Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janix14


Janix14
csendes tag

Szép!

Megkérdezhetem,hogy a proci mennyibe fájt?

[ Szerkesztve ]

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#2) zH.


zH.
senior tag

Jó kis gép ,de az a HKC.. :(

just be

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó ár/érték aránya van.

Ja igen, én nem ismerem a HKC tápokat, de mindenképpen vegyél egy normálisat.

[ Szerkesztve ]

***

(#4) pityeszka


pityeszka
őstag

Jó kis gép, de hol a tápegység?
A memóriának a felét átruházhatnád rám. :D

Ja, hogy jár a házzal.Nem szóltam. :)

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#5) zH. válasza ollie (#3) üzenetére


zH.
senior tag

Hát egy 5850-hez és egy 965-höz egy 10k-s házat táppal venni bűn.

just be

(#6) laci06


laci06
senior tag

Gyorsan rendeljél hozzá valami normális tápot is, mert ennek csúnya vége is lehet...:(

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Hááát igen. A jó táp fontos. Még egy tizest hozzádobsz és veszel egy jobb tápot, házat meg keresel máshol... esetleg régi. Vagy építesz kartonból :D
Nekem anno az 550-es Chieftek került asszem 19 ezerbe. De nem is volt még vele probléma!

Biztonsági szempontból se mind1 a táp. Ha mondjuk nem képes leadni állandóan azt a teljesítményt, vagy a feszültségértékeket nem tartja kellően stabilan akár károsodhatnak is a hardverek. Bár ehhez már nem értek ilyen mélységekben :)
A rendelést még telefonon bőven módosíthatod.
Inkább ne legyen házad (és tedd be egy régibe vagy akármibe) és legyen helyette egy jó tápod!

[ Szerkesztve ]

(#8) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

tudom, hogy a HKC ház, kicsit gány a tápegységgel együtt, de egyenlőre erre volt zs-m...
meglássuk, h. mi lesz később:D
proci, amúgy 42.445 ft.

Árakkal kiegészítem.

[ Szerkesztve ]

(#9) kenny123


kenny123
addikt

Az szép!:)

yo

(#10) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szerintetek, ha ez a 450w-os táp hajtaná a gépet 1 ideig, és valamelyik hardvernek baja lenne a táp miatt, akkor azt a hardvert, garanciázzák? úgy értem, megjavítják-e?

(#11) mephi666 válasza -secret- (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudom mennyit ad le az a "450"-es táp, de szerintem az édeskevés... mellesleg hallottam a hkc-kről elég rosszakat... én chieftec párti vagyok már egy ideje... adatlapomon lévő konfigot is az viszi és 24/7-ben megy mindig... semmi gond vele... neked egy 350-es szvsz az 5850 miatt kevés lenne, de egy nagyobb simán elvinné a konfigot...

a kérdésedre meg a válasz: "igen", ha elb@szódik rövid időn belül a gép a táp hibájából, akkor az iponnak kell vele valamit kezdenie... stol fórumtárs tesztelt anno hkc-t és elég durva eredmény született... én sem ajánlom... chieftec/enermax/fsp/stb jöhet... ilyen mercury/kódgány/deer/hkc/lc-power/vargáné "istenverésétől" meg mindenkit kíméljen meg az isten...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) proci985 válasza -secret- (#10) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nem, nem hajtaná.

a vidkari és a proc együtt bekajálhat 300Wot, annyi szerintem bőven elég lesz, hogy a táp keresztbeálljon. 250W szerintem játék alatt is meglesz. valamint, venned kell mégegy 6pines átalakítót (1500-2500huf), mert a kártyához valszeg egyet adnak, viszont a tápon várhatóan nulla 6pines lesz:)

itt apróban 12k körül van 400as Corsair, az már elég. 400as FSP APN is talán, az olcsóbb, de nem vagyok benne biztos, hogy van rajta hatpines. a kis 400as PNF (6-7k) is talán elég (kérdés a hatpines), de nagyon meg lesz terhelve. szertk: 350est én ehhez nem vennék, hacsak nem tudja leadni a teljes erejét 350won. jellemzően a Seasonic belsősek és Enermaxok ilyenek. a Chieftecekkel vigyázni, van pár eléggé régi felépítésű tápjuk, a 360 HPC202es összesen 198Wot tud leadni 12Von. irány a milyen tápot vegyek topic, ott tudnak pontosan segíteni.

ház tekintetében alapkérdés, hogy a videokártya befér e. illetve venti van e hozzá, mert ha nincs, az megintcsak pénz. csúcskategóriás videokártyánál 125Wos procival márpedig kelleni fog a szellőzés.

a ház meg a táp szerintem nem jó ötlet... ennyire erős konfigoknál azon se szabas spórolni.

