Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huroq


Huroq
senior tag

LG "Copy and Paste"
Sokat gondolkozhattak rajta. :DDD

(#2) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Ja csak az SE-nél nem gondoltak a régi teloval rendelkezőkre (x10mini/pro, x8) míg LGnél a GT540 is megkapta:@

(#3) Tyren válasza mathaus=) (#2) üzenetére


Tyren
aktív tag

Hát azért ez tipikusan annak a példája, hogy a jót nem szégyen lemásolni.
Azért az az 50GB online tárhely már tényleg az, ami eléggé hazsnálható és nem is 5 fillér...

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#4) Noddy


Noddy
senior tag

Mindenesetre örülök neki, még jól jöhet a tárhely.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#5) Brianiac válasza mathaus=) (#2) üzenetére


Brianiac
aktív tag

"A promóció 2011. december 15-én kezdődött és 2012. december 31-ig tart, és minden olyan felhasználó számáre elérhető, aki bármely Xperia X10, vagy annál újabb Xperia okostelefonnal rendelkezik."

Én ezt úgy értelmeztem hogy az x8 és a minik is megkapják, mivel azok újabbak mint az x10, de javítsatok ki ha tévedek.

Lumia 520

(#6) Senais válasza mathaus=) (#2) üzenetére


Senais
aktív tag

Ez nem így van. Az X10-től felfele minden xperia készülék megkapta. azaz az x10mini/pro és az x8 is, mivel az x10 volt az első androidos telefonjuk. főleg ha marketen nézel kommenteket más már írta hogy 50giga tárhelye van x8-on :)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7) Samus


Samus
addikt

Ha jól tévedek, az LG 2012 február 29ig adja az 50 GB-t. Annyi megkötés van, hogy az LG eszközzel kell bejelentkezni a droidos Box alkalmazással.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Tikakukac


Tikakukac
titán

Tesóm baromira fog örülni neki. 50 giga tárhely nem semmi, tényleg riszpekt nekik. Rég hallottam már ilyen pozitív dolgot mobilfronton...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) -=ZsocC=- válasza Brianiac (#5) üzenetére


-=ZsocC=-
tag

igen.. az X10 mini pro PL pont újabb mint az X10, és a hivatalos android oldal szerint is:
NEM KOMPATIBILIS AZ APP ezzel a telefonnal :W hihetetlen..
a teló marketjében sem jelenik meg..
pedig egy ekkora telefonban külön f*sza lenne 50 GB.. kösz SE..
megint sikerült gondolkodni :C

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#10) littlelion21


littlelion21
addikt

Asztali gépről is elérhető (lesz)?

(#11) ZoPád


ZoPád
tag

veszek egy X8at. :DD

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#12) mokus1


mokus1
addikt

Egyébként van rá olyan lehetőségem hogy feltöltök valamit Pc-ről és telefonról érem el?

(#13) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Jövő év végéig lehet regisztrálni vagy addig használható a tárhely?

(#14) kaller1 válasza -=ZsocC=- (#9) üzenetére


kaller1
veterán

Hm, X8-ról már fel is toltam, done.... :DD

.::> <::.

(#15) Tikakukac válasza Arthuro_Adam (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Nekem kiveri a szememet a válasz, olvasd el el picit jobban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) Arthuro_Adam válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Valóban :) Leadet ritkán olvasok, lehet, ezen kellene változtatni :)

(#17) fatal`


fatal`
titán

Fel is rakom. :) :R :R

(#18) Tikakukac válasza Arthuro_Adam (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

Megeshet :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19) littlelion21 válasza Arthuro_Adam (#16) üzenetére


littlelion21
addikt

A szövegben is írják... ;]

(#20) RepeatSector válasza mokus1 (#12) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Igen van!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#21) LSL1337


LSL1337
őstag

Új Xperia Mini-vel ment gond nélkül, meg is kaptam az 50 gigát

akit érdekel írjon privátban, szívesen bejelentkezek az accountjával, és akkor ő is kap 50 gigát

(#22) Rickazoid válasza littlelion21 (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

www.box.com

A cikkhez: Eddig is úgy gondoltam, hogy jó választás volt Neo-t venni, ez csak megerősített ebben. Pár ilyen húzás és a végén még márkahű leszek.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#23) LSL1337


LSL1337
őstag

Megnéztem SkyDrive-t (MS), ott is már 25 gigát adnak ingyen, legalábbis nekem most annyi van fizetés nélkül, és van hozzá asztali kliens is, bár nekem messze a DropBox jön meg a legjobban, mégis az a 2 giga nevetséges méret ezek mellet most
hamarosan ők is bővítenek szerintem

(#24) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

nem sok box for android alkalmazást látok a marketen x10 mini pro-val...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#25) balintXD


balintXD
tag

Tetszik h a Sony egyre több dologgal próbálja 'kielégíteni' a felhasználóit szép munka, és persze köszönjük a 50 GB-t! :) Xperia ARC S-en is tökéletesen működik :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#26) Dunbar válasza mathaus=) (#2) üzenetére


Dunbar
senior tag

GT540 újabb mint az X10.

