Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) janeszgol válasza doooo (#350) üzenetére


janeszgol
félisten

En mar sokszor irtam.

(#352) Gubu0101 válasza Szabi® (#343) üzenetére


Gubu0101
veterán

300k fölötti telefonjaim voltak mindig,de mikor pl Samsung 9 Plust vettem az üzletbe és egyből a gyári samu tokot akartak rám sózni 14k-ért szépen meg köszöntem és nem kértem.Inkabb rendelek netről 6k-s tokot vagy veszek kimondottan ilyen kiegészítőkkel foglalkozó üzletbe olyat,amilyet akarok meg jobbat,olcsóbban.
Nekem 3db töltőm van itthon a 3db készülékhez,semmi tartalék mivel ha eladom a megunt telefont adom a töltőt is vele.
Ha vennék is i12-őt és nem járna hozzá töltő,akkor mákom lenne mivel van egy iPad töltőm már,ami gondolom majd jó lesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#353) Ezekiell válasza janeszgol (#349) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát ha mindenki úgy áll hozzá, hogy jó ez van, akkor persze, más lehetőség nem is marad. De azért két dolog:
- ezek a hírek nem véletlen szoktak felbukkanni, remekül teszteli ezzel az Apple a vásárlókat, és hogy mekkora felháborodás lenne belőle
- az AMDt is a customer feedback kényszerítette a B450 supportra Ryzen 4000nél, semmi más

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#354) Szabi® válasza Ezekiell (#353) üzenetére


Szabi®
addikt

Csak tudod a magyar piac olyan apró hogy itt mindegy hogy van felháborodás vagy nincs :)
A németek meg nem háborodnak fel,sem svájc,sem ausztria ,franciák stb.Sajnos az Apple tisztában van vele hogy meddig mehet el és ki is használja....

(#352) Gubu0101 Nekem is lenne hozzá :R Azokat is megértem akiknek ez lenne az első Iphone és zsebbe kéne még ezmiatt is nyúlni.

Emlékszem még amikor telefon boltban dolgoztam beugrosként rokonnak 5-6 éve és egy kiscsaj bejött hogy szeretne egy Iphone 6s-t,kérdezte mennyi,mondtam az árat , és mondta hogy neki sajnos ennyi nincs,pedig egész nyáron melózott,takarított,étterembe mosogatott, megértettem a szitut,odaadtam 7 ezer forinttal olcsóbban.És kérdezte hogy mennyi az üveg tok stb. Mondom 4 ezer a szilikon áttetsző tok + az üveg egybe. Eléggé elszomorodott, és mondta hogy azt akkor csak a jövő hónapban ,fogtam és ráraktam neki az üveget+ megkapta a tokot,ne nyíródjon a készülék.....Az az öröm ami volt ...
Nagy varázsa van ezeknek a cuccoknak :)

(#355) Ezekiell válasza Szabi® (#354) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ebben azért nem lennék annyira biztos... Elég nagy influencerek, pl MKBHD is csócsálja az Applet ezért most, ahogy linkelve is lett a videója már. Szóval bőven van visszhang. Meglátjuk, mi lesz az eredménye (ha meg mégis lesz charger a dobozban, akkor meg lehet találgatni, hogy azért mert a community feedback erős volt, vagy mert cska a pletyka volt fals :D )

