Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) k850 válasza joker1220 (#6) üzenetére


k850
addikt

"Ki mondta hogy egy diáknak kell finanszírozni "
Én! Ugyan is ssd2 barátom diák.

Én nem foglalnák annyira szélsőséges álláspontot, a szakértői véleményekkel kapcsolatokban, rengeteg munka és hozzáértés kell egy ilyen cikk megírásához. Gondolom ssd2 ezt te is megtudod erősíteni, hogy nehéz egy mindenre kiterjedő alapos tesztet megírni.
Persze az átlag felhasználónak van erre ideje és módja is, hogy tesztelgesse. De ő meg nem tud pártatlan lenni, sokszor túl vannak hangsúlyozva bizonyos készülék tulajdonságok, pl. csak a kamerára fókuszál és, ha egy kicsit gyengébb a kép, akkor már harsogja, hogy milyen szar a készülék, stb.
Tudomásul kell venni azt is, hogy reklám nélkül nehéz eladni bármit is. Tehát szükséges a marketing is. Itt a fórumon szerintem korrektek a teszt írók, időhiánya miatt persze előfordul kisebb malőr is, de ehhez hozzáolvas a leendő tulajdonos ill. a saját előző készülék tapasztalatai alapján, az intelligencia segítségével, mindenkinek van lehetősége jól dönteni.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.