Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorden06


jorden06
senior tag

Szintúgy NV fan vagyok, de ez a kártya az, ami most a legjobban megéri, mind ár mind teljesítmény szempontjából, eléggé esélyes a csere erre... De kíváncsi vagyok mit lép majd az NV, milyen középkategóriás kártyákat ad ki.

Egyébként jó az írás, várom a folytatást. Ha majd lesz időd csinálhatnál grafikonokat :R

[ Szerkesztve ]

(#2) szente


szente
addikt

hali
az íráshoz nem akarok szólni, azt meghagyom a nagyoknak.kicsit offolok inkább:
hát ez az assassin's creed,szerintem tök nem szép.ti ezért a grafikáért költötök százezreket a gépre?!a karakter körvanala tök pixeles.a növényzet szerintem megint gáz.jó az épület meg a az ég tényleg szép.amikor olvastam a játékról a híreket,meg teszteket sokkal szebbek voltak a screenek.
nem akarok flamet kelteni,csak leírtam az egyéni véleményem,ha kérhetem inkább szóljon a topik az írásról és a kártyáról mint az én hsz-mről
köszi

(#3) janos666 válasza szente (#2) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mondj valamit ami szebb, és nem Crysis, aztán megnézem neked.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) cizoe


cizoe
őstag

mod: SaPPhire ;)

Ha hazaérek el is olvasom brúder! ;) :R

(#5) nygma


nygma
addikt

Egy 3DM06 tesztet tudsz majd készíteni?

(#6) Eagle16 válasza szente (#2) üzenetére


Eagle16
addikt

Én csak 33k-t költöttem a gépre, hogy tudjak vele játszani max. beállításokon :) Szerintem szép játék, főleg a karakterek mozgását csinálták meg nagyon jól.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7) janos666 válasza nygma (#5) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Épp most fut, havégez belököm, vantageom még nincs letöltve, de lehet még ma lehúzom, de előbb inkább COD4-re meg UT3-ra gondoltam.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#8) szente válasza janos666 (#3) üzenetére


szente
addikt

nem tudok,mert nincs hozzá gépem.nem csak erre a játékra írtam ezek szerint,ha nincs jobb.ne érts félre nem az a típus vagyok aki csak a grafika miatt játszik,ehhez nincs is megfelelő konfigom.nem is lesz egy darabig,ahogy elnézem.szerintem nincsen arányban a grafika és a hw-k ára.

[ Szerkesztve ]

(#9) szente válasza Eagle16 (#6) üzenetére


szente
addikt

kinek milyen gépe volt.nekem teljesen le kellene cserélni,hogy tudjak maxon játszani.nem értek hozzá,de a karakterek mozgásához kell az 50k-s videókártya(hasamra ütöttem,nem tudom mennyi a 4870)?

(#10) Skizz


Skizz
addikt

érdekes ez az assa szkrinsot - a jpeg miatt recés altair (vagy hogyhijják) kobakja?
crysistól pedig ne is várj többet, főleg ATi kártyán ne... ;) 3dmakra pedig én is kiváncsi leszek.

(#11) Eagle16 válasza szente (#9) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha full HD felbontásban akarsz vele játszani, akkor kell hozzá egy ilyen HD 4850-es minimum...én 1024x768-ban játszottam végig, a most 26k-s videókártyámmal és nagyon szépen vitte. Amúgy mozgás közben sokkal szebben néz ki, egy kép alapján ne ítéld meg. Vagy nézz róla HD-s videókat :)

Itt egy másik full HD-s kép: [link] Mozgás közben tényleg nem ennyire szembetűnő.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12) janos666 válasza Skizz (#10) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mark fentvan, de inkább Vantage-olni kéne, mindjárt letöltöm.
Az nem Jpeg ám, PNG, photosoppal mentettem le PNG-be tömörítetlen BMP screenhotból, 2x AA-val ilyen recés a játék. (remélet teljes méretben nézed, mert átméretezve jó hogy recés...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

fain kártya és hamar sikerült beszerezned! grat hozzá!
3Dmark06 eredményeket a népnek, illetve engem a tuning érdekelne még!
ezzel a fullHD géminggel én várok még egy kicsit. ugyérzem felesleges ekkora felbontásban játszani, bőven elvagyok én az 1280al. legalább agyonszűrőzhetek mindent :)
ha már a szűrőzésnél tartunk akkor GRID-et is megnézhetnéd ha időd engedi :)
cizoe aláírása kemény :D

[ Szerkesztve ]

(#14) jdani15


jdani15
csendes tag

hallo ha van időd akkor ezt peóbáld ki black site area 51
köszi

(#15) janos666 válasza Mr Sm!tH (#13) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egy Mark már ottvan, szerintem meg nagy oltás a Full-HD!
GRID-em van, majd estefelé, most le kell lépnem.
Hozzáírogattam még az első bekezdésekhez is, pendriveteszt meg ilyenek. :D
Este lesz Vantage is.
Black aream nincs, bocs

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#16) JColee válasza janos666 (#12) üzenetére


JColee
őstag

érdekelne h 1280*1024es felbontásról 1920*1200ra váltva mennyire esik vissza a játékokban {\Crysis} az fps szted jobb lenne 1gbal v elég az 512mb?