Ez a sztori meg aranyos, jár a pacsi érte! :R

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#356) 7Heads Drago válasza aujjobba (#345) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt már megbeszéltük. Semmi értelme 2-3 szor behozni a topikba.
Miért veszed évente a telot? Gallyra ment 1 év alatt? Ha nem akkor gondolom eladtad dobozában a töltővel együtt. Akkor nem marad egy se fiókban. Nálam egy darab plusz töltő sincs mivel eleve gyors töltővel veszem a telot és semmi értelme venni hozzá. A kocsiban van csak pluszban egy autós. De az is pár éves már. Ennyi.
3 vagyunk itthon mindenki Huaweit használ. Vagyis 3 töltő van itthon. Ellenben én csak és kizárólag töltő kábelt viszek magammal. A P30-at 3-4 naponta töltöm. És általában másnak kell kölcsönöznöm a kábelt. Szabad 220 dugvilla nem is lenne mellettem ha akarnám se. Mivel gépen ülök és az nincs rajta és kb 1500-2000 dolgozó van műszakonként a cégnél.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#357) 7Heads Drago válasza aujjobba (#345) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A jelenleg is használt telefonod 5W-os töltöje ha jól értem a fiókban pihen. Viszont az neked nincs pluszban mint ahogy hiszed. Mivel amikor eladod azt adod hozzá. Szóval üres lesz a fiókod. :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#358) Drp81 válasza Gubu0101 (#352) üzenetére


Drp81
aktív tag

“Ha vennék is i12-őt és nem járna hozzá töltő,akkor mákom lenne mivel van egy iPad töltőm már,ami gondolom majd jó lesz hozzá.”

Nem biztos... Szerintem le fogják hagyni a csatlakozó aljzatot is, így csak vezeték nélkül lehet majd tölteni... De ne így legyen...
Bár lehet engem motiválna egy kicsit, mert legalább 2 éve be akarok már szerezni egy vezeték nélküli töltőt, de valahogy mindig elmaradt, mert valszeg sosem volt még olyan szitu, hogy nagyon szükség lett volna rá.
Meglátjuk.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#359) Ádám16 válasza Drp81 (#358) üzenetére


Ádám16
addikt

Az még 2-3 évvel odébb lesz.
Btw amíg egy AirPowerrel befuccsol egy ekkora cég, én nem hagynék le semmit a helyükben, meg a jacket sem.

(#360) joey04 válasza Ezekiell (#342) üzenetére


joey04
titán

Egyrészt én itt sem látom, hogy tömegével azon a véleményen lennének az emberek, hogy ez jó. Másrészt ha így is lenne, meg fanboyizmus meg stb, akkor meg (már sorry), hiába jártatod a szád, nem fogod őket meggyőzni. Akkor miért csinálod már hosszú napok óta? nekem tök 8 nem zavar, csak nem látom értelmét. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#361) Schuler888 válasza Ádám16 (#359) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na igen az tenyleg csunya volt... :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#362) aujjobba válasza 7Heads Drago (#357) üzenetére


aujjobba
addikt

Teljesen mindegy, hogy az 5W töltő megmarad vagy megy, épp ez a lényeg. Mert van helyettük számtalan másik.

Egyébként az 5W töltő 7ezer Ft, a 18w 12ezer forint az Apple oldalán. Szinte biztos vagyok benne, hogy ennyivel olcsóbb lesz az a készülék, amihez nem adnak.

[ Szerkesztve ]

(#363) #88470784


#88470784
törölt tag

Én egy dolog miatt örülök annak, hogy az apple nem tesz mellé töltőt, mert tuti a többi gyártó is menni fog utána.
Jó lenne ha környezetvédelemben is adna valami követendő példát tuti sokan követnék.( Bár nem az ő feladatuk)
Mióta szelektíven gyűjtöm a szemetet látni azt a hihetetlen mennyiségű műanyagot ami egy hét alatt összejön egy háztartásban.
Sajnos ehhez képest egy töltő műanyag háza sehol sincs, de valahol el kell kezdeni.

(#364) Juhaszatti válasza #88470784 (#363) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Továbbra is tartom, hogy környezetvédelmi szempontból ez nem túl jó lépés. Így is rengeteg embernek fog kelleni új töltő, annak is aki újonnan vált iPhone-ra, annak is aki csak simán gyorsabb töltést szeretne az új telefonjához, mint amit meglévő 2-3-4 éves töltője tud. Ők majd megvehetik külön. Ami azt jelenti hogy külön kell őket csomagolni, külön szállítani, külön raktározni, stb. Ez eddig egy körrel megvolt, a telefonnal együtt, most ez plusz környezeti terhelés lesz.
Amennyi előnye van, én annyi hátrányát is látok ilyen szempontból, persze könnyen lehet, hogy tévedek.

