Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Drp81 válasza smc (#299) üzenetére


Drp81
aktív tag

"Ilyen dolgokért minek panaszkodtok folyton?"

Én nem panaszkodom, csak én sem értettem, hogy miért várja mindenki - pl. a kolléga, akinek a hsz-ére reagáltam -, hogy itthon a töltő nélkül olcsóbb lesz...

"És mégis mit vársz?"

Én nem várok semmit, mindenképp váltok majd az újra, ahogyan az elmúlt 11 évben is. :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#302) Ezekiell válasza Drp81 (#301) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem azt mondtam, hogy itthon legyen olcsóbb a töltő nélkül, hanem hogy en bloc legyen olcsóbb. És lehet bármilyen szar a HUF-USD, akkor is olcsóbb lenne itthon :)

És azért várja "mindenki", mert ha ugyanannyiért adják mint töltővel adnák, akkor sima lehúzás, és az nem fasza.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#303) Drp81 válasza Ezekiell (#302) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igazad van, igen, de a forint árfolyam miatt szerintem ugyanannyi lesz kb., mint tavaly, még ha olcsóbb is lesz dollárban.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#304) Ezekiell válasza Drp81 (#303) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, ez benne van a pakliban sajnos. Sőt, ha csak ugyanannyi lesz mint tavaly, mindenki pezsgőt bonthat kb :) Azért a HUF-EUR egy jó 10-15%ot esett...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#305) Braddock


Braddock
őstag

300 hozzászólás ilyen hülyeség miatt...

(#306) Szabi® válasza Braddock (#305) üzenetére


Szabi®
addikt

Az egész cikk az,erősen clickbait.Várjuk meg mi lesz ebből :)

(#307) 7Heads Drago válasza Drp81 (#296) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudtommal 650 dollár lesz a nyitó.
Azt én nem mondanám árcsökkentésnek, főleg hogy a i11 6,1 collos kijelzőjéhez képest ez csak 5,4 coll. És nyilvánvalóan az akku is kisebb lesz benne.
Az i11 igazi ellenfele az i12 plus lesz mivel méretileg és kamerában is azzal egyezik meg. Azt meg már 750 dollára taksálják.
[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#308) Noukoum válasza 7Heads Drago (#307) üzenetére


Noukoum
veterán

Lesz árcsökkenés, de ezt te itthon nem fogod megérezni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#309) 7Heads Drago válasza Noukoum (#308) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Olvasd el az oldalt. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#310) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#307) üzenetére


Tibee86
veterán

Olcsóbb lesz (eeelvileg, mert minden csak pletyka), mint az idei legolcsóbb teljes kijelzős. Az nem árcsökkenés? Mindenben fejlettebb lesz, a kijelzőméret pedig nem előny vagy hátrány.

(#311) Noukoum válasza 7Heads Drago (#309) üzenetére


Noukoum
veterán

"Price-wise, we are hearing mixed messages. The latest piece of info suggests the iPhone 12 (5.4") might start at $649, coming in even cheaper than 2019's iPhone 11, which is incredible value considering today's market."

Elolvastam, 649dollár de a gyenge forint miatt biztosan nem lesz sokkal olcsóbb az i11-nél (290e).

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#312) 7Heads Drago válasza Noukoum (#311) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És az szted egy 5,4 collos telo megáll a 6,1 ellenében? :)
Kisebb kijelző, kisebb akku, gyengébb hűtés---kisebb teljesítményű proci.
Üzemideje meg gondolom az SE körül fog alakulni. Szóval sehogy se lesz ez a 11 ellenfele.
Nem vitatom hogy szükség van 5,4-es telora-telokra. Sőt remélem lesz droidon is majd valami hasonló.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#313) smc válasza 7Heads Drago (#312) üzenetére


smc
addikt

Tekintetbe véve a 11Pro és Pro Maxot:
Kisebb kijelző, kisebb akku, akkor kb egy óra különbség lesz kijelzőidőben.
gyengébb hűtés---kisebb teljesítményű proci jelentkezett ez ott?
Értem a logikád, csak kiváncsi vagyok.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#314) Depression válasza Sgr_A (#243) üzenetére


