Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Kormi76 válasza F_Gergely (#7) üzenetére


Kormi76
aktív tag

nem tudom feltűnt-e, hogy ez egy HŐkamera. Nem egy insta filter, hanem valódi hőképet ad. Ez mindig is drága technológia volt, az hogy már 100ezer környékén is elérhető önmagában nagy dobás (3-400ezer - 1.5M - csillagos ég az árspektrum). Van is a piacon kb. 2 ilyen telefonhoz kapcsolható megoldás. Sok szempontból ez veri a Flir megoldását, pl felbontásban jobb és több látószögű változat is létezik, automata a kalibrálás és nem csak iPhonehoz jó. Tehát ezek után jön a te véleményed, a 20 ezer forintozás és ócskázás.... hagyjuk.
Ja és az USB probléma egy adapterrel vagy rövid kábellel simán orvosolható.

A cikkhez: munkára senki nem venne ilyet, nem értem miért ez az alapállás, miért egy több milliós Flir eszköz az etalon, amikor ez egy mobilos kiegészítő, nem céleszköz. Nem utolsó sorban nem kell telefonnal együtt megvenni, ami szintén rohadt távol áll a munkaeszköztől (bár lehet a munka fogalmában vannak eltérések). A CAT S60, Flir one, Seek thermal és társai mind csak játékok, esetleg praktikus hobby segédeszközök, annak akinek van igényes ilyesmire, így is kéne kezelni őket, nem értem a fikázást tényleg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.