(#365) #88470784 válasza Juhaszatti (#364) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ez egy EU-s szabályozás is szóval biztos készült róla felmérés nem pedig feltételezések, megérzések alapján születik meg egy ilyen döntés.

Annak mégjobban örülnék, ha menő lenne a kevesebb szemetelés.

[ Szerkesztve ]

(#366) Juhaszatti válasza #88470784 (#365) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az EU-s szabályozás nem a töltő elhagyását, és külön csomagolását írja elő, hanem az egységesített töltőket.

(#367) Syl válasza #88470784 (#365) üzenetére


Syl
nagyúr

> Ez egy EU-s szabályozás

Az EU nem azt mondta, hogy ne adjanak töltőt a telefonokhoz, hanem, hogy a telefonokon legyen egységes, type-C töltőlyuk. Ezt pedig az Apple nem hajlandó meglépni egyértelmű ok miatt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#368) #88470784


#88470784
törölt tag

Ha az Apple önként vállata ráerősítve egy eu-s szabályozásra aminek szintén az a célja, hogy kevesebb töltő kerüljön legyártásra, akkor még jobb ez a kezdeményezés.

(#369) Gubu0101 válasza Syl (#367) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor vagy gyártani fog kimondott eu modellt vagy kiszáll az itteni piacról :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#370) aujjobba válasza Syl (#367) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez a toltolyuk egysegesites totalisan okafogyott, miota a tolto es a kabel kulon van.

(#371) 7Heads Drago válasza #88470784 (#363) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én egy egy autóipari cégnél dolgozom, ahol szelektíven gyűjtik a hulladékot. Persze ha megnéznék hogy a kukások az egészet összeöntik senki se foglalkozna vele. Remélem máshol nem így van...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#372) aujjobba válasza 7Heads Drago (#371) üzenetére


aujjobba
addikt

Volt egy cikk nehany honapja arrol, hogy nehany shithole orszag plusz talan Kina is beintett, hogy nem veszik at a fejlett vilagbol erkezett osszeontott hulladekot, ami kozott itt-ott akar sugarzo anyag is fellelheto volt.
Azota nem is nagyon eri meg a szelektivezes. Egyreszt a hatekony ujrahasznositashoz jobb minosegu alapanyag kell (erts kimosott uveg/muanyag, nem zsiros papir, stb), az olyat itthon is jobb hijan importaljak. Masreszt nem pakolhatjak mar fel olyan konnyen egy kontenerbe elkuldeni Indiaba a mocskunkat.

Összeomlás szélén a szelektív papírgyűjtés, ingyen sem vesznek át hulladékpapírt
muanyag hulladekrol
Európát ellepték a hulladékhegyek, miután már nem tolhat át minden ganét Kínába

[ Szerkesztve ]

(#373) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#371) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondhatni kollegák vagyunk,nállunk is külön gyűjtik ,
de külön is viszik el.Ha targoncás vagy akkor pacsi :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#374) evR válasza 7Heads Drago (#371) üzenetére


evR
aktív tag

Sajnos igy van. Nem csak ebben az agazatban.

''...trend a lelke mindennek...''

(#375) k-adi válasza #88470784 (#363) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Jó lenne ha környezetvédelemben is adna valami követendő példát"

Na ez pont nem az lenne. :D de sebaj

(#376) joey04


joey04
titán

Na, a samu már megy utánuk :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#377) k-adi válasza joey04 (#376) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mármint jelen állás szerint egy pletyka után ami meg náluk is az.... nem? vagy már megjelentek?

(#378) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

link
Szóval mégse lesz olcsóbb. ☹️

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#379) aprokaroka87 válasza 7Heads Drago (#378) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg.
De gyakorlatilag is elég nagy esély van rá hogy drágulni fog, mint ahogy amúgy is, más gyártók esetében.

Max nem mondjuk 10%-al hanem 9.5-el:D

(#380) Ezekiell válasza 7Heads Drago (#378) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát olcsóbbat nem is feltétlen várt senki, de azt hogy ugyanannyi legyen a legkisebb modell, mint tavaly (ha már nincs füles+töltő+kisebb doboz/stb), azt azért igen.

