Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dave™


Dave™
nagyúr

Mind a CX300, mind a HD202 belépőszint (nem bántásból, nekem is CX300 van), ergo bizony azok a gyenge pontok. Sokkal komolyabb fülest/fülhallgatót is "ki tud hajtani" a clip (nem teljesítményre, hanem hangzásra). Ha még az árát is hozzávesszük, abszolút best buy.

(#52) fiATHaLON válasza Ndruu (#32) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Köszönöm a választ neked is és BloodRaynek is.
Akkor esélyes, hogy ilyenre cserélem a Samsung YP-U3-at,
merthogy az nem bírta a 40 fokos tarka mosást...

(#53) Ndruu válasza Dave™ (#51) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Való igaz, hogy mindkettő a belépőszintet képviseli. Ezt az áruk is mutatja.
Viszont a HD202-nek felépítéséből eredően klasszisokkal szebb hangja van. A nyitott fejhallgatók hangzását egyébként nem preferálom (a felsőkategóriás Sennheiserek nyitott felépítésűek). Ahhoz a zenéhez, amit én hallgatok, sokkal jobb egy zárt felépítésű fejhallgató.
Fülhallgatóból meg 15k alatt biztosan nem fogok normálisat találni. :(

Harrrr!!!!

(#54) Kolondrum válasza Ndruu (#53) üzenetére


Kolondrum
félisten

HD202-est kötöttem rá a nanomra, okádék hangja volt, de amint megkapta a kínai mp3 lejátszót érdekes módon kitisztult. :W IPOD! :Y

(#55) Solten


Solten
addikt

De mütyür... :Y jók a képek! :C

Saor Alba

(#56) Laslow


Laslow
senior tag

Remek írás.
A Clip életútját a megjelenése óta követem - ha mp3 lejátszót akarnék venni, nem is keresnék mást, hanem már ma megrendelnék egy ilyet (igaz, feketében tetszik, az meg állítólag nehezebben beszerezhető).

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#57) Solicidium


Solicidium
aktív tag

A Clipet nagyon dícsérik és a legjobb hangzású SanDisknek tartják, hangzásban azt mondják, akik sokfajta lejátszót ismernek, hogy más márkákkal szemben (pl. Cowon is megállja a helyét).Ez valószínűleg így van, a sok pozitív véleményből kiindulva net-szerte, másrészt az már jó jel, hogy komolyabb fejhallgatókat is meg képes hajtani. Sajnos nem minden SanDisk lejátszóról mondható ez el. Itt pihen egy Sansa e130 a fiókomban és nincs jó véleményem róla, mióta Cowonom van. Összehasonlítva az iAudio U3-mal HANGZÁSBAN (a többi nem érdekes most): kevesebbnek tűnő tér a zenében és ezzel együtt mintha szűkebb sztereohatás. Más: van egyetlen-egy psytrance album, amit szeretek és abban van egy szám, ahol egy 40hz-es jelet játszanak be. A Sansán Trubass nélküll nulla, azaz nulla eredménnyel, értsd semmit nem hallasz belőle, a lejátszó csöndben van mind cx300-zal mind cx95-tel. A hd555-t már meg sem merem említeni, mert kevés hozzá a lejátszó sajna. Ezzel szemben pl. az U3-on hallható nagyon szépen ez a 40hz-es hang mindhárom fülessel, igen mindhárommal, mert bátran rá lehet dugni a hd555-t is és képes megbírkózni vele minden gond nélkül. Azt itt szeretném leszögezni, hogy hangzásjavítót (srs wow, jet effect, eq, stb.) nem használok. Régen használtam, nem jött be. Egyszerűen fárasztó volt úgy zenét hallgatni, nem teljesen az eredetileg megálmodott hangzásképet adta vissza a zene, sokszor erőltetett volt a hang. A cx300 ledegradálásához: Használtam 2 évig, míg meg nem vettem a cx95-t. Vannak hibái: túl sok mély, erőltetett, nem természetesnek tűnő magas, kábelzaj és szélzaj. Ezeket nagyrészt javították a cx95-ben. Egy valamit nem tudtak. Még mindig kevés a térhatás a zenében. A hangok már pedig a helyükön lennének. Ez valószínűleg in-ear füles sajátosság, amit mások elmondása szerint a drágább darabokban "javítottak", ld Sennheiser ie6,7,8 vagy a drágább UltimateEars-ek (pl. TripleFi10). Sokan ezért érzik szerintem, hogy jobban szól egy gynegébb fejhallgató is. De azért egy Koss the Pluggal hasonszőrű in-earként a cx300-t még így sem merném összevetni, mert a kossról csak rosszat olvasni, valószínűleg nem alaptalanul, bár tény, hogy személyesen nem hallottam Plugot. A másik a hd202. Azt sem halottam sajnos, de pl. hd201-t és más Sennheisereket igen (hd600, 212, 515, 555, 595, 435, px-20, mx450, stb.). A hd201-nek pl. förtelmes hangja volt szerintem, ha nem jobb klasszisokkal a hd202, akkor igenis hangok visszaadásában kevés lehet a cx300 ellen, maximum a tere lényegesen több.
Nem tudok egyetérteni továbbá azzal a képlettel, hogy Audigy 2 ZS + iTunes (vagy bármilyen normális lejátszó software) + Sennheiser HD202 = Sansa Clip + Sennheiser HD202. Saját tapasztalat alapján Audigy 4( hogy a "legrosszabbal" kezdjem)/TerraTec Aureon Space/E-Mu 0202 usb + Foobar 2000 asioval + hd555/cx95/cx300 =/= iAudio u3 + hd555/cx95/cx300, mert valahogy kevesebb a tér, kevésbé naturálisnak hat a zene. Igazából ez a saját véleményem és tapasztalataim lettek volna. Egy biztos, a Clip tuti nagyon jó lehet, mert mindenütt csak csupa jót olvasni róla és dícséretes a flac és ogg támogatás is. Egy valamit hiányolnék belőle mostmár, a könyvtár szerinti rendezést.

