Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorden06


jorden06
senior tag

Szintúgy NV fan vagyok, de ez a kártya az, ami most a legjobban megéri, mind ár mind teljesítmény szempontjából, eléggé esélyes a csere erre... De kíváncsi vagyok mit lép majd az NV, milyen középkategóriás kártyákat ad ki.

Egyébként jó az írás, várom a folytatást. Ha majd lesz időd csinálhatnál grafikonokat :R

[ Szerkesztve ]

(#2) szente


szente
addikt

hali
az íráshoz nem akarok szólni, azt meghagyom a nagyoknak.kicsit offolok inkább:
hát ez az assassin's creed,szerintem tök nem szép.ti ezért a grafikáért költötök százezreket a gépre?!a karakter körvanala tök pixeles.a növényzet szerintem megint gáz.jó az épület meg a az ég tényleg szép.amikor olvastam a játékról a híreket,meg teszteket sokkal szebbek voltak a screenek.
nem akarok flamet kelteni,csak leírtam az egyéni véleményem,ha kérhetem inkább szóljon a topik az írásról és a kártyáról mint az én hsz-mről
köszi

(#3) janos666 válasza szente (#2) üzenetére


janos666
nagyúr

Mondj valamit ami szebb, és nem Crysis, aztán megnézem neked.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) cizoe


cizoe
őstag

mod: SaPPhire ;)

Ha hazaérek el is olvasom brúder! ;) :R

(#5) nygma


nygma
addikt

Egy 3DM06 tesztet tudsz majd készíteni?

(#6) Eagle16 válasza szente (#2) üzenetére


Eagle16
addikt

Én csak 33k-t költöttem a gépre, hogy tudjak vele játszani max. beállításokon :) Szerintem szép játék, főleg a karakterek mozgását csinálták meg nagyon jól.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7) janos666 válasza nygma (#5) üzenetére


janos666
nagyúr

Épp most fut, havégez belököm, vantageom még nincs letöltve, de lehet még ma lehúzom, de előbb inkább COD4-re meg UT3-ra gondoltam.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#8) szente válasza janos666 (#3) üzenetére


szente
addikt

nem tudok,mert nincs hozzá gépem.nem csak erre a játékra írtam ezek szerint,ha nincs jobb.ne érts félre nem az a típus vagyok aki csak a grafika miatt játszik,ehhez nincs is megfelelő konfigom.nem is lesz egy darabig,ahogy elnézem.szerintem nincsen arányban a grafika és a hw-k ára.

[ Szerkesztve ]

(#9) szente válasza Eagle16 (#6) üzenetére


szente
addikt

kinek milyen gépe volt.nekem teljesen le kellene cserélni,hogy tudjak maxon játszani.nem értek hozzá,de a karakterek mozgásához kell az 50k-s videókártya(hasamra ütöttem,nem tudom mennyi a 4870)?

(#10) Skizz


Skizz
addikt

érdekes ez az assa szkrinsot - a jpeg miatt recés altair (vagy hogyhijják) kobakja?
crysistól pedig ne is várj többet, főleg ATi kártyán ne... ;) 3dmakra pedig én is kiváncsi leszek.

(#11) Eagle16 válasza szente (#9) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha full HD felbontásban akarsz vele játszani, akkor kell hozzá egy ilyen HD 4850-es minimum...én 1024x768-ban játszottam végig, a most 26k-s videókártyámmal és nagyon szépen vitte. Amúgy mozgás közben sokkal szebben néz ki, egy kép alapján ne ítéld meg. Vagy nézz róla HD-s videókat :)

Itt egy másik full HD-s kép: [link] Mozgás közben tényleg nem ennyire szembetűnő.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12) janos666 válasza Skizz (#10) üzenetére


janos666
nagyúr

Mark fentvan, de inkább Vantage-olni kéne, mindjárt letöltöm.
Az nem Jpeg ám, PNG, photosoppal mentettem le PNG-be tömörítetlen BMP screenhotból, 2x AA-val ilyen recés a játék. (remélet teljes méretben nézed, mert átméretezve jó hogy recés...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

fain kártya és hamar sikerült beszerezned! grat hozzá!
3Dmark06 eredményeket a népnek, illetve engem a tuning érdekelne még!
ezzel a fullHD géminggel én várok még egy kicsit. ugyérzem felesleges ekkora felbontásban játszani, bőven elvagyok én az 1280al. legalább agyonszűrőzhetek mindent :)
ha már a szűrőzésnél tartunk akkor GRID-et is megnézhetnéd ha időd engedi :)
cizoe aláírása kemény :D

[ Szerkesztve ]

(#14) jdani15


jdani15
csendes tag

hallo ha van időd akkor ezt peóbáld ki black site area 51
köszi

(#15) janos666 válasza Mr Sm!tH (#13) üzenetére


janos666
nagyúr

Egy Mark már ottvan, szerintem meg nagy oltás a Full-HD!
GRID-em van, majd estefelé, most le kell lépnem.
Hozzáírogattam még az első bekezdésekhez is, pendriveteszt meg ilyenek. :D
Este lesz Vantage is.
Black aream nincs, bocs

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#16) JColee válasza janos666 (#12) üzenetére


JColee
őstag

érdekelne h 1280*1024es felbontásról 1920*1200ra váltva mennyire esik vissza a játékokban {\Crysis} az fps szted jobb lenne 1gbal v elég az 512mb?

