Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

de megfogdosnám a szépséget :DD

(#2) bobace válasza CoolBoy323 (#1) üzenetére


bobace
őstag

hát ja. sosem akarnak megjelenni az év eleji telefonok..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3) CoolBoy323 válasza bobace (#2) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szegény Japán miatt csúszik :(

(#4) plus44


plus44
veterán

Szép, de hogy tiszta műanyag... kinőhetnénk már ebből végre, bár tény, hogy van, akinek pont e miatt imponál.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Nagyon szép teló!
Kipróbálnám :)

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#6) David75


David75
őstag

így szavaztam: Nagyon tetszik.

Viszont a hardver,az anyaghasználat és a rendszer nem tetszik...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nekem tetszik nagyon külsőre, bár először azt hittem még hogy fémből lesz legalább valamennyi része. Ami zavaró hogy nincsen fényérzékelő hogyha jól tudom, talán a 3650-mben nem volt legutóbb. Viszont az exponálógomb kárpótolna érte :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#8) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Meetingen meg lehetett fogdosni. ;] Nekem nagyon bejött a külső és a gyorsaság lenyűgöző volt.

(#9) Probber


Probber
őstag

Egyértelműen a legszebb készülék, ez nem is vitás. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) dedike válasza Probber (#9) üzenetére


dedike
addikt

Csatlakozom! A legszebb...talán majd az (amerikai "néhány készülékes" gyártó 5) telefonja fel fogja tudni vele venni a versenyt, de a többi.... :N

Jó szerencsét!

(#11) bekes.andras


bekes.andras
tag

Mindenképp formabontó az Androidos készülékek között. Szép. Nekem is ez a készülék tetszik külsőre a legjobban. Volt szerencsém élőben is kipróbálni, a finomabb anyagok ebben a kategóriában joggal elvárhatóak.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szerintem is az egyik legszebb mai telefon, de szerintem ez a forma kívánta volna a fémet.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) gybazsi


gybazsi
senior tag

Valamitől dupla lett. :F

[ Szerkesztve ]

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#14) c0p1


c0p1
tag

Imádom ezt a telefont. Boldog tulajdonosa vagyok lassan egy hete. Róla írom a kommentet. Az SE visszatért,nem vitás! :))

(#15) GTaylor válasza c0p1 (#14) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Van ahol azt olvastam, hogy van benne fényérzékelő, van ahol meg az ellenkezőjét írják, te mint tulajdonos biztos tudod mi az igazság. :R

(#16) CoolBoy323 válasza plus44 (#4) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

műanyag: olcsó, könnyű

(#17) redmonk'


redmonk'
tag

Szerintem is a forma kívánnya a fémet, viszont az SGS2 sem kapott egy falatnyit sem szóval ezért nem lehet ezt sem leszólni. Én csak videókat láttam a gyári ROM-mal és a sebességgel és optimalizálással nincs gond szerintem.

!be hard, be ruthless!

(#18) kp78


kp78
addikt

Én csak egy dummy készüléket fogtam, de ami elsőre nagyon nem állt kézre, az a hangyaf@sznyi méretű hangosító gomb. Az nagyon nem tetszett, de amúgy formás darab. :))

(#19) c0p1 válasza GTaylor (#15) üzenetére


c0p1
tag

van:) tegnap pont ezzel játszottam. hol takartam,hol nem. a fény ennek megfelelően játszik. butaság,hogy nincs.... akkor a napfényben miért lenne jól olvasható?:)

(#20) GTaylor válasza c0p1 (#19) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Köszi a választ! :)

(#21) joey04


joey04
titán

Az X10 sem volt egy világbajnok, pontosabban jól nézett ki,de semmi egyediség vagy különlegesség nem volt benne.
Hát ezzel nem értek egyet. Szerintem nagyon egyedi volt. Ennek tökéletesítése az Arc. Egyedül az anyaghasználat sajnálatos. Már külső szempontjából. Belül lehetne erősebb, mondom ezt úgy, hogy az optimalizálás azért egész jól sikerült. de azért kellene a angyobb kakaó, na meg túlárazott is a gép így.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) c0p1 válasza GTaylor (#20) üzenetére


c0p1
tag

nincs mit:)

(#23) c0p1 válasza joey04 (#21) üzenetére


c0p1
tag

nekem is x10 volt előtte,és elég egyedi volt az akkori android mezőnyben. szeretem,szerettem nagyon.

egyébként arc egész jó tapintású,csak ha hátlapja ne lenne ilyen vékony... mindig attól félek,hogy egyszer egy levételnél letöröm:)

egyébként műanyag ide-oda, x10 em egy takarítás folyamán beleesett egy vödör mosószeres vizes vödörbe. be is gárgyult ,aztán kiszárítás után újra élet szállt belé. szóval,egy telefon ha szívós és minőségi,akkor lehet az műanyagból is :)

(#24) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tényleg nagyon szép készülék. A sebességre, meg ahogy írtátok, nincs panasz. Meetingen ez tetszett az egyik legjobban.

(#25) chapo válasza c0p1 (#23) üzenetére


chapo
tag

Mint tulaj, hadd kérdezzem meg, hogy milyen az összeszerelés minősége?
Meetingen megnyomkodtam, de vegyesek voltak az érzéseim. Egyrészt nagyon furcsa, de igen ütős volt, hogy milyen könnyű (kb fele a HD2-mnek :) ), és vékony, viszont nagyon műanyag érzete volt. Főleg a hátlap, az pl, összevissza nyekergett + az exponálógombot is alig lehetett benyomni. Azért kérdezem, mert az ilyen előszériás cucc volt, nem tudom, tudtak-e javítani/javítottak-e ezen.

[ Szerkesztve ]

(#26) c0p1 válasza chapo (#25) üzenetére


c0p1
tag

teljesen patentul van öszerakva:) nem nyekereg. az exponálógomb nálam rendben,csak ha ilyen kicsi ne lenne :\

(#27) gzbotii válasza c0p1 (#14) üzenetére


gzbotii
veterán

irgyellek erte :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

nagyon szép :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.