Ez így gáz :(

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#381) Szabi® válasza 7Heads Drago (#378) üzenetére


Szabi®
addikt

Írtam is egy hete,hogy ez az Apple-nek nem lesz indok hogy olcsóbban adja :D
De az ő üzletpolitikájuk mindig ezt a sémát követte.
Ezért lett az Apple akkora,amekkora. :)

[ Szerkesztve ]

(#382) kchris78


kchris78
veterán

szerintem semmi értelme ezt a dolgot apple nem apple viszonyra tenni. ha elhagyja az apple akkor higgyétek el NEM CSAK az apple fogja elhagyni. Ugye Jack? :D micsoda vita volt abból is mikor először az apple tüntette el... száz és száz komment szidta az almát és dicsoitettte a droidot hogy megmaradt és meg is fog maradni mert az az emberek érdekeit nézi :D ellentétben az almával ami csak a pénzre hajt...

[ Szerkesztve ]

(#383) janeszgol válasza kchris78 (#382) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Akkor marha nagy öngólt rúgott a droidos oldal, plusz még egyet, mivel ők is az adapteres baromságot választották aheyett, hogy valami 10-15 ezer forintos BT-s fülest tettek volna mellé.

[ Szerkesztve ]

(#384) Gubu0101 válasza kchris78 (#382) üzenetére


Gubu0101
veterán

Már a Samsung is pezegeti,hogy 2021-től elhagyja a töltőt :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#385) kchris78 válasza Gubu0101 (#384) üzenetére


kchris78
veterán

ez meg a másik... mindkét cégre meg van a füles, semmi több.

(#386) 7Heads Drago válasza kchris78 (#382) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Itt egy a baj. Az Apple tudtommal a lighting csati miatt van bajba. A droidos gyártóknál nem az van. De lehet hogy rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#387) aprokaroka87 válasza 7Heads Drago (#386) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha kukázzák a Lightning csatit, akkor oké, de ha meghagyják, akkor egyértelműen nem a környezetvédelem a fő cél :D

(#388) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Remélem hogy ez most csak valami vicc:
Kicsi lehet az iPhone 12 mobilok akkumulátora [link]
Számomra a legfontosabb tényező az üzemidő, aztán a kamera, aztán a méret.
Ha ezt tönkre vágják nem lesz iPhonem sose.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#389) Ricardo válasza 7Heads Drago (#388) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd elmondják, hogy az új processzorok takarékosabbak, ezért nincs is szükségedakkora akkura. :DDD

(#390) Ezekiell válasza Ricardo (#389) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha meg tényleg így lesz, akkor meg kutyát nem fog érdekelni az akksi mérete :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#391) 7Heads Drago válasza Ezekiell (#390) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én örülök neki ha takarékosabb lesz, de még jobb lenne ha esetleg maradna az elöző akku és tovább nöne az üzemidő. Sokan váltanának ha tovább nöne.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#392) aprokaroka87 válasza 7Heads Drago (#391) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Takarékosabb lesz, csak nem minden körülmények közt :)

(#393) kchris78 válasza 7Heads Drago (#391) üzenetére


kchris78
veterán

ami számít az a kijelző, annak a fogyasztását biztos nem fogjak tudni úgy visszavágni hogy a SOT ne csökkenjen...

