvinned hozzá, hogy fejlessze neked.

(#25) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Kezdem úgy érezni hogy nem nekem való ez zavar hogy nem tudok mit kezdeni a két csíkos főellenfelekkel.

(#26) #80123904 válasza Szilágyi84 (#25) üzenetére


#80123904
törölt tag

A két csíkos ellenfelek első csíkját az esetek túlnyomó többségében le tudod szedni stealth attackkal. Utána pedig a maradék egyet kell csak.

Amennyiben vannak mások is körülötte, akkor öld meg azokat először. Bújj el, majd ha már nem keres a mini boss, akkor hátba tudod szúrni.

(#27) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Tűzes lángszórót hogyan lehet beszerezni? Sok a kacatom egyesével nem akarom elnyomni hogy mire jó mert lehet később hasznosak lesznek. Nehézségben csak az Ogre a leggyengébb később a lándzsás + a zöld dagi a sok kicsivel már meg se említem csak sorban kéne haladnom.

[ Szerkesztve ]

(#28) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Megvan a tűzes is de nem nekem való ez a játék sajnos pedig annyira jó a helyszín a világ az ellenfelek. Most este már felidegesített rendesen az Ogre és még mindig nincs meg a rohadék.

(#29) Šolaire válasza Szilágyi84 (#28) üzenetére


Šolaire
veterán

Első fázist meg tudod spórolni. Lesből ráugrasz a fejére.

“Praise The Sun” \[T]/

(#30) vraghdash válasza Szilágyi84 (#16) üzenetére


vraghdash
tag

jaj mennyire jó hallani, hogy az az ogre másnak is szimpatikus volt :)

de én pl úgy csináltam hogy folyamatos sprintel körülött és 1-2 beleverni sprint
nem elegáns de ez van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.