Amúgy a fűben készült képen nagyon profik tényleg.

(#58) Dave™ válasza Solicidium (#57) üzenetére


Dave™
nagyúr

csak a clipre és a fuzera igaz a remek hangzás, a régebbi sansa-k elég középszerűek voltak.

(#59) Integrale


Integrale
veterán

Elkezdtem olvasni a tesztet (be is fejeztem) igényes, nem egy perces meló.
Az M600i-n megakadt a szemem, megnéztem a szerzőt és jéé azt a kütyüt én is nyomkodtam :)
Azóta visszasírom 1-2 dolgát

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#60) Tra Pista válasza Laslow (#56) üzenetére


Tra Pista
csendes tag

Amikor én vettem Electro World-be csak fekete volt...

(#61) bublee válasza BloodRay (#28) üzenetére


bublee
csendes tag

Ha ilyen termékeid vannak, amik magasabb célvonalt képviselnek, akkor mit keres ott két CLIP???

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#62) vottokar


vottokar
senior tag

Jó a cikk, nagyon jó képekkel. :R
Én egy 4gigás Fuzeval rendelkezem plusz egy 8gigás sdhc kártyával. Új számoknál elég sokáig tart, míg az albumlistákat befrissíti, de utána már villámgyors. Egy AKG K324-el (meg néha egy K321-el) használom. Biztos vannak hibái, de nekem elég jól szól. Sajnos 50ezerért nem engedhetek meg hozzá fülest, így ezek maradnak hosszútávon is.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#63) Dave™ válasza bublee (#61) üzenetére


Dave™
nagyúr

anythingbutipod.com oldalt ajánlom figyelmedbe, a clipet az 500 dolláros (>100.000 Ft Shure E530 fülhallgatóval tesztelték, és teljesen elégedettek voltak vele.) Sok mindenhez képest jó a CX300, de az messze csak a belépő az in-ear fülesek világában, már házon belül a CX400II, CX95 is hallhatóan jobb eredményt produkál... Nem véletlenül 8e a CX300 ára, és nem véletlen vannak több tízezer forintos fülesek is...

(#64) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Többször olvastam, hogy hiányoljátok a könyvtár szerinti böngészést. Nos, a legújabb Fuza firmware-be már ez is bekerült. Tudom, hogy itt a Clipről van szó, de ez azt jelzi hogy nem megoldhatatlan a dolog, csak rágni kell a fejlesztők fülét.

