Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanlee


Stanlee
őstag

Precízek és szavukat megtartóak ezek a németek :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#2) EczkE


EczkE
addikt

A lusta nyugatiak problemai... ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bármilyen ilyen helyzetnél azonnal lemondani a rendelést (már akkor, amikor kiderült, hogy rossz az irányítószám) (ha nincs előre kifizetve) és elhozni máshonnan. Vagy még azt se, majd a futár visszaviszi.

[ Szerkesztve ]

(#4) total90 válasza Stanlee (#1) üzenetére


total90
veterán

99%-ban nincs is gond velük és tényleg az elmúlt több mint 3 év alatt több mint 50 csomagom volt a DHL-el és semmi, de semmi gond nem volt. Saturnból is rendeltem már többször... ott sem volt gond eddig.

(#2) EczkE

Igaz is meg nem is, de ha ingyen házhozszálltás, akkor miért ne?

(#3) Jhonny06

Mire észlelve lett a hiba, addigra már levonták a zsetont, szóval meglátom holnap mi lesz, lezúzok mindenkit :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) Stanlee válasza total90 (#4) üzenetére


Stanlee
őstag

Az esetek többségében tényleg nincs velük baj. A probléma viszont az, hogy ha a jól bejáratott rendszerükbe egy kis porszem kerül, ami megakasztja a dolgok menetét, akkor egyszerűen nagyon nehezen lehet a dolgon segíteni, nem problémamegoldásra vannak berendezkedve.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#6) saelin válasza Stanlee (#5) üzenetére


saelin
veterán

Ez elmodható minden webshopra, hogy a support katasztrófa idehaza...
Kedvencem az edigital közüllük, amikor hibás volt a kontroller, amit kiküldtek, de csak 5 nappal később tűnt fel (a d-pad nehezen vette be a lefelé irányt) a hiba. Visszavittem és azt mondták, hogy ennél a típusnál mindegyik ilyen! :Y
Vagy 15 percig kellett vitatkozni velük, hogy cseréljék ki egy másikra, majd én eldöntöm hogy az is produkálja-e. De ugyan ez volt prestigio tablettel is. Ledobált a wifi, ha vízszintesbe fordítottam a tabot, és echte ugyan ezzel a dumával akartak elküldeni: Ez a tablet ilyen...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Ha ez magyaorszagon lenne, mar 30-an beirtak volna, hogy itthon minden szar, mindenki hanyag es lop. Ebbol is latszik, hogy mashol is vannak gondok, csak a legtobben ezt ki szoktak hagyni a mondandobol. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) total90 válasza Lauda (#7) üzenetére


total90
veterán

Persze, hogy vannak... és itt sincs kolbászból a kerítés, mint sokan hiszik. Ekkor persze jön a kérdés, hogy de akkor miért vagyok kint. Persze, itt könnyebb megélni, meg jobb a helyzet, de ugyanúgy el kell menni dolgozni és aki otthon lusta volt, azt itt sem változik és itt sem fog tudni jobban élni.

Egyéb problémák meg ugyanúgy megvannak, talán kevesebb, de vannak.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) EczkE válasza total90 (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Ami ingyen van az alltalaban megeri az arat. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10) total90 válasza EczkE (#9) üzenetére


total90
veterán

Mondhatni ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) saelin válasza Lauda (#7) üzenetére


saelin
veterán

Ja, hogy ez nem is mazsarisztán. :U Sebaj, attól még megállja a helyét amit írtam. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Lauda válasza total90 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, en is tudom, sokat jarok sajnos a friccek kozott. Csak a legtobb kivandorolt hazank fia a mese delutanbol kihagyja az ilyeneket es a laikus joggal hiheti, hogy csak itthon vannak ilyen problemak. Azt birom mikor kiszal a csoka az amg-bol es ott eloveszi a farkat es vizel, az egesz parkolo meg az autopalya azt lesi. De ezeket nem erdekli semmi, gyoker egy nemzet. :W

(#13) zdanee


zdanee
őstag

1. Elmész, megveszed (újra)
2. Amikor végre beesik a csomag, nem veszed át, nem nyitod ki, nem írod alá.
3. Visszakéred a pénzt. (netes rendelés, elállás a vásárlástól)
4. ???
5. Profit!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#14) Stanlee válasza Lauda (#12) üzenetére


Stanlee
őstag

Az egyik megbízónkkal (magyar) voltam úton, Mo-n. Az is megállt a pihenőhelyen, kiszállt a járgányból, és szépen huygozott egyet a szabadban, még az autópálya rendőrség is odaballagott hozzá, és megkérték, hogy a WC-ben intézze a dolgát. Ez meg fingott egy bazinagyot és azt mondta, hogy a szabadban jobban el tudja magát engedni. A rendőr meg elkullogott. Szóval az AMG nem jelent semmit, meg az sem, hogy milyen nemzetiségű, mert köcsögök minden nemzet fiai között vannak.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#15) vimes válasza EczkE (#9) üzenetére


vimes
senior tag

lol

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.