Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Viktor81


Viktor81
senior tag

Sziasztok !

Aggodva olvasom a bejegyzeseket, mert eppen most keszulok ilyen tapot venni. Kedden, vagy szerdan adnam le a rendelest, de most kicsit elbizonytalanodtam. Nem keves penzt tervezek aldozni azert, hogy a gep abszolut nema legyen (veszek egy Nofan CR-95C Black Pearl CPU hutot is) es nem igazan orulnek annak, ha a 43e Ft-os, elvileg nema tapegyseg hangjat kellene hallgatnom egy tobb szazezer Ft-os konfiguracioban... Kerlek benneteket, aruljatok el, milyen feltetelek fennallasa kell ahhoz, hogy "zajos" legyen a tap. Van-e valamifele statisztikatok arra vonatkozoan, mekkora terhelesen lehet hallani barmilyen "zavaro" hangot ? A rendelkezesemre allo 2 het alatt akar a lelket is kihajtom, hogy kideruljon, van-e problemaja, de jo lenne valami tampont, mikor kell fulelni. Nagyon elszomorit a dolog, mert a markat nagyon sokra tartom es ugy gondolom, illene mindent megtenniuk azert, hogy ilyen ne fordulhasson elo. (komolyan gondolkodtam a Super Flower-en (SF-500P14FG) es bar tudom, hogy talan meg a Seasonic-nal is nagyobb nev a tapgyartok kozott, a magasabb ar es a Seasonic nagyobb ismertsege miatt emellett dontottem) Most kenytelen vagyok utanaolvasni, nekik sikerult-e lekuzdeni ezt a problemat, mert akkor oket valasztom...

Koszonom a valaszotokat elore is !

Udv.: Viktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.