Már csak last.fm támogatás és kikapcsolható wheel világítás kell, és megvan a tökéletes lejátszó.

shorter of breath and one day closer to death

(#65) LeG3Nd válasza LeG3Nd (#64) üzenetére


LeG3Nd
tag

Akarom mondani Fuze...

shorter of breath and one day closer to death

(#66) Padree.c2


Padree.c2
tag

jó cikk, szép képek..
én a hét elején rendeltem egy 8G-s feketét, remélem hamar ideér..
amúgy jó hallani róla ilyen szépeket..

[ Szerkesztve ]

Pp. ♠

(#67) vottokar válasza LeG3Nd (#65) üzenetére


vottokar
senior tag

De ahogy gyenge angoltudásommal olvasgatom a Sandisk fórum oldalát többeknek gondja van vele és visszatérnek inkább a V01.01.22-esre. Úgyhogy én inkább maradok a beváltnál.. :B

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#68) bublee válasza Dave™ (#63) üzenetére


bublee
csendes tag

Köszönöm a figyelmességed, az oldalt áttanulmányozom, de ha belegondolsz, egy ilyen lejátszóhoz több 10k-s fülest valamilyen szinten értelmetlen venni, mivel a kiegészítő meghaladja a "fejegység" árát. Kár beszélni arról, hogy a CLIP egy jó fülessel de odaver mindennek, mert nem ez a célkategóriája. Aki ezekben a dolgokban némileg magasabb elvárásokkal rendelkezik az vesz COWON-t vagy egyéb más márkát. Idézve önmagamat, a hallás nagyon szubjektív dolog, de bizonyos határokat szabnunk kell ebben a szegmensben:) Minden estre reméljük a cikk írójának sokáig fog szolgálni a kis lejátszó! :)

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#69) BloodRay válasza bublee (#61) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért használok Clipet a drága fülesekhez, hogy megfelelő audioélményt érjek el. :)
Teljesen fölösleges lenne egy Cowont vennem, mert plusz funkciókra nincs szükségem, a Clip hangminősége a legjobbak között van, így a lejátszón megspórolt pénzt inkább minőségi fülesekre költhetem, ami bizony több valós eredményt hoz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#70) Dave™ válasza bublee (#68) üzenetére


Dave™
nagyúr

a #69-es egy okos hozzászólás, kiegészíteném azzal, hogy a cowonoknál nagyon meg kell fizetni a nevet, míg egy sansa fuze (=clip hangminősége) még mindezek mellett bővíthető is pl. Akinek csak zenére kell a lejátszó, teljesen jól jár egy clippel vagy fuze-al, mert hangminőség tekintetében a felsőkategóriások sem tudnak (számottevően) jobbat nyújtani, így ahogyan már mndták, több marad fülesre, aminek bizony hallható eredménye lesz :)

(#71) ambrus14


ambrus14
tag

Mikor lesz végre kész az elektro world új webáruháza, hogy meg tudjam rendelni én is ingyenes kiszállítással a jó kis lejátszót? ;]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#72) Sanyix válasza PIG[ii] (#5) üzenetére


Sanyix
őstag

Miért annál mi nem jobb és olcsóbb?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#73) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon tetszetős írás, komolyan élveztem átfutni :R

Kedvet kaptam egy ilyen kis Clip-hez, esküszöm :D

A képek meg egyszerűen szuperek, elismerésem :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#74) gyiku


gyiku
nagyúr

en ew-ben vettem, szinten 2 gb-s, csak kicsit mas a doboza, meg a lejatszo hatulja.

[ Módosította: Thrawn ]

hüllő

(#75) Ndruu válasza gyiku (#74) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem is EW-ből van a kicsike, csak webshopból rendeltem. Szerintem Csehországból hozták be, mert feliratok arra utalnak a dobozon. A matricát a csíptetőről én már levakartam, mert zavarta az összképet.
A hazai készletek már kiapadtak úgy tudom, így csak külföldről tudnak szerezni. A tiéden is látszik, hogy cseh és szlovák nyelvű a leírás matrica.

