Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) aujjobba válasza stewe780 (#20) üzenetére


aujjobba
addikt

Jah, ertelek mar.

Az applewatch is lekerekitett (habar talan nem ennyire), de azon zavaro csillogast nem vettem eszre, karcos se lett ott.
A kijelzobe vestem szep karcokat amikor kerekcsere alkalmaval elfelejtettem levenni es vegighuztam a kerekjaratban, de az is csak eros fenyben latszik.
Az OLED feketeje sok ilyen hibat elfed, egyszeruen nem latszanak a fekete hatter miatt.
Raadasul a Google oran valami (gondolom) eros gorilla uveg van, valoszinuleg nem annyira serulekeny.

Az ara nem stimmel ennek valahogy, az AW SE 44mm-t hivatalos forgalmazotol full magyar 27%-os AFA-val vettem 120ezerert, ez meg nem is kaphato itthon, AFA/VAM/artisjus barmi nelkul az EUR erteket forintra atszamolva jon ki 160ezerre.
Ha kaphato lenne itthon, lehetne vagy 250ezer Ft minimum mire a boltban megveszed.
Persze tudom a forint gyengult olyan 20%-ot tavaly ota, de ugy se adja ki.

Az uzemido engem nem zavar kulonosebben, mar amennyiben biztonsaggal kihuzza a napot.
Az AW-t is hasonlo szoveggel reklamoztak, es valoban egesz napos hasznalattal, este 1-2 ora futassal (GPS + zene BT, pulzus, stb) 40% korul teszem toltore lefekveskor.
Tobbre nem szamitok es nem is varnek a Google oratol se, ha ezt tudja az mar remek.

szerk.:
Atsiklottam az EKG funkcio felett, ha ez dragitja nagyon akkor ertheto.
Almas berkekben az 5. szeriatol van ilyen, annak borsosabb volt valoban az ara talan 160ezer Ft korul, habar abban allways-on kijelzo volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.