Depression
veterán

Már megint... Csak azt a részét hagyod/hagyjátok ilyenkor mindig figyelmen kívűl, hogy egészen a samu note 5-ig az exynos jobb volt a SD-nál, és akkoriban az USA szívott a SD-nal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#315) Juhaszatti válasza Depression (#314) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Még az S7-nél is így volt. Utána fordult át a dolog.

(#316) 7Heads Drago válasza smc (#313) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Minap néztem épp: [link]
Kisebb házba nem fog tudni ugyanakkora hűtőt rakni. A fizikát nehéz becsapni.
Totál score:
i11: 493k
i11 pro:504k
i11 pro max: 520k
Nyilvván a teszt elején még egyformák lesznek az értékek, de ahogy melegszenek a telok a nagyok szépen elhúznak.
Ugyanazzal a procival:
Ipad Air3 : 478k
i XS max: 422k

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#317) Noukoum válasza Depression (#314) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy alma fannak mondhatsz te bármit, felesleges. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#318) aujjobba válasza Noukoum (#317) üzenetére


aujjobba
addikt

Egy alma fannak mint én tökéletesen mindegy, hogy Exynos vagy Snapdragon, egyik se rúg labdába az aktuális Apple SoC-vel szemben. ;]

(jujj, most jönnek majd a YouTube összehasonlító video linkek, végre lesznek új kommentek)

[ Szerkesztve ]

(#319) Ezekiell válasza aujjobba (#318) üzenetére


Ezekiell
veterán

Lásd a saját kommented feletted - minek? :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#320) aujjobba válasza Ezekiell (#319) üzenetére


aujjobba
addikt

Úgyse bírjátok ki szó nélkül.
Különben pedig kell a kattintás és a magas komment szám, szóval húzzunk bele.

(#321) Ezekiell válasza aujjobba (#320) üzenetére


Ezekiell
veterán

Felesleges, hívőkkel nem vitatkozik értelmes ember.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#322) aujjobba válasza Ezekiell (#321) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezaz, jöhet még.

Noukoum: miért, talán nincs igazam?
Mindegy, a tények “nem mintha bármit is jelentenének”.
Örülök hogy itt lehetek, szeretek egy jó közösségbe tartozni.

[ Szerkesztve ]

(#323) Noukoum válasza aujjobba (#318) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább úgy fogalmaznék hogy erősebb az apple processzora.
Nem mintha ez bármit is jelentene, azontúl hogy működik az apple marketing és lehet nyomni hogy a13 a13 a13.. Azt hogy miért, mert alma bácsi azt mondta :) (Nem , valójában nagyon jó hogy ilyen erős az a13 de azoknak akik érvelnek vele fogalmuk sincs miért is. Akinek nem inge..)

Szerk: Jó mondjuk ha tudom hogy trollkodsz akkor 2 másodpercet nem szán rád az ember. Örülj hogy itt lehetsz, máshol nem lennél..

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#324) doooo válasza Juhaszatti (#315) üzenetére


doooo
veterán

Persze olyan értelemben, ahogy Tapsi mondta, még akkor sem fordult át. Nyers erőben és üzemidőben is ott volt az S8 széria idején is, meg az S10 széria idején is. Tehát az a fajta gyengeség (vagy inkább csak "gyengébbség") nem jelentkezett, egyedül utóbbinál a képfeldolgozás mássága volt fura a kettő verzió között. Amit azért próbáltak javítani később az Exynosban, lévén ott sem feltétlenül hw, hanem inkább sw probléma volt (a rákövetkező Note-ba meg már egy kisebb gyártástechnológiás verzió került). Na az idén sajnos megint valamelyest gyengébbre (vagy túl sokat fogyasztósra) sikeredett, mint az S9-ek évében, de ezen talán javítanak a rebesgetett új verzióval, ami a hamarosan érkező Note-okban lesz.