Úgy látszik csak a hátulján lévő logo és a doboz más. Milyen fajta (rev.1 vagy rev.2)?

Lényeg hogy működik, méghozzá nagyon szuperül.

Harrrr!!!!

(#76) Uniden


Uniden
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen kis aranyos:D Nem tudtok róla esetleg valamit, hogy az elmentett rádió állomásoknak nevet lehessen adni? mert nagyon jó, hogy ilyen sok belefér csak nem tudom melyik melyik, és rossz a szám memóriám:D

Gondolom magán a kütyün sehogy hisz nincs szövegbevitel, de esetleg ha gépre rádugom nem lehet valahogy belepiszkálni?

(#77) Ndruu válasza Uniden (#76) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos nincs rá lehetőség. A firmware nem támogatja, és beletúrni sem lehet.
A firmware maga egy .bin fájl, amit nem igazán lehet megnyitni semmivel. Feltelepítés után pedig rejtve vannak a system fájlok, amikhez nem lehet hozzáférni (ráadásul egy belső memórián, ami kívülről nem érhető el).

Sansa Clip forum

Harrrr!!!!

(#78) celf


celf
őstag

nem akarok negativkodni, de szerimtem
egy verbeli mp3 lejatszo
1: jol szol
2: ergonomikus kialakitasu
3: jo UI-je van = tud bongeszest, minimum 10 bookmark van benne, nem csak a podcastokban meg az audiobookokban (1, az az 1 db...)

ezekbol nemelyiket felig, nemelyiket semennyire nem hozza a clip.

honnan tudod, hogy a hangzast csak a cx300 rontotta el, ha nem probaltad mas IEM-el

amugy tenyleg egy meglepoen jo kis lejatszo. szeretni valo. ...lenne, ha nem osszeraktak volna rendesen az UI-t.

[ Szerkesztve ]

(#79) Ndruu válasza celf (#78) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Onnan tudom, hogy a CX300-at és a HD202-t összehasonlítva a CX300-nak hiányos a hangja. Egyszerűen nem felel meg a hangzása. Más IEM-mel is próbáltam, de az csak a Sony Ericsson HPM-70 fülhallgatója volt. Még az is sokkal jobban szól, számomra.

Az UI nekem teljesen megfelel. Nincs szükségem a filekezelőre, se bookmarkokra. Zenét szeretnék vele lejátszani. Akár utcán MP3-at, akár itthon egy kis FLAC-ot.

Az árát úgy gondolom megéri, maximálisan. Aki az általad említett funkciókat szeretné használni, az van annyira jártas a témában hogy utánaolvas, rákeres a lejátszóra. Aztán kiválasztja megának a megfelelőt, ami mindet tudja.

Harrrr!!!!

(#80) gyiku válasza Ndruu (#75) üzenetére


gyiku
nagyúr

hatul a csipteto alatt neked sansa logo van, nekem meg sandisk felirat. hat igen, nyenyecul van rajta kb minden :D de mit banom en. a fules, ami a kepeiden is van, az nem a gyari, ugye? enyem csatija nem 90 fokos.
revet hol lehet megnezni?
allat kis kutyu, amire nekem kell, azt boven tudja. elotte egy samu yepp u3 volt, eg es fold hozza kepest. radioja kicsit gyengebb, de minden masban siman veri :R

hüllő

(#81) Ndruu válasza gyiku (#80) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, fotózáskor pont a CX300 volt beledugva.
Rev.-et a Settings - System info-ban lehet megnézni. Ott kiírja a firmware számát is, amiből kiderül hogy rev.1 vagy rev.2. Ha 01.xx.xx, akkor rev.1, ha 02.xx.xx, akkor pedig rev.2.

Harrrr!!!!

(#82) gyiku válasza Ndruu (#81) üzenetére


gyiku
nagyúr

01.01.32. rev2 miben mas?

hüllő

(#83) Ndruu válasza gyiku (#82) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Semmi extra, csak régebbi gyártmány. A rev.2-t a 8GB-s Clip miatt vezették be.
Semmiben nem különböznek egyébként, úgy tudom.

Harrrr!!!!

