Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pár képet tehetnél fel.

Most lehet csak én nem értem az összefüggéseket, de egy régi celeronra ennyi pénzt rákölteni minek? (persze tudom, későbbi gépre is jó lesz ez a hűtő)

Hűtő 13k. 14K-ért rendes kétmagos proct. kap az ember, ami azért nem celeron.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) CSorBA válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


CSorBA
őstag

Lehet, hogy vár a megfelő proci megfelelő árra való csökkenésére, de már a hűtűje megvolt, és le akarta tesztelni (meg amúgyis egy ilyen jobban melegszik, mint egy új proci...) ;]

a képeket én is hiányolom :)

(#3) Marthen


Marthen
csendes tag

Hát igen a képek azok jók lennének, különösen az összhatás a gép tetején ücsörgő táppal ! :DD
Mivel én szeretem a bluestormII ( most dicsekszem remélem vetted :) )tápomat a helyén tartani, biztos hogy nem ilyet veszek, de hasznos, hogy felhívta a a figyelmemet hogy erre is kell vigyázni.
A cikk egyébként nem volt rossz, köszönöm ! :R

(#4) virkir válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


virkir
veterán

Ja csak az alá meg vegyen egy 775-ös lapot meg DDR2 ramot, meg PCI-E VGA-t
Akkor már mennyi is az annyi?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Hát igazából a hűtőt nyertem tombolán, modding klubbon. Értem a csélzást jó is a blue strom 2, amúgy nekem is fsp-m van. Képeket majd csinálok és rakok fel. A hűtő nem lesz sokáig a celeron-on, mert már a fiókomban van egy x2 4400+, meg 2X1GB kingstone ddr2 ram. Még alaplap és videókártya kell és mehet a menet.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6) CPT.Pirk válasza virkir (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah hogy nyerte, úgy már más... Egyébként nem kelett volna feltétlen DDR2, meg 775, még PCIe-sem mindenképpen, ott a 939-es foglalat, akár vegyesen agp+pcie -s lapot is...

Ilyen tombolán én is szívessen játszanék. :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) virkir válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


virkir
veterán

Vazze nem figyelsz mikor olvasol.
A srácnak van egy s478-as rendszere arra vette a hűtőt, te meg ajánlod neki a 775-ös c2d-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8) CPT.Pirk válasza virkir (#7) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

He? Nem én ajánlottam neki c2d-t.

Idézek tőled:

"Ja csak az alá meg vegyen egy 775-ös lapot meg DDR2 ramot"

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.