(#325) joey04 válasza Depression (#314) üzenetére


joey04
titán

az egy 2015-ös készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#326) Szabi® válasza aujjobba (#322) üzenetére


Szabi®
addikt

Kár volt leállnod velük,igazán jó Apple-ös nem is válaszol "android best ever" useroknak.
Mi szeretjük ezeket a termékeket,ezek a "figurák" pedig azt nem szeretik hogy az Apple-t ennyien szeretik :)
Ők nem azért írogatnak Apple hírek alá hogy veled egyetértsenek :)

[ Szerkesztve ]

(#327) Depression válasza joey04 (#325) üzenetére


Depression
veterán

Igen az, és azért írtam azt, mert azt még megvettem, és tisztában vagyok azzal, hog, az tuti jobb volt a SD-nál. De egyben az is volt az utolsó felsőkategóriás telefonom, mert minden igényemet (az enyémet) teljesítette. Onnantól kezdve maradnék azon a szinten, mert a mostani felsőkategóriás soc-ek, legyen apple, SD vagy exynos, számomra olyanok, mint a lamborghini, ferrari, porsche trió, miközben csak munkába járok vele.
És ez egy nagyon jó hasonlat is egyben, mert a note 5 felér mondjuk egy 20 éves BMW-vel, amit összehasonlítunk egy mai, ugyanolyan erős suzukival: a note 5 a maga 4GB memóriájában fixen ott volt a fényképezőgép, azonnal tudtál bármikor fényképezni, egy szempillantást sem kellett várni, miközben egy mai sziamiáúnak van 6-8GB ramja, de mindent kilő, és másodpercek telnek el a fényképező program elindításáig.
Hogy az iPhone-nál ez hogy van, azt nem tudom, sosem próbáltam, és valójában azért nem izgat, mert az egy iPhone árát már rég elköltöttem a play áruházban (google store-ben), és nem kezdeném előlről. És csupán azért kezdtem androidon, mert az apple féle 3,5" a tökéletes méret nekem kicsi volt, és voltak nagyobb alternatívák. (akkoriban egyetem mellett pizzafutár voltam Pesten, és ismeretlen városban a minél nagyobb gps fontos volt. Az egyedi gps-ek meg felértek egy okostelefon árával)
Hozzáteszem, pl. a hsz-eim legalább 99%-a mobilon íródott (még egy SE P1i-vel kezdtem, ami mai napig a nagy kedvencem lenne) , youtube, twitch, és végtelen tartalomfogyasztás megy most egy 6"-os 16:9-es telefonon, ami 80mm széles, elforgatva ilyen magas. Sajnos ennek még mindig nincs igazán konkurenciája (kivéve pl. a mi max 3).
És, hogy a témához is szóljak, letojom, hogy van-e töltő a telefonhoz, ha nincs, veszek egyet, mint ahogyan elfogadom, hogy a legtöbb elektronikai cikkhez nem adnak elemet. Aprópénz maga a vásárolt termékhez képest, és vehetek drága duracell-t, vagy akár kínai sz@rt is bele.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#328) Ezekiell válasza Depression (#327) üzenetére


Ezekiell
veterán

És, hogy a témához is szóljak, letojom, hogy van-e töltő a telefonhoz, ha nincs, veszek egyet, mint ahogyan elfogadom, hogy a legtöbb elektronikai cikkhez nem adnak elemet. Aprópénz maga a vásárolt termékhez képest, és vehetek drága duracell-t, vagy akár kínai sz@rt is bele.

