Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #65675776 válasza Oliverda (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval a 4x8 kilőve. Ügyes.

Más gyártóknál is láttam, hogy a proto és előszéria lapokon még aktív chipset hűtés volt, ami aztán a végleges modellen passzív lett. Ilyen esetben gyakorlatilag minden gyártó "elfelejti" felforrasztani a csatlakozót.

Már majdnem értelmes, de nem éppen egy AN8 szériával összevethető szintű. Majd ha megint lesz legalább olyan szinten paraméterezhető minden csatlakozóra, akkor azt mondom OK. Addig csak degeneráció van.

[ Szerkesztve ]

(#52) Oliverda válasza gyiku (#44) üzenetére


Oliverda
félisten

Kizárólag olyat ami itt ajánlott plecsnit kapott. :P

daa-raa:

Miért lenne kilőve?

Az AN8 mivel tudott többet? Volt AN9-em de nekem nem rémlik, hogy jobb lett volna a vezérlés a mostaniakénál.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#53) #65675776 válasza Oliverda (#52) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kétslotos kártyákkal mindenképpen. Ráadásul nem is ajánlja a Sapphire...

Pl azzal tudott többet, hogy a lapon levő mind a hat ventilátorcsatlakozó szabályzása paraméterezhető volt. Te határozhattad meg, hogy melyik csatlakozó szabályzása melyik hőérzékelő alapján történjen (három volt összesen a prociban levővel együtt, azaz CPU, SYS és PWM), és nem csak egy, hanem két töréspontot lehetett megadni.

[link]

AW8 széria ugyan ez, csak ott nyolc csatlakozóval. AN9-en az AN8-hoz hasonlóan hat csatlakozó.

(#54) Oliverda válasza #65675776 (#53) üzenetére


Oliverda
félisten

Na de hányan akarnak négy két slotos káryát a gépükbe tenni? Szerintem úgy a vásárlók 0,001%-a. Ezekre én sem alapoznék.

Azért szerintem az ASUS megoldása már elég hasonló.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#55) #65675776 válasza Oliverda (#54) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az lehet, de nem is vesznek ennél sokkal többen ilyen lapot.

Hasonló, de minden ventilátorcsatlakozóra felajánlja ugyan ezeket a lehetőségeket?

(#56) Oliverda válasza #65675776 (#55) üzenetére


Oliverda
félisten

Kettőre ezeket (CPU és Chassis). AZ OPT csatlakozóknál pedig ennyit ajánl fel (user v. duty). Ezekből három van és mindegyik csatlakozó mellett van egy két tűs csatlakozó, amire szenzort (gondolom ellenállást) lehet akasztani, amit tetszőleges pontra lehet elhelyezni (HDD, VGA, akármi).

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#57) gyiku válasza Oliverda (#52) üzenetére


gyiku
nagyúr

es mire onbiraskodod ra te kis onkezu te? azt hittem anus parti vagy. :DDD

hüllő

(#58) 04ahgy válasza Oliverda (#54) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én most készülök a négy VGA-s challengem teljesítésére HWBoton. 4*HD4870, meg 4*HD5850 lesz, Gulftownnal. ;)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59) Oliverda válasza 04ahgy (#58) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor te benne vagy a 0,001%-ban. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#60) #65675776 válasza Oliverda (#56) üzenetére


#65675776
törölt tag

Melyik alaplap ez egyébként?

(#61) Oliverda válasza #65675776 (#60) üzenetére


Oliverda
félisten

Crosshair V Formula.

Majd ha lesz időm megnézem a Sabertooth 990FX-et, hogy az tudja-e ugyanezt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#62) asvald


asvald
senior tag

Véletlen nincsen valakinek ilyen lapja? (eladó)

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.