Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Én is kipróbáltam. 5 percig. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A hangulata nagyon jó, de egyébként egy üres semmilyen az egész, igazi single mód nélkül. Céltalan az egész, a kincskeresősdi meg 1-2 óra után dögunalom lesz...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) lofagi válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


lofagi
addikt

Ha ezt a rendszert belegyúrnák a Skull and Bones-ba. Amire kb 0 az esély, akkor abból lenne egy szuper játék. De most lesz két játékunk ami külön külön jó valamiben, de attól félek,hogy az is gyorsan megunható lesz majd. Feltéve ha már megjelenik ez évben. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) Wesder válasza lofagi (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Az Atlas-t kihagytad. Az kb ugyan ez lesz, mint a SoT, csak nem rajzfilm grafikàval.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Hopkins95 válasza lofagi (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én játszottam vele egyik éjjelen pár órát Gamepassban, aztán még pár órát adtam neki, de utána én is töröltem, olyan érdektelenül unalmas a játék.

Amúgy itt inkább az aktuális játékosszám lenne érdekes, mert szerintem sokan így vannak vele mint mi, de hát azt a Microsoft nyilván nem fogja megosztani, mert az messzemenőleg nem mutatna ilyen szépen.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) Wesder válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt vedd úgy hogy ennyit "adtak el" belőle. Most ha ténylegesen elment volna belőle 10 milla, de mondjuk màr csak 20k ember jàtszik vele, az mennyivel jobb? A cégnek biztos jobb, na de a jàtékosoknak kb ugyan az a szitu.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Norb79 válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


Norb79
őstag

Ugyanez. 5-6 achievementig jutottam, addigra elfogyott, repetatív lett és uncsi és delete.

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kipróbáltam, szó szerint,... ugyanis kivették a sztori küldiket.. így csak... felveszel X küldit, leszállítod és ennyi.. ezt meguntam. am nagyon tetszett a gém...
Atlast megvettem, de még nem tettem fel...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Wesder válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Voltak benne sztori küldik? Mikor? Bétàban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) - = Zk = - válasza Wesder (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudomásom szerint igen... 1-1,5 éve kb?! de nem volt bétában akkor már...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezért a játékért könyörgött a fiam, hogy fizessek elő a pc gamepassra.
Jó apuka voltam.Kb egy hétig sem játszott vele, pedig haverokkal partiztak.Azt mondta unalmas lett.

[ Szerkesztve ]

(#12) - = Zk = - válasza ProEvoFan (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaza van, sajnos az..
semmi nagyobb cél nincs a játékban.. elmész, ferlveszel egy küldit, megcsinnálod, leadod ennyi... néha találkozol másik playerrel, vagy bevesznek, vagy letámadnak...néhány nagyobb/gold/ vízben úszó szörny is felbukkan és ennyi... én is meguntam, am tetszett...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Xanax88 válasza Wesder (#9) üzenetére


Xanax88
tag

Rendszeresen pakoltak bele megjelenés után pár havonta "sztori küldik" et, de ezek inkább csak ideiglenes kalandok voltak, egyedi felszerelésekért, szerintem arra gondol Zk.

Általában ezekben olyan tárgyakat tudtál megszerezni egyedi skinekkel, amik csak később kerültek a játékba... ezeket nem nevezném sztorinak...
Igazából ezeket sem vették ki később, csak leegyszerüsítve, szövegelés és keresgélés nélkül "random encounterek" formájában benthagyták, sima lootért és acsikért, na meg a változatosság kedvéért.

Most tavasszal viszont bekerült a Tall Tales (Shores of Gold) amit nem vettek ki, 9 (vagy 11) egyenként is több órás logikai és ügyességi elemekkel megpakolt komplett, összefüggő sztori.
Változó minőségüek, de vannak benne igazán kreatív és izgalmas megoldások is, néhány küldetés olyan pillanatokat tartalmaz amiket normál játék közben sosem tapasztalhat meg a játékos, meglepően ötletesek és hangulatosak... (szvsz az ebben szereplő ötletekre kellett volna ráhúzni az egész játékot, vagy ilyeneket tolni bele ipari mennyiségben) és az a durva, hogy az acsikból kiindulva amiket ad közben, kb alig tud valaki a létezéséről...
Pedig volt marketing rendesen... nem is értem.

Nekünk 2 hétvége volt ledarálni asszonnyal, mondjuk nem is kapkodtunk, meg rendesen bele is köptek a levesünkbe néha :DD
Szvsz ha alapjáraton nem is tetszik a játék, egy gamepasst megér.

Bizonyos elemeket randomizál, még újrajátszhatóság is van benne bőven, főleg hogy ugyan úgy az online mapon játszod, bármi megtörténhet közben... személy szerint ha van kivel, meg van kedved egyáltalán, én csak ajánlani tudom. Egy próbát bőven megér. :K

Krisz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.