Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Ingyen kipróbálnám mondjuk egy hónapig, aztán ha beválik, simán megérne akár 50$-t is :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Synthwave válasza pilóta (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

No, azért no. :D

Legyen 300-400 dollár, mert azért mégiscsak, de az 1600 egy pöppet meredek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Croissant


Croissant
aktív tag

Ez a bejelentés késett 1 hónapot.

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért kíváncsi lennék, hogy azok közül, akiket a westworld sorozat marketingje fogott ebben meg, mennyire tudna (és egyáltalán akarna) egy ilyen billentyűzetet használni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Synthwave válasza Croissant (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mihez képest? Az Angry Miao facebookján április 20-án jelent meg először és a különféle hírportálok a napokban hozták le.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) dqdb válasza Synthwave (#5) üzenetére


dqdb
nagyúr

Valószínűleg április 1-hez képest.

Ezen az áron arra a napra tartozik a bejelentés. Úgy néz ki, hogy megpróbálnak prémium márkát építeni úgy, hogy sokat kérnek érte. Az látszik rajta, hogy drágán gyártható maga a billentyűzet, na de azért nem ennyire.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha jól számoltam, már 3 3D nyomtatott dactyl manuform fordult elő a billzet topik környékén, szóval kereslet az lenne rá...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) copass válasza nyunyu (#7) üzenetére


copass
veterán

plusz ez még csak egy renderlófsz...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#9) nyunyu válasza Synthwave (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Közben megnéztem a kapcsolódó billzetes cikkeket, ideges miaúék voltak azok akik a programozható diszkó kijelzőt a szögletes billzetük hátára szerelték, hogy a netes streamet nézők pofájába világítson, ne a streamelőébe :DDD

Tényleg, abból lett valami az indiegogora/kickstarterre szánt 3D rendereken kívül?
Aztaqrva, 1.6M HKDt (~61.5M HUF) kalapoztak össze? :Y
Persze a tavaly októberre beígért szállítás azóta is csúszik :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Csandi válasza nyunyu (#9) üzenetére


Csandi
őstag

Mi az, hogy csúszik, neki már kettő is van :DDD

(#11) nexplo


nexplo
őstag

Az ár kicsit meredek. Az ötlet lehet jópofa, de ehhez próbálni kéne :)
Ha beválik később olcsón lehet belőle jó cucc.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#12) Synthwave válasza nyunyu (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem határozottan tetszettek azok a billencsek, főleg a szürke meg a lila házas. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Brett001


Brett001
aktív tag

Én még 16$-t se adnék érte, nem hogy 1600-at. :DDD Legalább karaktereket írtak volna rá... :O

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#14) Csandi válasza Brett001 (#13) üzenetére


Csandi
őstag

Vakon írás? :U

(#15) Brett001 válasza Csandi (#14) üzenetére


Brett001
aktív tag

Miért? Szerinted ennek a cuccnak a billentyűzet kiosztása emlékeztet bármilyen ismert kiosztásra? :U Mert engem nem...

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#16) Csandi válasza Brett001 (#15) üzenetére


Csandi
őstag

Egyrészt az alapjai egyeznek, csak félbe van vágva meg "beforgatva", valaki biztos beküld majd egy jó képet, hogy ez látszódjon is, nekem ilyenem nincs :D Másrészt pedig tulajdonképpen gombonként be lehet állítani, hogy melyik gomb mit csináljon, onnantól meg újra lehet tanulni, ha más lenne mint a megszokott. Na meg, lehet venni extra kupakokat bármikor :P

Ez talán segít

[ Szerkesztve ]

(#17) Apollyon válasza Brett001 (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ilyen billentyűzetre magadnak bindeled be a kiosztást, ezért felesleges a kupakokra bármit feliratozni/szitázni/vésni.
Ugye ha már tudsz gépelni, eleve nem is nézel rá a billentyűzetre, ennél meg aztán pláne nem. Lehet növelni az input hatékonyságát azzal, hogy úgy alakítod mindezt ki, hogy az egeret is elhagyod, mert lassú és szükségtelen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) Croissant válasza Synthwave (#5) üzenetére


Croissant
aktív tag

Igen, április 1-hez képest gondoltam, ahogy dqdb kolléga ki is találta.