(#394) gproject


gproject
aktív tag

akik szerint az iphone, es az apple termekek csak nalunk statusz szimbolumok nyugodtan guglizzanak ra pl.: are apple products a status symbol

az ihonennal keszult selfik 90%-an a telefon olyan tokban van(milyen erdekes, hogy csak az -szinte?- iphonehoz vannak olyan tokok, amiken a logo helye ki van vagva, vagy a logo ra van nyomtatva a tokra is), es ugy van tartva, hogy egyertelmu legyen mivel keszult a kep. a szurke apple matricat is a gyonyoru dizajnja miatt ragaszgatjak az emberek az autojukra. mindez nyugaton

egy kis erdekesseg meg: e szerint 1428 dalszobeg tartalmazza az iphone szot

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#395) Szabi® válasza gproject (#394) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt rá lehet sütni egy Ak-47-re is :) Klippek ezrei tartalmazzák,fiatalok több száz ezrei pózolnak vele facebookon/instán (még ha csak airsoft is) .Pólókon viseljük,kabáton,kulcstartó,falidísz stb stb stb :)

(#396) Sgr_A válasza Szabi® (#395) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mennyivel nagyobb tiszteletet vált ki egy ak47,
és bizonyos helyzetekben sem mindegy hogy melyiket veszed elő :DDD

(#397) 7Heads Drago válasza Szabi® (#395) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jelentem én jobban félek egy Ak47-es szorongató fazontól, mint a az iPhonestól... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#398) Szabi® válasza 7Heads Drago (#397) üzenetére


Szabi®
addikt

;] Jó hát nem mindegy ,az igaz :D

Csak a fenti úrnak reflektáltam ,hogy ennyi erőből, bármi lehet státusz szimbólum.


gproject
""(milyen erdekes, hogy csak az -szinte?- iphonehoz vannak olyan tokok, amiken a logo helye ki van vagva, vagy a logo ra van nyomtatva a tokra is), es ugy van tartva, hogy egyertelmu legyen mivel keszult a kep.""

Igen tényleg nagyon érdekes és hatalmas bűn is egyben,és milyen büntetéssel szankciónálnád az apple-t ,hogy a fiatalok így szelfiznek :F :U :U

(#399) joey04


joey04
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#400) pranksta


pranksta
tag

Istenem, emberek... Annyira nem értem ezt a sírást. Egyik mobilgyártó sem jótékonysági szervezet. Egy céljuk van, a profitmaximalizálás.

Teljesen meddő vita, hogy jó-e, zöld-e az, hogy elhagyják a töltőt. Mindkettő mellett van érv. Amíg nem tudod kimutatásokkal alátámasztani, hogy melyik mivel jár, addig teljesen fölösleges vérremenő vitákba belemenni.

Hogy miért nem olcsóbb a telefon töltő nélkül, az még ennél is nagyobb hülyeség. Egyrészt, fogalmad sincs, miből és hogyan áll össze egy telefon ára. Se a töltőé. Ahhoz, hogy tudd, olcsóbb-e a telefon töltő nélkül, ezt mindkettőt tudnod kellene.

De a legszebb ez a státuszszimbólumozás. Tudjátok, kinek státuszszimbólum az iPhone? Nektek, akik azon sírtok, hogy milyen szar az, ami nektek amúgy sosem kéne.

A jövő egyértelműen az usb-c és a vezetéknélküli dolgok. Az előbbi hiánya az egyetlen, amit az iPhone-nak ebben a témában fel lehet róni (viszont itt meg kell jegyezni, hogy a lightning-ra átálláskor még nem volt usb-c, most azon kell sakkoznia az Apple-nek, hogy megéri-e kidobatni a meglévő eszközöket egy újabb váltással). Akinek ez nem jön be, az vegyen olyan telefont és gépet, amin nem így van. Vagy mérlegeljen sírás helyett.

Státuszszimbólum, meg agyhalott fanboy a faszom. Én pl. azért fogok vszeg sok év után újra iPhone-t venni, mert az Androidos gyártók teljesen figyelmen kívül hagyják azokat, akik nem akarnak lapátméretű telefont. Egyébként pedig a használható droidos telók is ugyanabban az árkategóriában mozognak évek óta, mint az iPhone-ok.

dubito ergo sum

(#401) Sgr_A válasza pranksta (#400) üzenetére


Sgr_A
addikt

Teljesen egyetértek veled
annyit tennék hozzá hogy az iphone státusz szimbóluma korhoz meg IQ-hoz kötött
18 év és 80 IQ alatt :DDD

