Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) mephi666 válasza valalaki (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom, de biztos van rendesen nikotintartalma és ezek simán lehetnek a nikotinmérgezés tünetei... jópár évig masszívan cigiztem, aztán letettem... kb. 2-3hónap után megvettem életem első lakását és kimentem éjszakára szüleimhez+haverokhoz iszogatni... egyik haverom volt csak otthon, nálam meg volt 3szál jófajta kézzel sodort kubai szivar... (arra számítottam, hogy hárman leszünk és gondoltam mindenkire) haverommal rágyújtottunk, közben benyomtunk pár üveg jófajta bort... kicsit becsípve fogtam magam és a másikra is rágyújtottam... eliszogattunk, hazamentem szüleimhez és másnap olyan érzésem volt, mintha megmérgeztek volna... nem másnap volt... később gondolkoztam, hogy simány lehetett enyhe nikotinmérgezésem, mert nem volt már annyira hozzászokva a szervezetem ehhez a mennyiséghez :) émelyegtem meg rendesen szédültem... időszakosan jött rám a rosszullét...

ui: a nikotin rohadt egy dolog... hozzászokik a szervezet és a masszív dohányosok simán magukba juttatnak napi szinten akkora mennyiséget, amitől egy nemdohányos akár meg is halhat :) nekem is voltak időszakok, amikor kb. barnaszofi kaliberű cigiből 3-4dobozzal elfüstöltem 1nap és meg sem kottyant... ha meg iszogattunk, akkor is volt, hogy 10percenként rágyújtottunk...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.