Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) motorhead válasza DaveJr (#16) üzenetére


motorhead
aktív tag

Zsugor csövezésről nem, de kábelharisnyázásról született egy nagyon komoly cikk a minimal modding témában. Abban is le van írva a zsugor csövezés mint kiegészítő folyamat a harisnyázás lezárására. Nos ha ezt valaki kicsit továbbgondolja, rájöhet, hogy ha nincs pénz harisnyára akkor elég lehet a zsugor cső is mint alternatíva. Ezért ezzel külön témában foglalkozni szerintem felesleges, nem egy olyan szegmens amit ilyen mélyen ki kellene tárgyalni.
Az igyekezet mindig dicsérendő, de valahol meg kell húzni a határt,hogy miről van értelme írni és miről nincs. Erről szerintem nincs mert említve volt sok helyen,és akinek van egy kis esze az magától rájöhet,másként is lehet alkalmazni a dolgot. Akinek meg eleve nincs lövése sem a dologról annak külön ezért egy cikket írni, hát...
Továbbgondolva a dolgot, bár tényleg olcsó a zsugor csöves megoldás de hőpisztoly hiányában láng felett tartva nem olyan szép az eredmény. Ha pedig valakinek nincs hőpisztolya az nem pár száz forint. Így már nem is olyan olcsó ez az eljárás.Ott akkor már én is inkább az említett textil szigetelő szalagot ajánlom ,mert az még a zsugor csőtől is szebb. És olcsóbb is ahogy azt itt leírták.
A zsugor cső mint ahogyan te is látod megtörik, korántsem olyan a vonalvezetése mint a gyári kábelnek. Szépnek nem nevezném. Egyetlen előnye,hogy sima a fala nem olyan mint a textilszalagnak. Kicsit valóban közelebb áll a fekete kábelhez a látványa.

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.