(#84) gyiku válasza Ndruu (#83) üzenetére


gyiku
nagyúr

ok. :R

hüllő

(#85) picur220


picur220
veterán

ó írás, meg tetzik a player is, de sajnos (még) nem hallgatok annyi zenét, hogy megérje nekem venni 1et, meg biciklizés közben nem nagyon kell IEM-et használni, mert ugye azzal szól igazán jól...

(#86) BloodRay válasza celf (#78) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem értem a kifogásaid...
Ennek igen jó a UI-e.
Hangja nagyon jó és teljesen ergonómikus(zseben keresztül is írányítható ellentétben az érintőgombos egyedekkel...), plusz ugye van csiptetője ami kevés másiknak.
Hangzását meg bizony a CX300 lerontja(vagy csak nem adja vissza ha így jobban tetszik) erre mérget vehetsz...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#87) picur220 válasza BloodRay (#86) üzenetére


picur220
veterán

Mondj már egy olyan középketegóriás Sennheisert, ami ezzel jól szól? (ha a cx300 nem)

(#88) celf válasza BloodRay (#86) üzenetére


celf
őstag

and to ndruu as well

nem "clip bashing" vagy ilyesmi, most tenyleg :) de szerintem

ergonomiai hibak:
1: nem lehet ugy ki/bekapcsolni, hogy ne allitsd el a hangerot (illetve csak nehezen. probald meg 1 kezzel ugy kikapcsolni, h egyaltalan nem ersz hozza a hangeroszabhoz) ne kelljen mar ketkezre fogni egy ilyen kis joszagot....
2: ha be van dugva a mini jack, a +volume mar nehezen hozzaferheto. ok. nekem egy kicsit bumszlisabb a jackdugom, kisebb jack-el mar nem akadaly
3: sokak szerint lehetne felul fulhallgato kimenet. de ez mar aprosag, alapvetoen egy "verbeli mp3 lejatszonak mindegy, ugyhogy ezt ki is szurkitjuk."

a csipteto: nekem most leszedett allapotban van. eloszor alig akart lejonni, nyomban utanna, h lerobbant rola, mar nagyon konnyen visszament a helyere. kilazult. nem biznek benne, h az ovemen marad egy forgalmasabb varosi utzas kozben. szoval annak a helyeben aki csiptetve szeretne hasznalni nem vennem le egyszer se a csiptetot, mert onnantol kezdve, h egyszer lejott mar nem az igazi.
de ok, vegulis olcso kis lejatszo, mit var az ember.
- azt, h a nevado feature megbizhatoan mukodjon legalabb, nem ?
de rendben a csipteto sem annyira nagyon fontos..

UI: ki, mit var el egy igazi kis mp3 lejatszotol.
csak zenelejatszasra valoban alkalmas.
masra szerintem nem valami kivalo.

en pl teljesen megvagyok love vele, ugyanis hiaba vannak karbantartva az mp3 tag-ek, egy csomo olyan zenet hallgatok ami pl. remix. ez ugy nez ki, hogy eloado - dal cime (remixelo) ilyenkor
A: mehetek es kereshetem meg betusorrend szerint a dal cimet, aminek a vegen ott van a remixer (=az eloado) - ha netan hosszu lenne a dal cime, varhatok 5masodpercet amig lassan odaer a kijelzon a szoveg. de ilyenkorra mar altalaban automatikusan kikapcsol a kiejlzo, ugyanis letelt az x (nemtdom pontosan, lenyeg, hogy keves) masodperc. tehat kb cs3szhetem megnezni az eloado (illetve hivatalosn megegyszer: a remixelo) nevet..

B: kereshetem eloado szerint a zenet, de itt megegyszer elojon, h mivan, ha remix.