(#17) szente válasza Eagle16 (#11) üzenetére


szente
addikt

valamivel jobb ez a kép,de nézd meg a növényzetet :( ....nekem nem tetszik.na mindegy én a mostani gépemen jól elvagyok 4-5-6 éves játékokkal.csak azért kezd szar lenni,mert ami érdekel,azokat már lassan mind végig játszottam :O tehát előbb-utóbb fejleszteni kell majd sajnos.

(#18) Skizz válasza janos666 (#12) üzenetére


Skizz
addikt

nyugi nem vagyok hülye, természetesen teljesben néztem:)
kicsit fura...

(#19) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

azért én betolnék a kártya alá egy Enyócezernégyszázat meg kicsit meghajtanám, kiváncsi vagyok mennyit megy úgy... az SM3 szkór tényleg nem rossz (a tuningolt 88gt-m 6k fölött van picivel)

ez a pendrive-os dolog is érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#20) joshua7


joshua7
veterán

06 cpuscore nagyon gyengus, ott valami gáz van.

Semper Fi

(#21) Skizz válasza joshua7 (#20) üzenetére


Skizz
addikt

szerintem nincs gáz, vista.

(#22) janos666 válasza Mr Sm!tH (#19) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem lenne drága váltani 2magos perynre, de feleslegesm én 1920x1200-ban játszom, és AA-t addig tolom míg lehet, ez még 3Ghz alatt is kihajtaná egy Core2-es, csak a 3DMakrban lenne több pontom, meg alacsonyabb felbontásban több FPS-em.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23) janos666 válasza joshua7 (#20) üzenetére


janos666
nagyúr

Nyugodtan lehet gáz, béta még a driver, nem is hivatalos.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) joshua7 válasza Skizz (#21) üzenetére


joshua7
veterán

Mondom, h gáz van. :DD

Semper Fi

(#25) janos666


janos666
nagyúr

Bazdmeg, ez a hülye pendrive CD-meghajtóként is megismerkszik a gépnek flash disk mellett (azon van a reklámanyag), és mikor bootol a gép akkor a CD-ről akar bootolni. Elég idegesítő. (ha az autorun nincs letiltva windowsban akkor a reklám is mindíg felugrik)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha nem tudsz normális minőségű fotókat csinálni, inkébb ne csinálj. A pendrive-ot meg formázd le.

***

(#27) janos666 válasza ollie (#26) üzenetére


janos666
nagyúr

Leformáztam. Úgy konstruálták hogy elve CD-ROMnak is felismeri a gép, már akár bootoláskor is és CD-ről akar bootolni ha úgy van beállítva a BIOS.
Melyik kép nem tetszik? Az volt a lényeg látszódjon miket adnak hozzá és kb. mekkora a mérete, nem az hogy de szép a matrica meg hogy csillog.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#28) Mr Sm!tH válasza janos666 (#22) üzenetére


Mr Sm!tH
tag

majd ha csinálod a tuningos screen-eket akkor csinálj olyat mikor csak a proci ill. csak a kártya van húzva.

ollie kollégának gondolom az nem tetszik hogy egy-két kép életlen

[ Szerkesztve ]

(#29) janos666 válasza Mr Sm!tH (#28) üzenetére


janos666
nagyúr

Hát nem volt szerencsés este fényképezni. Ha ennyire gáz lehet holnap úgyis kiveszem és akkor újrafotózok nappali fénynél...

Ha ragaszkodsz hozzá lehet szó pár lassabb CPU-s eredményről, de szerintem aki ilyen kártyát vesz annak van legalább valami 3,5 környékére húzható Core2-ese, és procilimites teszteknek meg nem sok értelme van. Nem annyira kenyerem a "keressük hol a procilimit játék" mikor használtan 28k egy tuningos E8200 ami megy 4Ghz-et...

Amúgy sántít ez a 8.7 beta driver, kurva lassan tölt be a Vantage teszt, fél óra volt az extrem eredményt megkapni, most megint 20 perce megy a performance teszt. És ez driver, mert a "creating shader", azaz shaderfordítás alatt időzik perceket, azt meg a catalyst csinálja.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30) VR6-Fan válasza janos666 (#3) üzenetére


VR6-Fan
veterán

oks. Age of conan

alant látható képek az adatlapon található konfiggal 1650X1080-ba és nem teljesen full grafon, és szeptembere igérik a DX10.1-es elemeket :U (jah és48 50-esl ugyan ezzel a konfiggal több FPS-em volt és létványosan más és tetszetősebb volt a játék)

[link]
[link][link][link][link]

#31:azért mondjuk amikor a faleveleken átszürödik a fény nem rossz, a vízesek se rosszak, meg a víz fizikája pl lenyűgőző.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#31) janos666 válasza VR6-Fan (#30) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem túl látványos ez a shot, meg nem tűnik izgi játéknak se. Az AC legalább érdekes is volt, "Megtudjuk mi a baj a világgal."

