Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) schawo válasza nemlehet (#3) üzenetére


schawo
titán

Nekem is van legalább 40 éves deszkám, amit még nagyanyám használt. Az már nagyon szanaszét van, nem jó használni semmire, csupa kád, meg rost. A fiatalabb sima, nem bütüs, kemény, egy darabból kivágott, olajozást emiatt nem feltétlenül igénylő deszkákkal meg az a baj, hogy nagyon gyorsan tönkreteszi az igazán kemény acél kések pengéjét. Azt javítani pedig sokkal több idő, mint egy bütüst beolajozni. Persze, ha nem használ az ember kemény késeket, akkor ez nem számít, csak gyakrabban kell fenni a kést. Egy deszkát beolajozni 5-15 perc, bevakszolni, még 5. Szerintem ennél több plusz idő olyan, egy darabból készült deszkát használni, amit nem feltétlenül muszáj olajozni, és emiatt gyakrabban fenni a késeket. Fél év alatt biztos, hogy több, mint 10-20 perc a többlet. Szerintem, de persze a tévedés jogát fenntartom.

Anyagköltség ennél a nagy darabnál 1000 forint körül volt, ami a deszka árának 13%-a. Szerintem ez sem veszélyes. A másik bütüssel összesen volt 10 perc dolgom, és az anyagköltsége volt vagy 300 forint.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.