Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Simán jöhetne pécére is...

(#2) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A Sonic 3 és a Sonic & Knuckles tényleg kár, hogy kimaradt, a legkiforrottabb részek voltak szerintem. Azért így is szép a névsor. :K

(#3) #71043776 válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


#71043776
törölt tag

Kívánságod már valóra is vált: [link]

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Egy ilyen válogatásban alap a Sonic 3 & Knuckles, szóval ez így nem oké.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) logitech1


logitech1
tag

Meg nézném pécén milyen.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#6) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Ezt most nem értem...
Mit kell most megvennem, hogy tudjak játszani ezekkel a játékokkal?
Engem érdekelne a dolog.
Gyerekoromban ölni tudtam volna ezekért... :)

(#7) Corpuscle válasza Olajka02 (#6) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox, PC.

(#8) Corpuscle válasza Corpuscle (#7) üzenetére


Corpuscle
őstag

A PC-s linkben van Sonic & Knuckles, és Ecco is, szóval az lehet nem jó link. Az Xbox-nál nincs is részletes leírás. :F

(#9) Olajka02 válasza Corpuscle (#7) üzenetére


Olajka02
aktív tag

:R

(#10) kovy79


kovy79
őstag

Kb 2 év után pont tegnap kapcsoltam be a PS2-t és a Sega MD Collection volt benne. Nyomtam is egy kis Sonicot. :D

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#11) X@b3e


X@b3e
addikt

Ez de jó :C

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet!

(#13) arelim


arelim
tag

emuláljuk a retrót. egy kega-fusion, néhány usb-s kontroller, és már lehet is nyomni a nagy tévén a pixeleket. ingyen.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#14) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nesze neked 4K tv meg ultra gigaflop konzol... :U, hogy aztán jatszhass a 16bites játékkal...

[ Szerkesztve ]

(#15) Gerasz válasza arelim (#13) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Bármelyik játékos hírnél megemlíthető volna, hogy ingyen ellopható. Ezzel együtt én is túlárazottnak érzem ezeket a régi játékokat.

(#16) arelim válasza Gerasz (#15) üzenetére


arelim
tag

mert újra eladják, minimális ráfordítással. legalább csináltak volna belőlük elbaszott, silány remake/reboot-okat, akkor nagyobb lett volna a veszteségük. ;)

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#17) #71043776 válasza arelim (#16) üzenetére


#71043776
törölt tag

Kaptak a játékok egy egyedi emulátort (virtuális szoba), meg van multi. Legálisan megveheted őket. 53 játék van benne, az kb. 150 Ft/db. Akcióval kevesebb. Némelyikből van remake, de ha az eredetivel akarsz játszani, akkor az eredeti kell. Nem értem mi a problémád.

(#18) logitech1 válasza Corpuscle (#7) üzenetére


logitech1
tag

köszi :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#19) Piftuka válasza #71043776 (#3) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem évek óta megvan, és klassz dolog így, ebben a formában is nosztalgiázni.

A Golden Axe első részéből viszont sajnos sehogyan nem sikerült előcsalni a két játékos ("hot seat") módot, a második rész, vagy éppen a "Streets of Rage" sorozat esetében pedig valamiért nem működik megfelelően a billentyűzet és a game pad együtt. :(

Utóbbi felismerésével igen komoly problémái vannak, pedig ráadásul egy "békebeli", USB-s Microsoft Sidewinder eszközről van szó.

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.