C: kereshetek Album szerint. nagyon jo.
kismillio olyan "album" van, ami valojaban nem album mert egy lp vagy egy single, esetleg valami promo anyag, nem fogok emlekezni a nevre, mert sokszor van, h nem is egy nev, hanem egy katalogus szam (pl: AAB0056) csak azt tudom, h ki az eloado.

egyebkent meg kinek van kedve atporgetni 500 szamcimet csak, h odajusson az "R" betuhoz teszemazt.

de ok, a navigacio nem letfontossagu a zenehallgatashoz. vegulis elinditod a zenet, azt elindulsz suliba, munkaba, ahova jolesik.

viszont egyaltalan nem gondolom, hogy ezek a funkciok extranak kene, hogy minosuljenek, plane nem olyan extranak, amit elo kell kutatnia a vasarlonak. Termeszetes kene legyen egy ilyen johiru lejatszonal. imho.

egyebkent 100%-osan egyetertek, utcan zenehallgatasra teljesen jo. sot.
de akkor sem neveznem verbeli mp3 lejatszonak :D :)

ha bevallod, hogy kellemesen csalodtal benne es azert ragadtadtad el magad, en bavollom, hogy csalodtam benne, es azert huzom le ;]

[ Szerkesztve ]

(#89) BloodRay válasza celf (#88) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahogy látom a te igényeidet nem elégítette ki.
Ergonómiai hibákra:
1-> Nekem még komolyan sosem sikerült elállítanom a hangerőt bekapcsoláskor. Van egy kis kitüremkedés a gombon, annál kicsit megpöckölni felfele, vagy kicsit hosszabban és kész. Sosem fogom két kézzel pedig. :)
2-> Ebben van valami, néha tényleg útban lehet, de én speciel nem állítgatom olyan gyakran menet közben a hangerőt, hogy ez zavarna.
3-> Ennek én speciel nem is örülnék mert csak jobban törhetne a fülhallgatóm kábele. :)

Csiptetőt én sokszor szedem le és még nem szokott magától lepotyogni vagy ilyesmi, pedig minden nap nálam van.
MP3 tag problémáidra megoldás lehet, ha speciális albumneveket adogatsz az ilyen mixes gyűjteményeidnek, esetleg playlisteket hozol létre.
Sajnos nem vallhatom be, hogy kellemesen csalódtam benne, mert jó alaposan utánajártam mielött megvettem, szóval tudtam mire számítsak. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#90) Ndruu válasza celf (#88) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Úgy gondolom nem volt elragadtatott a cikk (ha így érzitek, módosítom).
Az tény, hogy teljesen meg vagyok vele elégedve, ki tudom használni a funkcióit, kézre áll minden rajta. Megfelel számomra.
Az átlag felhasználóknak (mint például én) biztosan nem okoz csalódást egy ilyen lejátszó.
Akiknek nagyobb igényeket támasztanak egy lejátszóval szemben, azok nyilván nem ezt fogják megvenni, hanem valamelyik Cowon vagy Meizu terméket. Manapság mindenki megtalálhatja az igényeinek megfelelőt. Okosan kell választani.
Én utánajártam vásárlás előtt, nézelődtem miket tud, mik a hibái, aztán megvettem. Jól jártam, úgy érzem.

Egy kézzel is be tudom kapcsolni, elég könnyen. Eddig még egyszer sem állítottam el a hangerőt bekapcsolás alatt. Bár a képeken annyira nem látható, de viszonylag nagy kezem van, vékony ujjakkal.

Azt, hogy vérbeli-e vagy sem, azt az igények is befolyásolják. Ha én azt várom el egy MP3 lejátszótól, hogy lejátssza az MP3-at (meg esetleg még pár másik formátumot), akkor ezt teljesíti.
Viszont ha azt várom, hogy van benne fájlkezelő, naptár, videólejátszó, képnézegető, akkor nem egy ilyet választok. Evidens...

A háttérvilágítás ideje állítható, akár egy percre is. Akkor láthatod végigpörögni a számok címét és meg is lesz a remixelő neve.

Nem ragozom, mert tudom (látom) hogy neked nem jött be, csalódtál benne. Gondolom megtartottad másodlagos lejátszónak és vettél egy másikat, amelyik minden zenei igényedet kielégíti. Ez van... Nem lehet mindenkinek jó ez a kis Clip sem. Van, akinek tetszik és van akinek kevésbé, de gyűlölni senki nem gyűlöli, azt hiszem.
Egyetértünk? ;)

Kaptam hozzá tokot is, ami megvédi a kisebb karcolásoktól. Dobok be képet róla.

Harrrr!!!!

(#91) Ndruu válasza Ndruu (#90) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bekerült pár kép a kis szövet tokról.

