Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

pfuuu engem nagyon felcsigázott :C
hiány cikk a dínós játék, várom :K

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egy próbát megér.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) #06314240


#06314240
törölt tag

Ennek van valami köze a Turokhoz?

(#4) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Lesz valami sztori is vagy csak pályák amin rengeteg dínót kell lehentelni? :)

(#5) oriic válasza hogabesz (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz valami PVE része is, de a PVP-n lesz a lényeg.

p4rk3r:

Nincs, annyi, hogy itt is dínókat kell ölni, ami azért elég ritka manapság.

Live-Die-Respawn

(#6) ribizly


ribizly
veterán

Engem csak egy dolog zavar elsőre:
Ez gyakorlatilag több játékban 1-1 játékmód szokott lenni (pl. CoD: Ghosts Extinction mode).

Kívánom, hogy sikeres legyen, mert komoly hiánycikk a jó coop PVE FPS manapság (Portal 2, GTFO, L4D(2), Payday 2, Killing Floor 2, Borderlands 3 mellett nem is nagyon tudok hirtelen mást). A legtöbbet már a haverok sem tolják (L4D2), vagy nincs meg nekik (KF2), idegenekkel meg nem állok neki.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) pandras83


pandras83
senior tag

mielőtt nagy örvendezésbe kezdenek a wannabe dínóvadászok, tegyenek egy próbát a fejlesztők korábbi pofáraesésével, a generation zero-val. az a játék egy nagy üres semmi, tetszetős köntösbe bújtatva, könnyen lehet hogy ezúttal sem sikerül normális tartalmat készíteniük és a series x neve mögé bújva próbálnak pénzt szerezni

Cyberfuck Patchrunner

(#8) saelin válasza ribizly (#6) üzenetére


saelin
veterán

Warframe? Borderlands? Destiny? Zombie Army? Vermintide? Division? Ghost Recon? Monster Hunter vagy Dauntless? A Hunt: Showdown meg egy új versenyző.

Azért azt mondani hogy kevés a pve multi játék... :DDD Annyi van mint égen a csillag, és én csak a jobbakat soroltam fel amik úgy hirtelen az eszembe jutottak. Írhatnám ide a Remnant-ot is, mert az is mostanában kap/kapott egy dlc-t az amúgy is tartalmas alapjáték mellé. Ez a dínós cucc engem nem csigázott fel egyáltalán. A koncepció üdvözlendő, de részletek nélkül akkora pofára esés is lehet mint a Walking Dead multi vagy az a robotos survival multiplayer cucc, aminek a neve sem jut eszembe.


pandras83
Az az! :R Generation Zero!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) GodGamer5 válasza pandras83 (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Mondjuk az első trailer is elég gyenge lett szerintem, ezért nem is várok semmit tőle. Hátha pozitívan csalódok. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) ribizly válasza saelin (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Ebből mondjuk a Hunt: Showdown, Borderlands 3, Vermintide meg a Destiny 2 ami FPS.
De én nem akarok pl. semmilyen RPG elemet. Ahogyan a L4D-ben sem volt, mégis működött. Így már nem annyira dúskálunk a dolgokba. Még a Hunt is alapoz arra, hogy fejleszgeted a kis karakteredet meg bevásárolsz mindenféle pontokból.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ránézésre 5/10 :D Hol a DinoCrisis ??

Life, Uh, Finds A Way

(#12) saelin válasza ribizly (#10) üzenetére


saelin
veterán

Ja, így már más a kép. Az viszont jó kérdés hogy melyik halmazba fog esni a játék. A trailer alapján bármelyik lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.