Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Out


Out
addikt

Már csak azt nem tudtam meg amire kíváncsi voltam. Működik a két DVI port vagy sem? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2) Sanyi19 válasza Out (#1) üzenetére


Sanyi19
őstag

Igen működik. A kártya eredeti biosa lett módosítva, nem az xfx-es. :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#3) patrik2991


patrik2991
csendes tag

Durva, grat hozzá :C

Magyarításaim lelőhelye: http://elitemagyaritasok.info

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na régebben az ilyesmi buhera volt az álommelóm. :D Egyébként az update-ek előtt ha jól emlékszem, még az is benne volt, hogy eladó. Nem garantálom, hogy instant vevő leszek, de lehet érdekelne. :)

Nyugodj békében Integra!

(#5) Sanyi19 válasza Szatyor95 (#4) üzenetére


Sanyi19
őstag

:) Igen eladó, de lehet ma elviszik. Amíg fent lesz hardveraprón addig eladó. Most az R7-esek biosával foglalkozok, de ott bonyolultabb a dolog.

patrik2991: Köszi. :R :)

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#6) Szatyor95 válasza Sanyi19 (#5) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ó, hogy hirdetés is van? Akkor szerintem a nyálcsorgatást átrakom oda, hátha nyugdíjazhatom az öreg 8600GT-t. :D Az R7 dolgot kissé furcsállom, hisz ha jól rémlik, lényegében csak átnevezések történtek majdnem mindenhol.

Nyugodj békében Integra!

(#7) Sanyi19 válasza Szatyor95 (#6) üzenetére


Sanyi19
őstag

Közben a vga elkelt! Szólok ha lesz még hasonló, jó árba.R7 260X pl.: nem átnevezéses kártya, főleg azokkal foglalkozom, sok bennük a blackscreen-es.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#8) Szatyor95 válasza Sanyi19 (#7) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Azt megköszönöm! :R Azt tudom, hogy némelyik nem átnevezett, de a hardvereken túl az én tudásom nem sok, legalábbis ilyen téren.

Nyugodj békében Integra!

(#9) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

üdv.grat a cikkhez.
esetleg nem tudod mivel lehet HD7790 biost moddingolni

(#10) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

üdv ujra.
Kellene egy nagy S.O.S segitség.
ugynéz ki hogy sikeresen eltoltam a 7770-es kártyámon a biost ati flashel,ráirtam a 7790-es biosát. :W :W :W
és most eggyátalán nem látja atiflash.no adapter ezt irja.
esetleg ha volna valami ötleted megköszönném üdv

(#11) Sanyi19 válasza halhatatlan (#10) üzenetére


Sanyi19
őstag

Szia. Csináld azt, hogy integrált videokártyával elindítod a gépet. Vagy másik videokártyát is rakj be hozzá. Ha a másik kártya is ati amit beraksz akkor meg kell nézni, hogy melyik a 0 és melyik a 1, és újraflashelni. Ha windowsból nem megy akkor kell pl.: egy freedos.

Bonaire bios-t egyébként csak hexaeditorral lehet buherálni, én is ezzel foglalkozok, de még nem sikerült módosítani megfelelően. Te mit akarsz a bios-ban átírni?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#12) halhatatlan válasza Sanyi19 (#11) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

szia,nem megy dos alol eggyátalán mert nem látja atiflash.
no adapter,ezt irja ki.
egyébként pont ugy csináltam ahogy mondtad,integráltról és ment is úgy,cserélgettem rajta oda vissza a biosokat,még egyszercsak a Bonaire be nem tett neki. :W :W
valami mást kéne kitalálni.
olvastam valahol,olyan boot lemezről amit beteszel és automatán vissza rakja csak nagyon bonyolult volt nem értettem meg,hogyan kell.és mellesleg nincs is dvd-meghajtóm most,azt is pendrive-re kéne valahogy.
elég necces a helyzet. :F

[ Szerkesztve ]

(#13) Sanyi19 válasza halhatatlan (#12) üzenetére


Sanyi19
őstag

Nem csak más számot kapott? Próbáld meg a lementéssel. Változtasd a számokat.

atiflash -s 0 bios.bin
atiflash -s 1 bios.bin
atiflash -s 2 bios.bin

hogyha valamelyiket kimenti, akkor mehet rá a flash.

Látnia kell, én már raktam HD5750 bios-t HD5670-re és visszatudtam flashelni. Szerintem windows alól csináltam, vagy freedos alól. Már pontosan nem emlékszem.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#14) halhatatlan válasza Sanyi19 (#13) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

de aza gond hogy hiába probálom sehogy nem látja atiflash.olyan mintha benne se lenne.
sőt mostmár csinál olyat is,ha windows-alatt vagyok,megfogom a kártyát,és lehuzom menet közben a 6-pines csatit róla,és visszadugom akkor látja a rendszer meg aida is,de asus 7700sz-nak,mikor giga7770 lenne eredetileg, és semmi infót nem ad róla még a gpu-z sem.persze mind eközben integrált vga-ról megy a rendszer.utána bebutolok pci expresz-ről de nem kapcsol rá.akkor vissza a biosba és beállitom,hogy igp-ről bootóljon+a pendriv-ról,újra dos indit,atiflash,és ugyan úgy nemlátja atiflash.olyan mintha nem is lenne vga a pci-e foglalatban.

(#15) Sanyi19 válasza halhatatlan (#14) üzenetére


Sanyi19
őstag

Ha windows-ba vagy és rendesen indítod a gépet, az igp-ről, akkor az eszközkezelőben látszik valamilyen eszközként az elflashelt kártya? Úgy, hogy rajta van a 6 tűs táp csatlakozó.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#16) halhatatlan válasza Sanyi19 (#15) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

igen így van látja mint Amd radeon 7700 seria-nak.de ezt is csak úgy ha megvárom még betölt a win és ki be dugom a 6 pint.mertha úgy inditom hogy eleve rajta van akkor nemlátja sehogy.ugyen ez van dos alatt,atiflashel is.

(#17) Sanyi19 válasza halhatatlan (#16) üzenetére


Sanyi19
őstag

Ment privát!

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#18) ASRockFan


ASRockFan
újonc

Szép munka! Nekem egy 260X-em van BSOD-os. Azzal nem tudsz valamit kezdeni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.