(#17) szente válasza Eagle16 (#11) üzenetére


szente
addikt

valamivel jobb ez a kép,de nézd meg a növényzetet :( ....nekem nem tetszik.na mindegy én a mostani gépemen jól elvagyok 4-5-6 éves játékokkal.csak azért kezd szar lenni,mert ami érdekel,azokat már lassan mind végig játszottam :O tehát előbb-utóbb fejleszteni kell majd sajnos.

(#18) Skizz válasza janos666 (#12) üzenetére


Skizz
addikt

nyugi nem vagyok hülye, természetesen teljesben néztem:)
kicsit fura...

(#19) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

azért én betolnék a kártya alá egy Enyócezernégyszázat meg kicsit meghajtanám, kiváncsi vagyok mennyit megy úgy... az SM3 szkór tényleg nem rossz (a tuningolt 88gt-m 6k fölött van picivel)

ez a pendrive-os dolog is érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#20) joshua7


joshua7
veterán

06 cpuscore nagyon gyengus, ott valami gáz van.

Semper Fi

(#21) Skizz válasza joshua7 (#20) üzenetére


Skizz
addikt

szerintem nincs gáz, vista.

(#22) janos666 válasza Mr Sm!tH (#19) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lenne drága váltani 2magos perynre, de feleslegesm én 1920x1200-ban játszom, és AA-t addig tolom míg lehet, ez még 3Ghz alatt is kihajtaná egy Core2-es, csak a 3DMakrban lenne több pontom, meg alacsonyabb felbontásban több FPS-em.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23) janos666 válasza joshua7 (#20) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan lehet gáz, béta még a driver, nem is hivatalos.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) joshua7 válasza Skizz (#21) üzenetére


joshua7
veterán

Mondom, h gáz van. :DD

Semper Fi

(#25) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bazdmeg, ez a hülye pendrive CD-meghajtóként is megismerkszik a gépnek flash disk mellett (azon van a reklámanyag), és mikor bootol a gép akkor a CD-ről akar bootolni. Elég idegesítő. (ha az autorun nincs letiltva windowsban akkor a reklám is mindíg felugrik)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha nem tudsz normális minőségű fotókat csinálni, inkébb ne csinálj. A pendrive-ot meg formázd le.

***

(#27) janos666 válasza ollie (#26) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Leformáztam. Úgy konstruálták hogy elve CD-ROMnak is felismeri a gép, már akár bootoláskor is és CD-ről akar bootolni ha úgy van beállítva a BIOS.
Melyik kép nem tetszik? Az volt a lényeg látszódjon miket adnak hozzá és kb. mekkora a mérete, nem az hogy de szép a matrica meg hogy csillog.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#28) Mr Sm!tH válasza janos666 (#22) üzenetére


Mr Sm!tH
tag

majd ha csinálod a tuningos screen-eket akkor csinálj olyat mikor csak a proci ill. csak a kártya van húzva.

ollie kollégának gondolom az nem tetszik hogy egy-két kép életlen

[ Szerkesztve ]

(#29) janos666 válasza Mr Sm!tH (#28) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nem volt szerencsés este fényképezni. Ha ennyire gáz lehet holnap úgyis kiveszem és akkor újrafotózok nappali fénynél...

Ha ragaszkodsz hozzá lehet szó pár lassabb CPU-s eredményről, de szerintem aki ilyen kártyát vesz annak van legalább valami 3,5 környékére húzható Core2-ese, és procilimites teszteknek meg nem sok értelme van. Nem annyira kenyerem a "keressük hol a procilimit játék" mikor használtan 28k egy tuningos E8200 ami megy 4Ghz-et...

Amúgy sántít ez a 8.7 beta driver, kurva lassan tölt be a Vantage teszt, fél óra volt az extrem eredményt megkapni, most megint 20 perce megy a performance teszt. És ez driver, mert a "creating shader", azaz shaderfordítás alatt időzik perceket, azt meg a catalyst csinálja.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30) VR6-Fan válasza janos666 (#3) üzenetére


VR6-Fan
veterán

oks. Age of conan

alant látható képek az adatlapon található konfiggal 1650X1080-ba és nem teljesen full grafon, és szeptembere igérik a DX10.1-es elemeket :U (jah és48 50-esl ugyan ezzel a konfiggal több FPS-em volt és létványosan más és tetszetősebb volt a játék)

[link]
[link][link][link][link]

#31:azért mondjuk amikor a faleveleken átszürödik a fény nem rossz, a vízesek se rosszak, meg a víz fizikája pl lenyűgőző.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#31) janos666 válasza VR6-Fan (#30) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem túl látványos ez a shot, meg nem tűnik izgi játéknak se. Az AC legalább érdekes is volt, "Megtudjuk mi a baj a világgal."