(#402) 7Heads Drago válasza pranksta (#400) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Istenem, emberek... Annyira nem értem ezt a sírást. Egyik mobilgyártó sem jótékonysági szervezet..... Státuszszimbólum, meg agyhalott fanboy a faszom. Én pl. azért fogok vszeg sok év után újra iPhone-t venni, mert az Androidos gyártók teljesen figyelmen kívül hagyják azokat, akik nem akarnak lapátméretű telefont.
Akinek nem inge ne vegye magára. Azért elég sok Apple usernél van ez így. (mármint a státusz szimbólum) De nyilván nem mindenkinél.
És enged már meg mindenki másnak a saját véleményét. És ha nem haragszol és nem veszed személyes sértésnek ez nem biztos hogy egyezni fog a tieddel.

Egyébként pedig a használható droidos telók is ugyanabban az árkategóriában mozognak évek óta, mint az iPhone-ok.
Nekem jelenleg egy P30-om van. Mit kapok ennyiért szerinted Apple vonalon? SE 2020 röhejes üzemidővel és 1 kamerával? Kösz nem. A I 11 meg már jóval drágább. A fórumokat követve a többi modell nem ajánlott már 200 alatt. Az iPhoneok mindig is jobban tartották az árukat. Én meg nem vagyok hajlandó ennyit kiadni egy telóért se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#403) janeszgol válasza 7Heads Drago (#402) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem egy Xr még mindig jó vétel. De az alatt nincs iPhone. :)

(#404) pranksta válasza 7Heads Drago (#402) üzenetére


pranksta
tag

Istenem :U
Ez nem arról szól, hogy magamra veszem-e, vagy sem, hanem hogy geci mód idegesítő, hogy minden egyes iPhone topik felét a fanboyozás teszi ki.

A Samsung, OnePlus, satöbbi topikokba is odamégy megmondani, hogy bezzeg a Huawei-ed feleannyiba került? Nyugi, költői kérdés volt.

Ahogy az előző posztban is írtam: mások fölösleges basztatása helyett mérlegelj. Ha neked jó a kínai kémtelefon feleáron, akkor vedd azt. És ha fontosnak tartod világgá kürtölni, akkor tedd. Nem az zavar, hogy más a véleményetek, hanem az, hogy szétbasszátok a fórumot.

dubito ergo sum

(#405) 7Heads Drago válasza janeszgol (#403) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pedig azt nem igen ajánlják már.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#406) 7Heads Drago válasza pranksta (#404) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha neked meg az amcsi kém telefon jó akkor azt vedd, csak én meg annak örülnék ha elhagynád ezt az amcsis káromkodos stílust. Az tényleg példamutató lenne. És hidd el ugyanez megy a többi márka topikjában is. Mellesleg akkora Huawei fanboy vagyok hogy a következő telom valszeg apple lesz jelen állás szerint. Persze ez lehet hogy változik még, mert van még bő egy 1.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#407) pranksta válasza 7Heads Drago (#406) üzenetére


pranksta
tag

"Én meg nem vagyok hajlandó ennyit kiadni egy telóért se."

"Mellesleg akkora Huawei fanboy vagyok hogy a következő telom valszeg apple lesz jelen állás szerint."

Ossze-vissza beszelsz, haver. Menj mar mashova trollkodni. Egyebkent kurvara nem akarok peldat mutatni neked, a karomkodas pedig nem amcsi dolog.

dubito ergo sum

(#408) Ezekiell válasza pranksta (#407) üzenetére


Ezekiell
veterán

a karomkodas pedig nem amcsi dolog.

Csak kicsit suttyó, ahol nincs helye - és itt nincs :) De szted mások "basszák szét a fórumot" :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#409) pranksta válasza Ezekiell (#408) üzenetére


pranksta
tag

Na, megjelent a másik jómadár is. Igen, jól gondolod, hogy neked is szól az, hogy kurva unalmas a trollkodásod. Ha ennyire zavarja a káromkodás a szép lelkedet, van egy nagyon egyszerű megoldás: ha nincs hasznos mondanivalód, akkor csöndben maradsz.