Akkor majd amikor legközelebb autót veszel, remélem gumik nélkül kapod. És majd veszel rá drága Bridgestonet vagy kínai szart, úgyis aprópénz az autó árához képest.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#329) Depression válasza Ezekiell (#328) üzenetére


Depression
veterán

Ha voltál már autókereskedésben, és vettél kocsit, akkor pontosan tudod, hogy pont úgy működik: alap kerékkel ennyi, bridgestone-nal, micheline-nel annyi, de kutya meg sem kérdezi, hogy milyen gumijaid vannak otthon. Viszont egy töltőt szerelés nélkül is használhatsz!

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#330) #88470784


#88470784
törölt tag

A Nem megfelelően választott töltőadapter miatti hiba gondolom az user hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#331) janeszgol válasza doooo (#324) üzenetére


janeszgol
félisten

Jezusom. Doooo irt egy negativocska (nem negativ, meg csak negativocska) kritikat a Samsungrol. ;)

(#332) hangyász2 válasza Depression (#329) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ezek annyira nem analóg példák. A 911 GT3 RS-t semi slickkel szerelik.

(#333) Ezekiell válasza Depression (#329) üzenetére


Ezekiell
veterán

De annak hozza alap gumit, pont ez a lényeg...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#334) Szabi® válasza Ezekiell (#333) üzenetére


Szabi®
addikt

32 hozzászóláson keresztül be tudtad bizonyítani magadnak hogy ez "lehúzás".
Tudomásul vettük ,le is írta a többség hogy "ez van" .Nem értelek hogy mi a gond ?
Ezért kapsz valami jutattást :F Értem én hogy nem szereted az Apple-t ,meg használtál is már ahogy írtad fentebb,de ez tényleg egy olyan dolog amit nem kell és nem kötelező megvenni.
Annyi ,de annyi drága terméknél találkozni ilyen húzással,hogy valami nem jár,ami máshoz jár.
Oké.....azt kell megvenni,ez tényleg csak ennyire egyszerű :)
Szép napot,kellemes időtöltést a családdal :R

[ Szerkesztve ]

(#335) Ezekiell válasza Szabi® (#334) üzenetére


Ezekiell
veterán

Oda kommentelek, ahova akarok, annyit amennyit, és neked ehhez semmi közöd - ha nem tetszik, ne olvasd. Neked is szép napot.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#336) aujjobba válasza #88470784 (#330) üzenetére


aujjobba
addikt

Aki olyan balfék, hogy Kínából rendel 500ft-os töltőt az meg is érdemli a sorsát.

(#337) Szabi® válasza Ezekiell (#335) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez már haterkedés/trollkodás .
Másokba állsz bele feszt.Vegyél már vissza :)

Majd jelentjük páran ezeket a magasröptű sulykolós hsz-eidet. Aztán majd feltűnik a modiknak is ,ennek a sok "csodás" irományodnak az irányzottsága :R

(#338) Ezekiell válasza Szabi® (#337) üzenetére


Ezekiell
veterán

Király :) Hajrá :) Csak mondom: te álltál belém, én csak válaszoltam neked.

De ezek szerint nem sikerült értelmezni mégse, mit gondolok erről a lépésről, ha valóban megteszik. Ajánlanám elolvasni a #278-at, és értelmezni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#339) Szabi® válasza Ezekiell (#338) üzenetére


Szabi®
addikt

Te állsz bele minden idetért kommentelőbe,kocsi gumi stb értelmetlen lózungok :)
És érdekes am. ,mert ezekre a kérdéseimre miért nem válaszoltál ?
Most külön mindenkinek aki ír ide lefogod írni hogy ez lehúzás ?
Egyébként hajrázhatsz,az oldal etikettje rád is vontakozik,és gondolom nem ez lenne az első megszerezett/ kiharcolt moderálásod ......