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#32) Crytek


Crytek
veterán

Dx 9ben mióta elérhető a very high?

Next PC Upgrade: 2022

(#33) #06658560


#06658560
törölt tag

"1 perces járkálós FRAPS benchmark az első mapon min/max/avg: 38 ; 105 ; 300"

Biztos jók a számértékek és a sorrendjeik is? :F

(#34) Gonosz15 válasza #06658560 (#33) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Ezek szerint másnak is szemet szúrt és nem én vagyok a kómás.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#35) norbi1992 válasza #06658560 (#33) üzenetére


norbi1992
tag

Biztos nem jó , nem lehet az átlag 300 , ha a max csak 100 :DDD

(#36) janos666 válasza Gonosz15 (#34) üzenetére


janos666
nagyúr

Tényleg nem jó, csak kopiztam a FRAPS eredményt, majd újramérem valami más progival, mert az UT3 alatt még bugosabb a fraps...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) janos666


janos666
nagyúr

Javítottam az eddigi eredményeket, másik FRAPS verziót tettem fel, ez mér rendesen.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38) mindfreak


mindfreak
őstag

Én megadtam a lehetőséget az ATI-nak a HD3850-el, de sok bajom volt vele, maradt az NV. Azóta minden megy rendesen és nem kell ati patchok után vadászni a neten.

(#39) Gonosz15 válasza mindfreak (#38) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Akkor vegyél egy GTX 280 -at és mosolyogj a villanyszámlán :))

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#40) Yutani válasza mindfreak (#38) üzenetére


Yutani
nagyúr

Persze, kifogást mindig lehet találni. Nekem is HD 3850 van, és meg vagyok elégedve vele. Ennyi.

#tarcsad

(#41) Skizz válasza mindfreak (#38) üzenetére


Skizz
addikt

jaa, hogy te megadtad az esélyt az atinak, az más :DDD
egyébként milyen peccsekről beszél itt mindenki? kész őrület komolyan, pár hete, mikor még HD3850-em volt felraktam a legfrissebb drivert, amit az ati honlapjáról töltöttem le, és szevasz. nem kellett semmi és senki után rohangálnom a neten.

egyébként, én most adtam el a 8800GT-met, mert sok gond volt vele, mert szar volt a hűtése, meg rohangálnom kellett a neten... ja nem, azért adtam el, mert ATi fanatikus vagyok! ezt el is felejtettem írni...'

csak hogy értsd...

[ Szerkesztve ]

(#42) LLKobe


LLKobe
veterán

Hmm, mondjuk az azért az durva hogy az én 3850em csinál 9100 pont 06-ban, az új király 4870 meg 13000-et.... Pedig az én konfigom aztán marha messze van már a csúcstól....
Én pl nem látnám értelmét váltani a jelenlegi VGA-mról erre.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#43) leviske válasza jorden06 (#1) üzenetére


leviske
veterán

Szerinted milyen középkategóriával jöhet elő az nV, ha már a felsőkategóriáját ostromolja a 70-es? :F

Szvsz a GT200 féle felépítéssel nem fog egy darabig labdábarúgni... :o

[ Szerkesztve ]

(#44) #06658560 válasza Skizz (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

nekem HD2600 AGP-s verzioval votl rengeteg szivasom: konkretan a driverrel, midnen egyes gepinditaskor driver le, majd ujra fel jatekot kellett jatszani, hogy az 1600*1200 ismeros legyen neki. :S

(#45) anulu


anulu
félisten

hosszu ideje ugy vagyok, h ATi kartyahoz bottal se... ha egy hangyanyit viszont meg esne a 4850 ara, akkor lehet CF-ben cserelne a mostani 8800GTX-et. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Spancer RE válasza Eagle16 (#6) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Adataimnál lévő konfigról kb. 80k-t kellene költeni arra, hogy tudjak Sztalkerezni vagy Aszaszinozni 1280-ban és a későbbi játékok is fussanak normálisan. (azért 1280 mert az a natív) Szóval nem mind1, hogy milyen gépről indítasz. (kell e új alaplap stb.)

(#47) janos666 válasza anulu (#45) üzenetére


janos666
nagyúr

Sose mernék itthoni használatra CF-et vagy SLI-t összerakni, még ha ingyen adnák a 2. kártyát akkor se biztos hogy kéne, inkább elajándékoznám ismerősnek. Vegyél egyszem 4870-est, vagy GTX-260at (ha nem elég akkor 280-ast)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48) Dr. Romano válasza Crytek (#32) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Írd be a Googliba hogy "crysis dx9 very high" és nézd meg a találatokat ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) Skizz


Skizz
addikt

végszóra csak annyit, hogy egy 10-est rádobnék a 4870-edre, ha kéne egy zsír új Gigabyte 4850 :D

(#50) tkesy


tkesy
őstag

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ha egy 4870-en kap nálad 6/10-et, akkor mi kapna mondjuk 9/10-et :F

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.