Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#237) turorudi válasza Törzsúr (#236) üzenetére


turorudi
aktív tag

A Seasonic Usa készségesen segít sztem. Én azért írtam nekik, mert a PcLand a gyártó weboldalán és minden más magyar kereskedőnél láthatóakkal ellentétben nem 7, hanem csak 5 év garanciát ad. Hiába írtam a PcLandnak háromszor és hívtam őket többször, nem reagáltak. A gyártó azt mondta, hogy hozzájuk, mármint a Seasonic Usa-hoz forduljak nyugodtan, ha valamit itt nem sikerül elintéznem.
Írhatnak itt a PH-n cikket arról, hogy a cicergés nem számít, de az attól még rendellenes működés, a termék nem azt nyújtja, amiért megvásároltad. Én nagyon ideges lettem, amikor a stúdiózáshoz vásárolt drága táp cicegni kezdett és behallatszott a felvételekbe. És nekem ki is cserélték!
Vagyis az ominózus PH cikk sztem nagyon káros, hiszen engem a piacon kapható (kategóriájában) legdrágább táppal kapcsolatban nem az érdekel, hogy a cicegés ellenére biztosítsa az áramellátást, amit egy Vargáné táp is megtesz huszad annyiért is. És felháborító, hogy a forgalmazó egy cikkre (egy nick néven írt cikkre) hivatkozik egy kivizsgáltatás után megszületett szakvélemény helyett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.