ha a táp valamit kinyír... jó kérdés. ha égésnyom lesz bármin is, akkor nem fogják legarizni.

szerk: a 620as cooler mastert nem ismerem, kérdezz rá a milyen tápot vegyek ben. a tápnak nem pronak kell lennie, hanem minőséginek és legfőképpen elégnek:) házra meg nézz rá, hogy biztosan befér e a videokártya...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

szerintem akkor, rendelek mellé egy cooler master 620 as moduláris tápot, gondolom az már pro lesz:D

(#14) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

955BE elég lett volna, plusz ahelyett a lap helyett mindenképp egy GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H-t választottam volna (újabb, tartalék IGP). Amit megspóroltál volna a processzoron, hozzátehetted volna a ház+táp kombóhoz.

(#15) mephi666 válasza -secret- (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

az meg szvsz. már túlzás/pénzkidobás... jó minőségű 450-500w-os bőven elég... meg ahogy írták: nagyobb ház... kib@szott hosszú az az 5850 :K "milyen tápot vegyek?" topikban majd segítenek ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nah, egy 520w-os tápot rendeltem hozzá
moduláris Cooler Master, remélem ez jólesz
később meg veszek másik házat is

(#17) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

GA-MA785GT-UD3H vagy 770T-UD3
még tudok változtatni
szerintetek meik?

(#18) mephi666 válasza -secret- (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 785gt fejlettebb északi híddal van szerelve... a kérdés inkább az, hogy: "megér neked 1000huf-os felárat?" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

1000 forint, nem vág a földhöz :DD

(#20) -secret- válasza mephi666 (#18) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

és nemtudod hogy mekkora videókari van rajt integrálva? :DD

(#21) veector válasza -secret- (#20) üzenetére


veector
senior tag

Mitszámítaz?

(#22) sp@rtan válasza -secret- (#20) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Van rajta :)
Amúgy, hogy nagyon gonosz legyek, a CM-nél is van jobb :B . De nyugi, ez jó lesz, minőségi ;)

MOD: Ha még tudsz változtatni, akkor mehet a ház helyett egy ilyen, vagy drágábban ez (fekete belső)
Gigánál lehet kell hosszabító,mivel alsótápos.

[ Szerkesztve ]

(#23) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

először ez legyen meg, anyámék kövi fizujából, meg CM690, és 610w-os táp...
ez eddig saját pénz volt, mármint ez a majdnem 200.000ft :D

(#24) lorenzen válasza -secret- (#23) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Ha Fermit akarsz működtetni, akkor is elég 500W-os táp. (2 Fermi, SLI min. 800W)
Minőségi tápból nem kell hatalmasat venni. Csak pénzpocsékolás.
A gagyi tápokra meg amit írnak, az felezve is túlzás.
Teljes terhelés mellett:
HD5850 - 151W
AMD Phenom II X4 965 - 125W
Minden más 100W, de ezt képtelenség elérni.
Kerekítve összesen 400W
20% biztonsági tartalékkal 480W

450 - 500W minőségi táp tökéletesen ellátja a gépedet. Gagyiból meg minimum 800W-os kell.

[ Szerkesztve ]

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#25) truba


truba
tag

Látom ki vagy tömve, kéne egy Apeh vagyonosodási vizsgálatot tartani nálad :DDD

(#26) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

dehogy, má 1 éve gyűjtöttem...meg eladtam közbe 1 régi gépet (256 ram, 128 vga)
kb 10 éves, 35 ér... :DD

[ Szerkesztve ]

(#27) remixboy


remixboy
tag

jó kis gépezet :)

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#28) Klemens


Klemens
őstag

Most komolyan?
214.427 ft-ot költesz most gépre, de még plusz 10K-t nem sikerült összekaparnod, hogy legyen benne egy rendes táp is? :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#29) moha21 válasza Klemens (#28) üzenetére


moha21
addikt

CM azért nem rossz táp!

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#30) Klemens válasza moha21 (#29) üzenetére


Klemens
őstag

Várjunk már... én valahol eltévedtem. :D
CM az már jó. :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#31) zoo8800


zoo8800
veterán

Tegnap egy notit rendeltem náluk.

rip and tear, until it is done

(#32) -secret- válasza Klemens (#30) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, utólag kértem hozzá 1 CM tápot...de szerintem később rendelek más házat is...
:DD (m0dd1ng powaaa) :DD

(#33) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mégis maradtam az FSB tápba, jobbakat hallani róla, mint a CM-ről

(#34) moha21 válasza -secret- (#33) üzenetére


moha21
addikt

Nem inkább FSP?:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#35) -secret- válasza moha21 (#34) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ja, de bocs...elírtam :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.