Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jó látni, hogy újra van valami versengés. Az 1-2 terás vinyóknak lefeleződhetne az ára, az új generációval. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Patice válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Patice
nagyúr

:K

Igen, mehetnének lejjebb az árak. De sajnos nem nagyon fognak. Akár csak a RAM piac, itt is megtehetik, hogy magasan tartják. :(((

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#3) F34R


F34R
nagyúr

Igeretes dolgok ezek, nekem a fele kapacitas is boven eleg volna, kar hogy idehaza csak az enterprise-ra adnak ot evet a desktop verziokra meg kettot.

(#4) macilaci78 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is szeretnék már tovább lépni a 3,5" 250GB-ról 2,5" 1TB és 2,5" SSD irányba. :B

A 24x7-es, évi 180 TB-os terhelésre tervezett működésre tervezett... - Béláim, túltoltuk...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Muton válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Muton
addikt

vegyél egy notebookot, akkor nincs más lehetőséged, mint a váltás :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A reliabaility sorban az értékek hogyan értelmezendők?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) Zotya84 válasza ledgeri (#6) üzenetére


Zotya84
őstag

Az elsőnél így: 750000 órányi meghibásodások között átlagosan eltelt idő, (szerintem) évi 2400 üzemóránál.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) maross válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


maross
veterán

"kis" vinyok ara nem fog felezodni, hamarabb hagyjak abba a gyartasat. Viszont a 4tb felezodhetne nyugodtan, es persze tolhatná az alatta levoket is valamennyire.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9) rsf


rsf
senior tag

Jó lenne egy kis árverseny. 4éve ilyenkor 17eFt bruttó volt egy 2TB WD green. Most meg 21.5eFt.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#10) ledgeri válasza Zotya84 (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) sefan67


sefan67
aktív tag

Beszél itt mindenki árversenyről, nekem meg röhög a belem...
Kb itt annyira van árverseny mint a panelgyártóknál a kétezres évek környékén, csak itt még nem "fedezték fel hivatalosan" :N
Nembaj, 10 -15 év múlva talán.

(#12) Jim Tonic válasza sefan67 (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A poén az, hogy senki nem beszélt árversenyről. Pont azt írta mindenki, hogy nincs.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) Twinsen2


Twinsen2
tag

évi 180tb 24/7-ben azért az nem tűnik annyira soknak...

(#14) szeksziboj válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


szeksziboj
tag

hjahh, 3 darab gyártó van az egész földön, nem hülyék, jól el vannak egymás közt... a kartelbüntihez pedig nem elég nyilvánvaló a helyzet úgy látszik... LOL :W

(#15) bit_bro válasza Twinsen2 (#13) üzenetére


bit_bro
tag

Én is ezt néztem.

Az egyik PH-s cikk szerint már a komolyabb SSD-k is hasonló terhelést viselnek el.
1512 TB évi 180 TB-os terheléssel kb. 8 évet jelent.

(#16) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Elég rossz véleményeket olvastam a red pro-król külföldi fórumokon. Egyikük a 4GB Red Pro helyett inkább az enterprise WD4000FYYZ-t ajánlotta nekem.

x gon' give it to ya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.