Ha trollkodni akarsz, akkor viszont viseld a következményeit.

dubito ergo sum

(#410) 7Heads Drago válasza pranksta (#407) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Használtan azért még lehet venni olcsóbban.
Mellesleg nem válaszoltál a kérdésre.
Ezzel a stílussal senkinek se mutass példát. Pedig egy felnőtt embernek erre kellene törekednie szerintem.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#411) Ezekiell válasza pranksta (#409) üzenetére


Ezekiell
veterán

"A stílus maga az ember" ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#412) pranksta válasza 7Heads Drago (#410) üzenetére


pranksta
tag

Melyik kérdésre nem válaszoltam? Arra, hogy mit kapsz annyiért Apple vonalon P30 áron? Ez egy komoly kérdés? Saját magad válaszoltad meg, szóval nem tudom, mit akarsz. Én pedig leírtam, hogy senki nem erőlteti rád, hogy Apple-t vegyél. Erre most azzal jössz, hogy de használtan vehetsz olcsóbban. Akkor vegyél. Saját magaddal vitatkozol :U

Ezt a példamutatásos vesszőparipát nem értem. Én felnőttként kezellek. Ha bajom van veled, azt megmondom és nem gondolom, hogy felnőttként tőlem fogod megtanulni, hogy milyen szavakat használj. De ha téged ez ennyire zavar, abbahagyom. Nehogy a végén miattam kezdj el csúnyán beszélni ;)

dubito ergo sum

(#413) pranksta válasza Ezekiell (#411) üzenetére


pranksta
tag

Ennyi. Innentől kezdve megkérdőjelezhetetlen, hogy szar ember vagyok. :R

dubito ergo sum

(#414) 7Heads Drago válasza pranksta (#412) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te állítottad:
Egyébként pedig a használható droidos telók is ugyanabban az árkategóriában mozognak évek óta, mint az iPhone-ok.
[link] 130 ért mit kapsz?
[link] Egy I7-et akarsz összemérni egy P30al? :C

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#415) pranksta válasza 7Heads Drago (#414) üzenetére


pranksta
tag

Te is tudod, hogy almát (pun intended) hasonlítasz a körtéhez.
Oké, túloztam. Olcsóbban is lehet használható telefont venni. Ettől függetlenül teljesen fölösleges az áron fennakadni. Nem kell megvenni, ha neked nem éri meg.

dubito ergo sum

(#416) joey04 válasza pranksta (#400) üzenetére


joey04
titán

jól felkavartad az iszapot. elő is jöttek a sötétből a ragadozók.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#417) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Úgy tűnik egyre biztosabb :((( [link]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#418) Szabi® válasza Gubu0101 (#417) üzenetére


Szabi®
addikt

Tényleg nagy szarrágóság ,hogy még a fülest is kihagyják,azt hittem az marad legalább.
Én meg akkor a következő iphoneoket hagyom ki,ameddig húza a 11Pro addig nyúzom és ennyi volt.
Annyira sok innovatív feature-t nem adott az apple az elmúlt 3 évben, hogy ne lehessen mással pótolni. :R
Ilyen cég hozzállással meg nem lesz nehéz szakítani velük.

[ Szerkesztve ]

(#419) Gubu0101 válasza Szabi® (#418) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát a füles még ok,azt aláírom,hogy elhagyható,azért nem egy prémium minőséget adnak.
De pont a töltőt(is) kb olyan mint ha más műszaki cucchoz mint a tv stb nem adnak tápkábelt.
Azon se lepődnék meg,hogy ha,majd garanciához fogják kötni a gyári töltő használatát.
Nekem se lenne,ha nem lenne az iPad.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#420) Szabi® válasza Gubu0101 (#419) üzenetére


Szabi®
addikt

Épp ezaz :D A Füles nekik egy kis pénzért előállitható cucc, ha még azt is kiszedik egy üres doboz lesz,két almás matricával.

(#421) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez vajon javítva lesz az újakban?

Szerk.: úgy néz ki, az újabb mobilok már nem érintettek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.