[ Szerkesztve ]

(#19) zzolika válasza Apollyon (#17) üzenetére


zzolika
aktív tag

Azért a 4x6x2=48 gomb lehet kicsit kevés (nem csak a professzionális programozóknak). Ha a 101 gombos klavin tanultál meg vakon gépelni, akkor meg pláne...

(#20) Synthwave válasza zzolika (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy ehhez határozottan használnék wireless (mecha) num padet is.

Már ha meg akarnám venni, de nem akarom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) Domonkos válasza Synthwave (#20) üzenetére


Domonkos
Ármester

Felesleges.
Ne a kezedet mozgasd a funkciokhoz, hanem a funkciot hozdd a kezeid ala! Hasznalj retegeket, fn/toggle funkciokat, stb.!

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#22) Synthwave válasza Domonkos (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért van, hogy sokkal kényelmesebb egy num pad.

Akár a két részegység közé.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) Domonkos válasza Synthwave (#22) üzenetére


Domonkos
Ármester

Dedikalt nagybetuket nem szeretnel? :U
Az miben mas? Vajon miert nem jut senkinek sem az eszebe?

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#24) zzolika válasza Domonkos (#23) üzenetére


zzolika
aktív tag

Mert nagybetűket ritkábban írunk, mint számokat? És egyszerűbb a váltás. Kivéve a fórum/chat, de itt a prof programozást említették fő felhasználásnak. Gamer keyboardnak esetleg még jó lehetne, ott elég a kevesebb gomb is.
Viszont az ár tizedéért is azért van választék jó billentyűzetekből.

(#25) Synthwave válasza Domonkos (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Csak egy wireless num padet, ha esetleg kellene. :U

Ha te nem írsz gyakran sok számot, az egy dolog, de ott szerintem sokkal kényelmesebb egy dedikált pad, mint folyamatosan modifiereket/toggle-kat használni ugyanarra.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Domonkos válasza Synthwave (#25) üzenetére


Domonkos
Ármester

Keptelen vagyok elhinni, hogy a kez teljes ujrapozicionalasa akarhogy kenyelmesebb (vagy gyorsabb) lehet, mint egy retegvaltas - akar nyomvatartos, akar valtogatos modon.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#27) dqdb válasza Domonkos (#26) üzenetére


dqdb
nagyúr

Még mindig nem akarod elfogadni, hogy az emberek különféle okokból sokszor csak egy kézzel akarnak/tudnak gépelni (mert például a másik kezében tartja azt a papírt, amiről viszi be ipari mennyiségben a számokat), és akkor a minimális kézmozgásra és emiatt két kezes használatra optimalizált rétegek csak rontanak a kezelhetőségen.

60%-on két Fn billentyűm van, egy jobb oldalon, egy bal oldalon, és a kettőhöz eltérő réteg tartozik úgy, hogy a legtöbb számomra fontos billentyűt vagy kombinációt csak bal és csak jobb kézzel is le tudjam nyomni, mert így kényelmesebb. Nem hatékonyabb, csak kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28) Domonkos válasza dqdb (#27) üzenetére


Domonkos
Ármester

Valoszinuleg igazad van.
Ellenben akkor azt a gondolatomat nem tudom legyurni, hogy az altalad emlitett emberek meg magukon sem akarnak/tudnak segiteni. Egy ilyen csipesz nem egy nagy tetel. De ad-hoc osszedobni valamit ami fel tudja szabaditani a masik kezedet, sem nagy mutatvany.

Es akkor meg nem is emlitettem, hogy retegeket nem csak ketto, de akar egy kezre is lehet optimalizalni... toggle

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#29) fatpingvin


fatpingvin
őstag

én nem látok itt mást mint milliónyi hibalehetőséget, jó drágáért.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#30) Z10N


Z10N
veterán

NFT, meg a...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.