Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#253) turorudi válasza Viktor81 (#252) üzenetére


turorudi
aktív tag

Nem akarlak rábeszélni, mert valóban baromi drága és bosszantó tud lenni, ha valamilyen hangot hallat. Nekem garanciában kicserélték, de fentebb egy kollegának, ha jól emlékszem, ugyanilyen problémával más kereskedő nem cserélt. Az anyavállalat supportja viszont jó, nekem kezeskedtek azért, hogy a hét évnyi garanciális időszakban, ha itthon nem sikerül megoldani a gariztatást, kiküldés útján velük ez lehetséges.
A kicserélt táp már nem ciceg, így elvagyok vele, de mondjuk néha azért rá-ránézek, hátha tud ennyi pénzért még valami plusz szolgáltatást nyújtani :) Szóval csak akkor éri meg, ha dolgozol vele (nekem jórészt munkához kell), egy otthoni konfigba, azt hiszem értelmetlen. Van egy g360-as gold minősítésű tápom is ugyancsak a SS-tól, amit egy NAS-nak használt kis gépbe építettem be. Nagyon halk az is, és annyival olcsóbb, hogy a Fanless Platinum árából tudsz venni mellé még egy hangszigetelt házat is (Nekem Fractal Design R4 van), és akkor nagyjából ugyanott vagy (igaz, valahol fentebb azt írtam, hogy még a hangszigetelt házban is érezhető a különbség a Fanless javára, de ez csak hangstúdióban érvényes sztem).
Amúgy nagyon tetszik a már alacsony teljesítményen is magas hatásfok. Nálam most egy 4790k-t hajt 4 HDD-vel, és terheletlen állapotban 40W a fogyasztás (csak a proci videoképességeit használom, nincsen nagy videokártya).
Ugyanakkor nem tetszik, hogy a 400W-os modellben elég sprődek a kábelek (leszámítva a vaskos alaplapi tápkábelt, mert az szépen harisnyázott), sztem ez a magasabb teljesítményű modellben is így van, és bár a PH-s tesztben dicsérik, hogy végre olyan hosszúak a moduláris zsinórok, amik pontosan elegendőek, szerintem több HDD-vel kicsit rövidek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.