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#32) Crytek


Crytek
veterán

Dx 9ben mióta elérhető a very high?

Next PC Upgrade: 2022

(#33) #06658560


#06658560
törölt tag

"1 perces járkálós FRAPS benchmark az első mapon min/max/avg: 38 ; 105 ; 300"

Biztos jók a számértékek és a sorrendjeik is? :F

(#34) Gonosz15 válasza #06658560 (#33) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Ezek szerint másnak is szemet szúrt és nem én vagyok a kómás.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#35) norbi1992 válasza #06658560 (#33) üzenetére


norbi1992
tag

Biztos nem jó , nem lehet az átlag 300 , ha a max csak 100 :DDD

(#36) janos666 válasza Gonosz15 (#34) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg nem jó, csak kopiztam a FRAPS eredményt, majd újramérem valami más progival, mert az UT3 alatt még bugosabb a fraps...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Javítottam az eddigi eredményeket, másik FRAPS verziót tettem fel, ez mér rendesen.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38) mindfreak


mindfreak
őstag

Én megadtam a lehetőséget az ATI-nak a HD3850-el, de sok bajom volt vele, maradt az NV. Azóta minden megy rendesen és nem kell ati patchok után vadászni a neten.

(#39) Gonosz15 válasza mindfreak (#38) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Akkor vegyél egy GTX 280 -at és mosolyogj a villanyszámlán :))

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#40) Yutani válasza mindfreak (#38) üzenetére


Yutani
nagyúr

Persze, kifogást mindig lehet találni. Nekem is HD 3850 van, és meg vagyok elégedve vele. Ennyi.

#tarcsad

(#41) Skizz válasza mindfreak (#38) üzenetére


Skizz
addikt

jaa, hogy te megadtad az esélyt az atinak, az más :DDD
egyébként milyen peccsekről beszél itt mindenki? kész őrület komolyan, pár hete, mikor még HD3850-em volt felraktam a legfrissebb drivert, amit az ati honlapjáról töltöttem le, és szevasz. nem kellett semmi és senki után rohangálnom a neten.

egyébként, én most adtam el a 8800GT-met, mert sok gond volt vele, mert szar volt a hűtése, meg rohangálnom kellett a neten... ja nem, azért adtam el, mert ATi fanatikus vagyok! ezt el is felejtettem írni...'

csak hogy értsd...

[ Szerkesztve ]

(#42) LLKobe


LLKobe
veterán

Hmm, mondjuk az azért az durva hogy az én 3850em csinál 9100 pont 06-ban, az új király 4870 meg 13000-et.... Pedig az én konfigom aztán marha messze van már a csúcstól....
Én pl nem látnám értelmét váltani a jelenlegi VGA-mról erre.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#43) leviske válasza jorden06 (#1) üzenetére


leviske
veterán

Szerinted milyen középkategóriával jöhet elő az nV, ha már a felsőkategóriáját ostromolja a 70-es? :F

Szvsz a GT200 féle felépítéssel nem fog egy darabig labdábarúgni... :o

[ Szerkesztve ]

(#44) #06658560 válasza Skizz (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

nekem HD2600 AGP-s verzioval votl rengeteg szivasom: konkretan a driverrel, midnen egyes gepinditaskor driver le, majd ujra fel jatekot kellett jatszani, hogy az 1600*1200 ismeros legyen neki. :S

(#45) anulu


anulu
félisten

hosszu ideje ugy vagyok, h ATi kartyahoz bottal se... ha egy hangyanyit viszont meg esne a 4850 ara, akkor lehet CF-ben cserelne a mostani 8800GTX-et. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Spancer RE válasza Eagle16 (#6) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Adataimnál lévő konfigról kb. 80k-t kellene költeni arra, hogy tudjak Sztalkerezni vagy Aszaszinozni 1280-ban és a későbbi játékok is fussanak normálisan. (azért 1280 mert az a natív) Szóval nem mind1, hogy milyen gépről indítasz. (kell e új alaplap stb.)

(#47) janos666 válasza anulu (#45) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Sose mernék itthoni használatra CF-et vagy SLI-t összerakni, még ha ingyen adnák a 2. kártyát akkor se biztos hogy kéne, inkább elajándékoznám ismerősnek. Vegyél egyszem 4870-est, vagy GTX-260at (ha nem elég akkor 280-ast)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48) Dr. Romano válasza Crytek (#32) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Írd be a Googliba hogy "crysis dx9 very high" és nézd meg a találatokat ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) Skizz


Skizz
addikt

végszóra csak annyit, hogy egy 10-est rádobnék a 4870-edre, ha kéne egy zsír új Gigabyte 4850 :D

(#50) tkesy


tkesy
őstag

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ha egy 4870-en kap nálad 6/10-et, akkor mi kapna mondjuk 9/10-et :F

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.