Tudod mit ? Vegyél egy ilyen iphonet amihez nem adnak majd töltőt,küldök neked egy gyári új garanciásat,appletől megrendelve INGYEN ! Ez a hsz a bizonyíték rá . Csak már hagyd ezt az üres mantrázást.....
Tessék lesz töltőd hozzá :R :R

(#340) Ezekiell válasza Szabi® (#339) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igazán kedves tőled, köszönöm! Nyugodtan tartsd meg.

És még mindig: úgy kommentelek, és oda, ahova és ahogy szeretnék. Ha nem tetszik, kérlek kérj moderációt. Részemről befejeztem veled.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#341) Szabi® válasza Ezekiell (#340) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem is a töltő itt a probléma,nem igaz ? :)

(#342) Ezekiell válasza Szabi® (#341) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tökéletesen rátapintottál. A probléma nem az, ha az Apple kihagyja a töltőt, mert megtehetik. Ha nem csökkentik az árat, az sima lenyúlás - de megtehetik. Aki iPhonet akar venni, annak ezt el kell fogadnia, ez van.

A probléma az, ha ehhez még tapsolnak is az emberek, és védik a lenyúlást. Az elvakult "fanboyizmus" a probléma, ami miatt ezek a cégek (és nem csak az Apple) megtehetnek ilyeneket minden következmény nélkül. Ha a Samsung csinálná meg ugyanezt, ugyanez lenne a véleményem.
És mivel a fanboyok minden oldalról üvöltve védik az adott céget, akiről éppen szó van (legyen az Apple/Huawei/Samsung/mittomén), ezért az adott cég simán megússza ezeket a szarságokat, és meg is fogja úszni, tehát tovább csinálja mindegyik. Eredmény: mindenkinek szarabb lesz. Ez a probléma.

De ahogy már többször írtam: ha az Apple csökkenti az árat a töltő árával, és úgy hagyja ki a töltőt, az egy marhajó lépés, és remélem, követi a piac összes szereplője. Ha nem: lásd fentebb.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#343) Szabi® válasza Ezekiell (#342) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt a túlzott fanboyságot te látod bele :) Senki nem örülne neki nyílván.De nem egy olyan tragikus dolog amit ne lehetne pótolni.Sajnos te is felültél arra a vonatra amire az van írva "az iphonet használok,apple fanboyok" .Tény vannak azok is,minden brandnél megtalálhatóak.
DE senki nem írta itt azt hogy "húúú de jó hogy nem adnak töltőt". Ez van.Ez ennyi. :)

Attól még hidd el ugyanolyan ütemben megfogják venni a készülékeiket.Az ok nem az emberekben keresendő ,hanem a termékekben.Mert attól hogy nem adnak hozzá töltőt még lehet valami jó.Az meg hogy nem lesz olcsóbb a készülék,mert nem lesz emiatt (sztem) semmin nem változtat.Az Iphone felhasználókat pár nagy lépcsőfokkal hozzá tudták szoktatni az árazáshoz. Ami sztem már túltolt és egy darabig nem is cserélem le a 11 Pro-t,de ezt sem látja mindenki így, és évről évre cserél.
Szted azok az iphone felhasználók akik ráálltak egy olyan árazásra ami pár év alatt fél millió forintos készülékeket hozott,és vették is mint a cukrot zavarhatja hogy a készülék árának kis százaléknyi összegért kell még töltőt venni ?
Más. szted egy iphone felhasználónak probléma-e 18 ezerért venni hozzá egy tokot ?
Na a töltő kérdés ugyan ez lesz,mintha egy tokot kéne majd venni :)
Figyeld meg :R :R

[ Szerkesztve ]

(#344) Ezekiell válasza Szabi® (#343) üzenetére


Ezekiell
veterán

Senki se mondta, hogy nem fogják ugyanúgy venni. Pontosan ugyanúgy fogják venni, sőt ha jobb a telefon, mint a konkurencia összes többi modellje, akkor még jobban.