Harrrr!!!!

(#92) hoffman_ válasza Ndruu (#91) üzenetére


hoffman_
nagyúr

megrendelésre

- Jópofa :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#93) Ndruu válasza hoffman_ (#92) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valóban, görög van a falóban. Javítottam. :R
Barátnőm varrta, úgymond megrendelésre. Mondtam neki hogy jó lenne rá egy kis védelem, hát kaptam két zoknit. :)

Sajnálatos, hogy szilikon tokot nem lehet hozzá kapni idehaza. Amazonról lehetne rendelni, mert olcsó, de a p.k. miatt már nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#94) hoffman_ válasza Ndruu (#93) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem is feküdne sokszor a külföldi rendelés, mondjuk már nagyobb árakkal, pl. lejátszó esetén, csak ott meg a ott a baj, hogy mi van, ha defektes lesz. Akkor a pk. ide-vissza-ide, már a lejátszó ára, vagy a fele biztos...

Lényeg a lényeg, h csinik a zoknik :D Én soha nem használok, se telón, se mp3-on. Nem kedvelem, de tény, hogy nem butaság. Bár többnyire nélkülük is eléggé épek maradnak a holmijaim :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#95) gyiku


gyiku
nagyúr

1 negativumot talaltam eddig, ha lehuzom a geprol, elfelejti elotte melyik szamot jatszotta es nincs resume. most csak az a gond, hogy 2 oras remixeket szoktam hallgatni, de usse kavics, kibirom :DDD

hangerot nem allitom el 1kezes ki-bekapcsolasnal, scroll kicsit tenyleg lassu, de ez sem gond. csiptetot le lehet szedni? lol :B

-van vmi jo kis id3 szerkeszto progi? (egyszeru, free)
-mi az az IEM?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#96) Ndruu válasza gyiku (#95) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Mp3tag-ot ajánlották itt a fórumon.
2. IEM - In-Ear Monitor (hallójáratba illeszkedő "füles")

A scroll egészen jól működik nálam. 3 órás mixbe elkezdtem beletekerni, egyszer csak azt vettem észre, hogy átpörgette a fél mixet. Egy idő után begyorsul.

Harrrr!!!!

(#97) celf válasza Ndruu (#96) üzenetére


celf
őstag

sztem a gyiku a szoveg scroll-ra gondolt, de nem vagyok benne biztos. mindegyik DAP mashogy nevezi sztem ezt a funkciot.
igen, a fast forward jol begyorsul egy ido utan, ezen en is meglepodtem. kifejezetten szimpi. talan meg jobb mintha kulon 2x,4x,8x,16x fokozatok lennenek. azzal ahanyszor mixrol single zenere valtok at kene allitani a megfelelo sebessegre. szoval ez egy jo pont.

gyiku: ha a podcastokba, vagy az audiobook mappaba rakod a mixet akkor ott lesz bookmark elvileg. azt lehet, hogy nem felejti majd el.

Ndruu: tulajdonkeppen en sem csalodtam benne akkorat. bevallom kevesbe neztem utanna a lejatszonak, keleltt gyorsan egy lejatszo ami olcso es nem tul rossz. bar a fajlkezeles es a normalis bookmarkok hianyarol olvastam. csak arra nem szamitottam hogy tenyleg ekkora "pain" lesz majd ez az artist/songs/albums dolog.

abban nem ertek veled egyet, hogy egy kalap ala veszed a "normalis fajlkezelest" az olyan valoban extranak nevezheto dolgokkal mint a naptar, video meg kepsasolas stb.

de vegulis igazad van. arra nekem is jo amire vettem. zenet hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#98) gyiku


gyiku
nagyúr

igen, a szovegscrollra gondoltam.
mennyi egy ilyen 'agybadugos' fules? asszony kinyirta a gyarit :(

hüllő

(#99) Ndruu válasza gyiku (#98) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez a legolcsóbb "agybadugós". Ennél csak drágábbak vannak.

Harrrr!!!!

(#100) gyiku válasza Ndruu (#99) üzenetére


gyiku
nagyúr

van vkinek tapasztalata az ilyen fulhallgatokkal? nagyobbat szol, mint pl a gyari?

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.