Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nem rossz. Meglepően elviselhető az árazása.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) devast válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


devast
addikt

Szerintem drága. 220 usd = 220 euro = 66k pénz. 36k belőle a 3tb-os hdd kb, és 30k maga az eszköz. 30k ezért szerintem egy pöttyet sok, annyiért már elég tisztességes választék van.

(#3) killerjohn válasza devast (#2) üzenetére


killerjohn
addikt

mondanál párat? :U

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szerintem sem drága a kategóriájában. A nem cserélhető HDD nekem kissé visszás. Nem csak bővíteni nem lehet, de hiba esetén a backupot is ellehetetleníti.

Ezen megakadtam: Central a különféle közösségi oldalakról is lementeni az általunk feltöltött videókat, fényképeket
Minek? Tehát amit a saját backupolt PC-mről felrakok netre, azt még beckapuolja netről? Minek?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) atus72 válasza macilaci78 (#4) üzenetére


atus72
senior tag

"Ezen megakadtam: Central a különféle közösségi oldalakról is lementeni az általunk feltöltött videókat, fényképeket"
Ezt a feature-t csak a Facebook generáció tagjai vehetik igénybe :)))

(#6) devast válasza killerjohn (#3) üzenetére


devast
addikt

link

[ Szerkesztve ]

(#7) Entryy válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Entryy
aktív tag

Nem érted...

A közösségi oldalakra nem csak a saját backuppolt PCdről lehet feltölteni, sőt
Vannak erre kifejlesztve androidos wifis fényképezők, táblagépek, kamerás telefonok amikről a kép készítését követően azonnal feltöltheted őket a közösségi megfigyelő oldalakra, ahonnan a Central lementi és ha ellopják a telódat mondjuk pl külföldön, a posztolt képeid akkor is megmaradnak.

Tudod:
Lehet nélküle élni, de nem érdemes! :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#8) Iga007 válasza devast (#6) üzenetére


Iga007
tag

A sima NASok nem kapcsolódnak közvetlenül WIFIre ez igen...

(#9) Inzl


Inzl
csendes tag

Az a baj, hogy egy lemezes. Oda 2T anyagom, ha elszáll? Inkább saját építésű RAID5-ös NAS doboz valami Atom-on.

Nekem kezet csókolnak a csajok a kocsmában B+!

(#10) bteebi válasza Inzl (#9) üzenetére


bteebi
veterán

Igen.
220 dollár nem lenne sok érte, de az itthoni árak valószínűleg jóval ütősebbek lesznek, úgyhogy szerintem (legalábbis eleinte) nem érné meg. A RAID hiányáért tényleg kár. Esetleg még az lehetne megoldás, ha az USB-re kötött winchesterrel tudna csinálni RAID-et, de szerintem biztos, hogy nem tud.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#11) kromatika válasza bteebi (#10) üzenetére


kromatika
veterán

igen 220 dodó még beleférne.meglátszik itthon mennyi lesz.

Légy jó mind halálig.

(#12) McDog


McDog
aktív tag

Szerintem használható egy dolog, de USB 3.0-ás csatlakozóval még jobban értékékelném a bővíthetőségét...

(#13) devast válasza Iga007 (#8) üzenetére


devast
addikt

Ez igaz. Kérdés, hogy minek rá a wifi, mikor semmi olyan szolgáltatást nem nyújt, amiért konkrét helye lenne neki a lakásban, pl nincs hdmi és médilejátszás stb. Lehorgonyzod a router mellett, és kész.

(#14) Hina


Hina
aktív tag

Valóban, mire ezek eljutnak hozzánk a rengeteg kabzsi jutalék miatt az ár jelentősen megnő. :(((

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#15) brumi1024 válasza devast (#13) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem mondjuk pont jól jönne a wi-fi képessége, mert a kamrában van a falon a router(áthelyezni nem nagyon tudom, itt a modem, és szétbombázni nem akarom a falakat, a másik meg, hogyha az irodába menne akkor meg a ház több részén nem lenne jó a wifi, nagyon árnyékolnak a falak). Tudom-tudom nem a legszerencsésebb wifin megoldani ezt, de hát vagy ez, vagy a powerline eszközök.

(#16) joby


joby
csendes tag

De jó volna egy tesztet is olvasni erről...:)

(#17) dibandi


dibandi
csendes tag

sziasztok
überláma vagyok
ezt a kütyüt wifin lehet routerhez csatlakoztatni és onnan wifin elérni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.