Nem probléma venni egy tokot, vagy töltőt, vagy akármit a telefonhoz. Aki 200k+-ért vesz telefon (és direkt nem félmillát mondok), annak se gond. Az elv a bajom, hogy lehúzhatnak, lehúznak, és ezt minden gond nélkül elfogadják az emberek. Ha a sajtburgeredbe nem kerül ketchup, pedig eddig mindig kaptál, akkor te is méltatlankodsz, hogy hol a ketchup? És nem vagy vmi boldog, ha azt a választ kapod, hogy "mostmár nem jár, de az ár ugyanannyi". És jogosan mondod, hogy "na basszátok meg". Ennyire egyszerű.

Túl van ez tárgyalva sztem már, hagyjuk rá.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#345) aujjobba válasza Szabi® (#343) üzenetére


aujjobba
addikt

DE, én például azt írtam húúú de jó hogy nem adnak töltőt, és ehhez tartom is magam.
Feleslegesen legyártott 5W szutyokból áll 3db a fiókban.
Azt egyébként érzitek, hogy töltőt nem kell évente vagy minden telefoncsere alkalmával újat venni?
Egyszer megvettem egy 4portos gyorstöltőt, innentől nem érdekel ki milyen gyári vackot csomagol vagy nem csomagol a telefon mellé.

[ Szerkesztve ]

(#346) Schuler888 válasza aujjobba (#345) üzenetére


Schuler888
senior tag

Vilag szegyene lenne az 5w-os tolto barmelyik verziohoz, igaz mar evek ota az..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#347) Szabi® válasza Ezekiell (#344) üzenetére


Szabi®
addikt

Lehúzhatnak ? Számukra profit létezik,nem empátia :) Multimilliárdos cégek nem nézik az egyént,azt nézik aki megvette.....megvette így ? Akkor így is jó lesz.....
Fel lehet ezen háborodni de a tényeken nem változtat,én is p@csán akartam rúgni Jobsot az iphone 4 térerő probléma válaszára."körbe kell celluxozni" :D
Mit fogsz szólni majd akkor,amikor 1 milla lesz egy telefon töltő nélkül :F

(#345) aujjobba Jah tényleg :D De egyébként tényleg egyszer kell csak megvenni,elég jól bírják ezek.Max lightning kábelt kell cserélni .....

[ Szerkesztve ]

(#348) aujjobba válasza Schuler888 (#346) üzenetére


aujjobba
addikt

Épp ezért nem is használom, és örülök ha kihagyják.
Éjszakára teszem fel a telefont egy IKEA vezeték-nélküli töltőre, ha meg nagyon kellene a nafta napközben akkor van a házban erre legalább három darab többportos anker/IKEA/blitzwolf.
Komolyan mondom nem értem és nehezen is hiszem el, hogy az embereknek kizárólag az az egy töltő van otthon amit a telefonhoz kaptak. Ok, valaki itt pár napja azt írta ő épp ilyen.
Azt gondolom a töltő nélküli változat valamivel olcsóbb lesz, ahogyan a 11 is olcsóbb lett mint előtte a Xr.
Olyat tudok elképzelni, hogy az alap i12 jön pár dollárral olcsóbban a 11-től, a nagyokhoz pedig adnak gyorstöltőt.

(#349) janeszgol válasza Ezekiell (#344) üzenetére


janeszgol
félisten

Beletorodunk. Mit tudsz meg csinalni? Ez a volt-nincs lepes legalabb nem lesz annyira szanalmas, mint a jack elhagyas. Ott adapterrel bohockodtak ahelyett, hogy valami ertelmes BT-s fulest adtak volna. Vagy X dollar erteku kupont (telotol fuggoen a kedvezmeny) ilyen kiegeszitore. Nem, adtak tovabbra is vezetekes fulest adapterrel LoL.

(#350) doooo válasza janeszgol (#331) üzenetére


doooo
veterán

Majd akkor csodálkozunk, ha te is írsz ilyet a Huaweiről. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.