Egyre szimpatikusabb a SE.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ace owner


Ace owner
addikt

I dont want to live on this planet anymore

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#28) cybershoot


cybershoot
csendes tag

Ez am LWW-ra is érvényes?

(#29) daniel909


daniel909
addikt

az icloud meg csak 5gb LOL
amugy remek, örülhetnek az se és LG tulajok!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30) bekes.andras


bekes.andras
tag

Nincs desktop sync, idegesítően ostoba mobil alkalmazás. Ez még csak pazarlás eddig... Ha DropBox szintű lesz, örülünk az 50GB-nak. :) Már alig várom, hogy 100 szolgáltatónál legyen online tárhelyem. :D Egyet szeretnénk, ami működik!

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#31) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Egyre jobb az SE.

(#33) kutti


kutti
tag

szóval akkor nem lesz konpatibilis a live with walkmannel?

(#34) kaller1 válasza kutti (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Biztos az lesz.

.::> <::.

(#35) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Egy APK mentést nem tud valaki feltölteni, hogy az x10 mini pro tulajok is élvezhessék az akciót?

Vicc amit a market művel mostanában az alkalmazás kompatibilitással. Eddig csak az volt, hogy nem tudtam letölteni olyan appot, amiről tudtam hogy pedig jól működik, de újonnan inkompatibilisnek jelöl olyan alkalmazásokat is, amit használtam és fizettem érte!!! Írtam a fejlesztőknek, de válaszul csak annyit kaptam hogy a google oldalán van a hiba, és jobb megoldás híján emailben küldték el az app APK-ját. Hihetetlen.

(#36) kiskaktusz válasza Sanraith (#35) üzenetére


kiskaktusz
addikt

örülnék neki én is, ha valaki megosztaná az APK-t

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#37) cybershoot


cybershoot
csendes tag

De jó LWW-vel, most próbáltam ki :D

(#38) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez követendő... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#39) kaller1


kaller1
veterán

Hogy lehet ebből direktbe kilinkelni fájlokat? Nem bírok rájönni. :D

.::> <::.

(#40) LSL1337


LSL1337
őstag

nem azért de 5mp google?

http://lmgtfy.com/?q=box+for+android+apk

nem a sült galambot kéne várni

(#41) Sanraith válasza LSL1337 (#40) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Van aki szívesebben tesz fel egy olyan APKt amit egy fórumtárs mentett ki marketről, mint egy tök ismeretlen forrásból származó rapidshare-es szart. A találatok között meg van 1, ami "értékes", de az sem. Kösz a semmit!

(#42) raddani


raddani
csendes tag

Én már használom is a +50 gigámat, úgyis pont most kezdtem kifogyni a helyből :))
Fél éve van Xperia arc-om ,és egyre jobban örülök, hogy ezt vettem :C

(#43) -zoli- válasza Tyren (#3) üzenetére


-zoli-
csendes tag

XPERIA X8 simán működik. Regisztráltam, kiléptem és újra belépéskor upgrade to 50GB. Szuper

-zoli-

(#44) MBazsee válasza LSL1337 (#40) üzenetére


MBazsee
tag

Ezt az 5 másodperces Google dolgot én is kipróbáltam már, de én sem kaptam értékelhető találatot. Super KO boxing, illetve Music Box dolgokat nem akarok sem megnézni, sem telepíteni a telefonomra.

Akinek x10 mini pro-ja van, az pedig látogasson el ide: [link]
Alul a QR kód felett megtaláljátok a Marketes illetve a gépre letölthető Box-ot.

[ Szerkesztve ]

(#45) MBazsee


MBazsee
tag

És megy is a feltöltés: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) fabicska válasza mathaus=) (#2) üzenetére


fabicska
aktív tag

míg LGnél a GT540 is megkapta

ezt hogy?

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#47) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

build.propot átszerkesztve bármelyik készüléken aktiválható az 50GB

(#48) fabicska válasza fabicska (#46) üzenetére


fabicska
aktív tag

Gyááá, és tényleg!!!

"Sikeresen frissítette az 50GB-os tárhelyét az LG telefonjával" (Tanyasi fordítással :D )

És én erről eddig miért nem tudtam?:D

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#49) jimhun válasza kaller1 (#39) üzenetére


jimhun
senior tag

Úgy hogy a file mellett rámész a Share-re majd amit feldob link az mellett lesz egy olyan hogy Sharing Options na ott kell rámenni hogy direct link. Aminek az eredménye az hogy feldob egy ablakot ahol ha megint rámész a direct linkre akkor kiirja hogy upgrade-elj fizetősre.
Vagyis ingyen sehogy....

(#50) MaUser


MaUser
addikt

Ingyen? Helyesebben a feltoltott adatainkert cserebe. :U

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.